
Harrogate Town 2026/27 - oyuncu maaşları
National League · en çok kazanan Bryn Morris · ₺163.350 haftalık · Harrogate Town transferlerini gör
49 oyuncudan 48 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 17 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bryn Morris | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 29 | DM | İngiltere | ||
| Ben Fox | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 27 | DM, AM C | İngiltere | ||
| Cathal Heffernan | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 20 | D RC | İrlanda | ||
| Ellis Taylor | ₺150.282 | ₺7.814.664 | 22 | WB L, AM RL | İngiltere | ||
| Henry Gray | ₺143.748 | ₺7.474.896 | 20 | GK | Yeni Zelanda | ||
| George Thomson | ₺143.748 | ₺7.474.896 | 33 | AM RC | İngiltere | ||
| Lewis Cass | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 25 | D RC | İngiltere | ||
| Morgan Williams | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 25 | D RLC | İngiltere | ||
| Mark Oxley | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 34 | GK | İngiltere | ||
| Mason Bennett | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 28 | AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Tom Lees | ₺104.544 | ₺5.436.288 | 34 | D C | İngiltere | ||
| Tom Bradbury | ₺104.544 | ₺5.436.288 | 27 | D LC | İngiltere | ||
| Archie Chaplin | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 19 | D C | İngiltere | ||
| Warren Burrell | ₺91.476 | ₺4.756.752 | 35 | D RLC, DM | İngiltere | ||
| Ciaran McGuckin | ₺91.476 | ₺4.756.752 | 21 | AM/F C | Kuzey İrlanda | ||
| Ethan Bristow | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 23 | D/WB L | Saint Kitts & Nevis | ||
| Jack Muldoon | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 36 | AM RL, ST | İngiltere | ||
| Emmerson Sutton | ₺56.192 | ₺2.922.005 | 18 | AM RLC | İngiltere | ||
| Bailey Hobson | ₺54.886 | ₺2.854.051 | 22 | AM RLC | İngiltere | ||
| Josh Hmami | ₺52.925 | ₺2.752.121 | 25 | AM C | İngiltere | ||
| Lewis Payne | ₺51.619 | ₺2.684.167 | 21 | D/WB R | İngiltere | ||
| Grant Horton | ₺48.352 | ₺2.514.283 | 23 | D RC | İngiltere | ||
| Shawn McCoulsky | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 28 | ST | İngiltere | ||
| Albie Jaruga | ₺26.463 | ₺1.376.060 | 16 | AM R | İngiltere | ||
| Lucas Barnes | ₺25.483 | ₺1.325.095 | 18 | DM | İngiltere | ||
| Charley Parker | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Colin Pawlak | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | D C | Polonya | ||
| Carter Lewis | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Cameron Simpson | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | D C | İngiltere | ||
| Edward Fraser | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 16 | ST | İngiltere | ||
| George McCabe | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 16 | GK | İngiltere | ||
| Gabriel Georgalis | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Itai Kanyimo | ₺21.236 | ₺1.104.246 | 16 | AM L | İngiltere | ||
| Joseph Kell | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 16 | AM L | İngiltere | ||
| Jack Duke | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Jack Edwards | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Jack Clarkson | ₺20.582 | ₺1.070.269 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Kacper Krajewski | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 16 | D R | İngiltere | ||
| Max Utley | ₺18.622 | ₺968.339 | 16 | D C | İngiltere | ||
| Miles Dennison | ₺18.622 | ₺968.339 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Micah Douglas | ₺18.622 | ₺968.339 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Murray Brierley | ₺18.622 | ₺968.339 | 17 | DM | İngiltere | ||
| Max Butler | ₺18.622 | ₺968.339 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Reece Bellis | ₺15.355 | ₺798.455 | 17 | D C | Galler | ||
| Ryan Habberley | ₺15.355 | ₺798.455 | 16 | D L | İngiltere | ||
| Thomas Kirk | ₺14.048 | ₺730.501 | 16 | D/WB/M L | İngiltere | ||
| Tom Perry | ₺14.048 | ₺730.501 | 16 | GK | İngiltere | ||
| William Graham | ₺12.088 | ₺628.571 | 16 | GK | İngiltere | ||
| Rohan Vaughan | - | - | 19 | ST | İngiltere | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %27 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 48 oyuncu üzerinden.
Harrogate Town - National League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Harrogate Town National League ortalaması · Harrogate Town hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Harrogate Town maaşları, 2026/27
Harrogate Town kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Harrogate Town kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺149.939.618 (haftada ₺2.883.454) ve kadro 49 oyuncudan oluşuyor. 49 oyuncudan 48 tanesinin maaşı elimizde.
Harrogate Town kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Harrogate Town kulübünün en çok kazanan oyuncusu Bryn Morris; haftada ₺163.350 alıyor.
Harrogate Town kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Harrogate Town kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺104.479 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺104.544. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Harrogate Town hangi ligde oynuyor?
Harrogate Town, National League liginde oynuyor. National League, İngiltere futbol liglerinin 5. seviyesidir.






