FK Pardubice 2026/27 - oyuncu maaşları
Czech First League · en çok kazanan Michal Hlavatý · ₺189.428 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hlavatý | ₺189.428 | ₺9.850.256 | 27 | Ofansif orta saha | Çekya | HAZ 2030 | ||
| Aleš Mandous | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 33 | Kaleci | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Abdoull Tanko | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 27 | Sağ kanat, santrfor | Nijerya | HAZ 2028 | ||
| Fivos Botos | ₺150.236 | ₺7.812.272 | 24 | Ofansif orta saha | Yunanistan | HAZ 2027 | ||
| Ryan Mahuta | ₺111.044 | ₺5.774.288 | 23 | Sol bek, sol orta saha | Finlandiya | HAZ 2026 | ||
| Daniel Smékal | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 23 | Santrfor | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Luka Kharatishvili | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 22 | Kaleci | Gürcistan | - | ||
| Kamil Vacek | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 38 | Defansif orta saha | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Jan Řezníček | ₺65.255 | ₺3.393.243 | 32 | Defansif orta saha | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Mikuláš Konečný | ₺63.295 | ₺3.291.344 | 19 | Stoper | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Ladislav Krobot | ₺61.662 | ₺3.206.428 | 24 | Santrfor | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Tobias Boledovič | ₺58.723 | ₺3.053.579 | 18 | Sol bek, sol orta saha | Çekya | HAZ 2030 | ||
| David Šimek | ₺57.612 | ₺2.995.836 | 27 | Stoper | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Denis Darmovzal | ₺50.688 | ₺2.635.793 | 24 | Merkez orta saha | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Michal Surzyn | ₺49.447 | ₺2.571.256 | 27 | Bek | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Jan Stejskal | ₺46.769 | ₺2.431.994 | 28 | Kaleci | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Jiří Hamza | ₺46.769 | ₺2.431.994 | 20 | Stoper | Çekya | HAZ 2030 | ||
| Mohammed Marzuq Yahaya | ₺44.810 | ₺2.330.095 | 21 | Santrfor | Nijerya | HAZ 2026 | ||
| Jan Trédl | ₺39.257 | ₺2.041.381 | 21 | Sağ bek | Çekya | HAZ 2029 | ||
| Milan Lexa | ₺39.061 | ₺2.031.191 | 20 | Ofansif orta saha | Çekya | HAZ 2029 | ||
| Bohdan Sliubyk | ₺38.865 | ₺2.021.001 | 21 | Stoper | Ukrayna | HAZ 2030 | ||
| Matěj Šimůnek | ₺33.313 | ₺1.732.286 | 21 | Kaleci | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Filip Vecheta | ₺32.921 | ₺1.711.907 | 22 | Santrfor | Çekya | - | ||
| Vojtěch Patrák | ₺32.660 | ₺1.698.320 | 25 | Kanat | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Ayatullahi Suleiman | ₺26.128 | ₺1.358.656 | 20 | Merkez orta saha | Nijerya | HAZ 2027 | ||
| Emmanuel Godwin | ₺25.867 | ₺1.345.069 | 20 | Bek | Nijerya | - | ||
| Simon Bammens | ₺21.164 | ₺1.100.511 | 27 | Stoper, santrfor | Belçika | - | ||
| Štěpán Míšek | ₺20.445 | ₺1.063.148 | 19 | Merkez orta saha | Çekya | - | ||
| Tomáš Solil | ₺20.119 | ₺1.046.165 | 25 | Merkez orta saha | Çekya | - | ||
| Jason Noslin | ₺17.310 | ₺900.110 | 25 | Stoper | Hollanda | - | ||
| Robi Saarma | ₺17.310 | ₺900.110 | 24 | Kanat, santrfor | Estonya | - | ||
| Tomáš Koukola | ₺17.179 | ₺893.316 | 23 | Stoper | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Tomáš Jelínek | ₺15.611 | ₺811.797 | 19 | Ofansif orta saha | Çekya | - | ||
| Samuel Šimek | ₺14.501 | ₺754.054 | 23 | Merkez orta saha | Çekya | - | ||
| Filip Brdička | ₺11.954 | ₺621.585 | 20 | Sol kanat, santrfor | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Samuel Kopásek | ₺11.758 | ₺611.395 | 22 | Sağ bek | Slovakya | HAZ 2030 | ||
| Daniel Pandula | ₺10.386 | ₺540.066 | 21 | Sol kanat | Çekya | - | ||
| Marek Halda | ₺3.919 | ₺203.798 | 19 | Merkez orta saha | Çekya | - | ||
| Matěj Kvaček | - | - | 18 | Santrfor | Çekya | - | ||
| Diego Zarate | - | - | 18 | Sol kanat | Amerika Birleşik Devletleri | - | ||
| Nicolas Richter | - | - | 17 | Kanat bek | Slovakya | - | ||
| Muhammed Suso | - | - | 19 | Kanat | Gambiya | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %39 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 38 oyuncu üzerinden.
FK Pardubice - Czech First League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
FK Pardubice Czech First League ortalaması · FK Pardubice 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
FK Pardubice maaşları, 2026/27
FK Pardubice kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
FK Pardubice kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺103.696.023 (haftada ₺1.994.154) ve kadro 42 oyuncudan oluşuyor. 42 oyuncudan 38 tanesinin maaşı elimizde.
FK Pardubice kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
FK Pardubice kulübünün en çok kazanan oyuncusu Michal Hlavatý; haftada ₺189.428 alıyor.
FK Pardubice kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
FK Pardubice kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺65.908 kazanıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden. Medyan ₺50.688. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
FK Pardubice hangi ligde oynuyor?
FK Pardubice, Czech First League liginde oynuyor. Czech First League, Çekya futbol liglerinin en üst seviyesidir.





