
Forest Green Rovers 2026/27 - oyuncu maaşları
National League · en çok kazanan James Berry · ₺267.894 haftalık · Forest Green Rovers transferlerini gör
Kadrodaki 34 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 16 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James Berry | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 24 | AM RLC | İngiltere | ||
| Nick Haughton | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 30 | AM LC | İngiltere | ||
| Jayden Clarke | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 24 | AM RL | İngiltere | ||
| Kyle McAllister | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 26 | AM RC | İskoçya | ||
| Luke McNicholas | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 25 | GK | İrlanda | ||
| Kairo Mitchell | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 27 | ST | Grenada | ||
| Kyle Kelly | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 19 | DM, M LC | Saint Kitts & Nevis | ||
| Max Robson | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 22 | D/WB/M R | İngiltere | ||
| Neil Kengni | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 25 | D/WB/AM L | Kamerun | ||
| Omari Patrick | ₺117.612 | ₺6.115.824 | 29 | AM RL, ST | İngiltere | ||
| Ricardo Rees | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 25 | AM L, ST | Galler | ||
| Tre Pemberton | ₺104.544 | ₺5.436.288 | 26 | D/WB R | İngiltere | ||
| D'Mani Mellor | ₺91.476 | ₺4.756.752 | 24 | AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Filozofe Mabete | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 20 | D C | İngiltere | ||
| Josh Osude | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 26 | AM R, ST | İngiltere | ||
| Ethan Ross | ₺56.192 | ₺2.922.005 | 28 | GK | İngiltere | ||
| Chibuzo Nwoko | ₺54.232 | ₺2.820.074 | 19 | DM | İngiltere | ||
| Oli Ewing | ₺52.272 | ₺2.718.144 | 22 | DM, AM C | Galler | ||
| Fiachra Pagel | ₺49.005 | ₺2.548.260 | 20 | GK | İrlanda | ||
| Sean Etaluku | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 21 | AM RL | İngiltere | ||
| Abraham Kanu | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 20 | D C | Sierra Leone | ||
| Tate Campbell | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 23 | DM | İngiltere | ||
| Akai Bonnick | ₺32.670 | ₺1.698.840 | 18 | DM | İngiltere | ||
| Ciaran Walsh | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Callum Godfrey | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 17 | GK | İngiltere | ||
| Sydney Agina | ₺24.176 | ₺1.257.142 | 18 | D RC | İngiltere | ||
| Jacob Robinson | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Stephen Walsh | ₺14.702 | ₺764.478 | 17 | M C | İngiltere | ||
| Isaac Hughes | ₺14.375 | ₺747.490 | 17 | ST | Kuzey İrlanda | ||
| Harry Clarke | ₺14.375 | ₺747.490 | 18 | D L | İngiltere | ||
| Dikshant Raut | ₺14.375 | ₺747.490 | 18 | D C, DM | İngiltere | ||
| Kemall Wilson | ₺14.375 | ₺747.490 | 18 | D C | İngiltere | ||
| Thomas Conteh | ₺14.048 | ₺730.501 | 16 | AM R | İngiltere | ||
| Gabriel Kircough | ₺6.534 | ₺339.768 | 21 | D C, DM | Galler | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %34 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 34 oyuncu üzerinden.
Forest Green Rovers - National League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Forest Green Rovers National League ortalaması · Forest Green Rovers 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Forest Green Rovers maaşları, 2026/27
Forest Green Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Forest Green Rovers kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺129.842.341 (haftada ₺2.496.968) ve kadro 34 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 34 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Forest Green Rovers kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Forest Green Rovers kulübünün en çok kazanan oyuncusu James Berry; haftada ₺267.894 alıyor.
Forest Green Rovers kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Forest Green Rovers kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺117.481 kazanıyor; maaşı elimizde olan 16 oyuncu üzerinden. Medyan ₺120.879. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Forest Green Rovers hangi ligde oynuyor?
Forest Green Rovers, National League liginde oynuyor. National League, İngiltere futbol liglerinin 5. seviyesidir.






