SALARYSPORT
★ 0
MV

Melbourne Victory Football Club 2026/27 - oyuncu maaşları

A-League · en çok kazanan Nikos Vergos · ₺385.388 haftalık

SEZON
2026/27
HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺2,4 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺122,3 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ29
TEKNİK DİREKTÖR ₺392B Arthur Diles
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺122B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 1 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺114.963 · 5%
Defans
₺810.295 · 34%
Orta saha
₺373.696 · 16%
Forvetler
₺1.052.436 · 45%

Kadro maaşları

Melbourne Victory Football Club kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Nikos Vergos
₺385.388
₺20.040.176 29 Santrfor Yunanistan HAZ 2026
Juan Mata
₺202.492
₺10.529.584 37 Ofansif orta saha İspanya HAZ 2026
Lachlan Jackson
₺195.960
₺10.189.920 30 Stoper Avustralya HAZ 2026
Roderick Miranda
₺176.364
₺9.170.928 34 Stoper Portekiz HAZ 2026
Adama Traoré
₺163.300
₺8.491.600 35 Sol bek Côte d’Ivoire HAZ 2026
Denis Genreau
₺156.768
₺8.151.936 26 Merkez orta saha Avustralya HAZ 2028
Keegan Jelacic
₺130.640
₺6.793.280 22 Ofansif orta saha Yeni Zelanda HAZ 2027
Louis D'Arrigo
₺130.640
₺6.793.280 23 Defansif orta saha Avustralya HAZ 2027
Santos
₺104.512
₺5.434.624 23 Sol kanat, santrfor Brezilya HAZ 2027
Jordi Valadon
₺71.852
₺3.736.304 22 Defansif orta saha Avustralya HAZ 2027
Jason Davidson
₺71.852
₺3.736.304 34 Stoper Avustralya HAZ 2027
Nishan Velupillay
₺58.788
₺3.056.976 24 Kanat Avustralya HAZ 2026
Brendan Hamill
₺45.985
₺2.391.235 32 Stoper Avustralya HAZ 2026
Reno Piscopo
₺45.724
₺2.377.648 27 Sol kanat Avustralya HAZ 2026
Charles Nduka
₺45.332
₺2.357.268 26 Santrfor Japonya HAZ 2026
Franco Lino
₺41.348
₺2.150.073 19 Sol bek Avustralya ARA 2027
Joshua Rawlins
₺40.760
₺2.119.503 21 Stoper Avustralya HAZ 2026
Jack Warshawsky
₺40.760
₺2.119.503 20 Kaleci Avustralya HAZ 2026
Jing Reec
₺40.760
₺2.119.503 22 Kanat, santrfor Avustralya HAZ 2027
Jack Duncan
₺40.760
₺2.119.503 32 Kaleci Avustralya HAZ 2026
Matthew Grimaldi
₺38.800
₺2.017.604 21 Ofansif orta saha Avustralya -
Daniel Graskoski
₺33.444
₺1.739.080 18 Kaleci Avustralya HAZ 2028
Sebastian Esposito
₺30.766
₺1.599.817 20 Stoper Avustralya HAZ 2028
Joshua Inserra
₺29.525
₺1.535.281 20 Stoper Avustralya HAZ 2028
Kayne Razmovski
₺28.871
₺1.501.315 20 Sol bek, defansif orta saha Avustralya HAZ 2026
Xavier Stella
-
- 18 Defansif orta saha Avustralya -
Oliver Dragićević
-
- 17 Ofansif orta saha Avustralya HAZ 2026
Emre Sağlam
-
- 20 Ofansif orta saha Türkiye HAZ 2027
Jack Mihailidis
-
- 18 Merkez orta saha Avustralya -

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺385B ₺254B ₺127B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
14
₺65B altı
24%
3
₺65B-₺131B
11%
7
₺131B-₺327B
49%
1
₺327B-₺653B
16%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %48 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 25 oyuncu üzerinden.

Melbourne Victory Football Club - A-League karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Defans 5
₺131B + 59%
Orta saha 3
₺120B + 50%
Forvetler 8
₺127B + 18%

Melbourne Victory Football Club A-League ortalaması · Melbourne Victory Football Club hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
14 oyuncu
2027
8 oyuncu
2028
4 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Melbourne Victory Football Club maaşları, 2026/27

Melbourne Victory Football Club kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Melbourne Victory Football Club kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺122.272.247 (haftada ₺2.351.389) ve kadro 29 oyuncudan oluşuyor. 29 oyuncudan 25 tanesinin maaşı elimizde.

Melbourne Victory Football Club kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Melbourne Victory Football Club kulübünün en çok kazanan oyuncusu Nikos Vergos; haftada ₺385.388 alıyor.

Melbourne Victory Football Club kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Melbourne Victory Football Club kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺121.626 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺104.512. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Melbourne Victory Football Club hangi ligde oynuyor?

Melbourne Victory Football Club, A-League liginde oynuyor. A-League, Avustralya futbol liglerinin en üst seviyesidir.

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.