FK Pardubice 2026/27 - spelerssalarissen
Czech First League · grootverdiener Michal Hlavatý met €3.393 per week
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 3 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | LOOPT AF | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hlavatý | €3.393 | €176.436 | 27 | Aanvallende middenvelder | Tsjechië | JUN 2030 | ||
| Aleš Mandous | €2.925 | €152.100 | 33 | Keeper | Tsjechië | JUN 2028 | ||
| Abdoull Tanko | €2.925 | €152.100 | 27 | Rechtsbuiten, spits | Nigeria | JUN 2028 | ||
| Fivos Botos | €2.691 | €139.932 | 24 | Aanvallende middenvelder | Griekenland | JUN 2027 | ||
| Ryan Mahuta | €1.989 | €103.428 | 23 | Linksback, linkermiddenvelder | Finland | JUN 2026 | ||
| Daniel Smékal | €1.638 | €85.176 | 23 | Spits | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Luka Kharatishvili | €1.170 | €60.840 | 22 | Keeper | Georgië | - | ||
| Kamil Vacek | €1.170 | €60.840 | 38 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Jan Řezníček | €1.169 | €60.779 | 32 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Mikuláš Konečný | €1.134 | €58.954 | 19 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2028 | ||
| Ladislav Krobot | €1.104 | €57.433 | 24 | Spits | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Tobias Boledovič | €1.052 | €54.695 | 18 | Linksback, linkermiddenvelder | Tsjechië | JUN 2030 | ||
| David Šimek | €1.032 | €53.661 | 27 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Denis Darmovzal | €908 | €47.212 | 24 | Centrale middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Michal Surzyn | €886 | €46.056 | 27 | Back | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Jan Stejskal | €838 | €43.561 | 28 | Keeper | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Jiří Hamza | €838 | €43.561 | 20 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2030 | ||
| Mohammed Marzuq Yahaya | €803 | €41.736 | 21 | Spits | Nigeria | JUN 2026 | ||
| Jan Trédl | €703 | €36.565 | 21 | Rechtsback | Tsjechië | JUN 2029 | ||
| Milan Lexa | €700 | €36.382 | 20 | Aanvallende middenvelder | Tsjechië | JUN 2029 | ||
| Bohdan Sliubyk | €696 | €36.200 | 21 | Centrale verdediger | Oekraïne | JUN 2030 | ||
| Matěj Šimůnek | €597 | €31.028 | 21 | Keeper | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Filip Vecheta | €590 | €30.663 | 22 | Spits | Tsjechië | - | ||
| Vojtěch Patrák | €585 | €30.420 | 25 | Vleugelspeler | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Ayatullahi Suleiman | €468 | €24.336 | 20 | Centrale middenvelder | Nigeria | JUN 2027 | ||
| Emmanuel Godwin | €463 | €24.093 | 20 | Back | Nigeria | - | ||
| Simon Bammens | €379 | €19.712 | 27 | Centrale verdediger, spits | België | - | ||
| Štěpán Míšek | €366 | €19.043 | 19 | Centrale middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Tomáš Solil | €360 | €18.739 | 25 | Centrale middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Jason Noslin | €310 | €16.123 | 25 | Centrale verdediger | Nederland | - | ||
| Robi Saarma | €310 | €16.123 | 24 | Vleugelspeler, spits | Estland | - | ||
| Tomáš Koukola | €308 | €16.001 | 23 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Tomáš Jelínek | €280 | €14.541 | 19 | Aanvallende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Samuel Šimek | €260 | €13.506 | 23 | Centrale middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Filip Brdička | €214 | €11.134 | 20 | Linksbuiten, spits | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Samuel Kopásek | €211 | €10.951 | 22 | Rechtsback | Slowakije | JUN 2030 | ||
| Daniel Pandula | €186 | €9.674 | 21 | Linksbuiten | Tsjechië | - | ||
| Marek Halda | €70 | €3.650 | 19 | Centrale middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Matěj Kvaček | - | - | 18 | Spits | Tsjechië | - | ||
| Diego Zarate | - | - | 18 | Linksbuiten | Verenigde Staten | - | ||
| Nicolas Richter | - | - | 17 | Vleugelverdediger | Slowakije | - | ||
| Muhammed Suso | - | - | 19 | Vleugelspeler | Gambia | - | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 39% van het salarisbudget, over de 38 spelers van wie we een salaris hebben.
FK Pardubice tegen Czech First League
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
FK Pardubice gemiddelde Czech First League · FK Pardubice betaalt in 1 van de 4 boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen FK Pardubice, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van FK Pardubice in 2026/27?
Het totale salarisbudget van FK Pardubice in 2026/27 is €1.857.384 per jaar (€35.719 per week) voor een selectie van 42 spelers. We hebben van 38 van de 42 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van FK Pardubice?
Michal Hlavatý is de bestbetaalde speler van FK Pardubice, met €3.393 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij FK Pardubice?
Een speler van FK Pardubice van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €1.181 per week, over de 23 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €908. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt FK Pardubice?
FK Pardubice speelt in de Czech First League. Czech First League (Tsjechië) is de hoogste divisie van het voetbal.





