FK Teplice 2026/27 - spelerssalarissen
Czech First League · grootverdiener Matěj Pulkrab met €3.393 per week
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 3 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | LOOPT AF | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matěj Pulkrab | €3.393 | €176.436 | 28 | Spits | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Denis Halinský | €2.808 | €146.016 | 22 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2030 | ||
| Daniel Mareček | €2.808 | €146.016 | 27 | Centrale middenvelder | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Lukáš Mareček | €2.340 | €121.680 | 35 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Ladislav Krejci | €2.340 | €121.680 | 33 | Linksback, linksbuiten | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Matous Trmal | €2.223 | €115.596 | 26 | Keeper | Tsjechië | JUN 2028 | ||
| Emmanuel Fully | €1.521 | €79.092 | 19 | Centrale verdediger | Liberia | JUN 2029 | ||
| Jaroslav Harušťák | €1.287 | €66.924 | 23 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Jan Fortelný | €1.287 | €66.924 | 26 | Aanvallende middenvelder | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Michal Bílek | €1.093 | €56.825 | 27 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Matěj Radosta | €1.053 | €54.756 | 24 | Centrale middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Nojus Audinis | €1.053 | €54.756 | 19 | Centrale verdediger | Litouwen | JUN 2028 | ||
| Petr Kodeš | €936 | €48.672 | 29 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Jakub Jakubko | €921 | €47.881 | 20 | Centrale verdediger | Slowakije | JUN 2029 | ||
| Pavel Svatek | €892 | €46.360 | 21 | Spits | Tsjechië | JUN 2028 | ||
| Richard Ludha | €834 | €43.379 | 24 | Keeper | Slowakije | JUN 2026 | ||
| Benjamin Nyarko | €807 | €41.980 | 21 | Spits | Ghana | JUN 2028 | ||
| Matyáš Kozák | €803 | €41.736 | 24 | Vleugelspeler, spits | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Matěj Náprstek | €803 | €41.736 | 21 | Rechtsbuiten, spits | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Oliver Klimpl | €779 | €40.519 | 20 | Centrale verdediger | Slowakije | JUN 2029 | ||
| Tomáš Zlatohlávek | €702 | €36.504 | 25 | Aanvallende middenvelder, spits | Tsjechië | JUN 2028 | ||
| Ladislav Takács | €518 | €26.952 | 28 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Jakub Hora | €508 | €26.405 | 24 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Matej Riznič | €388 | €20.199 | 21 | Aanvallende middenvelder | Slowakije | JUN 2026 | ||
| Robert Jukl | €325 | €16.914 | 26 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Dalibor Večerka | €281 | €14.602 | 22 | Centrale verdediger | Tsjechië | JUN 2027 | ||
| Marek Beránek | €281 | €14.602 | 22 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Josef Švanda | €276 | €14.358 | 23 | Rechtsback, rechtermiddenvelder | Tsjechië | - | ||
| Luděk Němeček | €234 | €12.168 | 26 | Keeper | Tsjechië | - | ||
| Jakub Emmer | €222 | €11.560 | 24 | Aanvallende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| Kryštof Lichtenberg | €219 | €11.377 | 22 | Keeper | Tsjechië | - | ||
| Josef Port | - | - | 18 | Verdedigende middenvelder | Tsjechië | - | ||
| John Auta | - | - | 19 | Linksbuiten | Nigeria | - | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 40% van het salarisbudget, over de 31 spelers van wie we een salaris hebben.
FK Teplice tegen Czech First League
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
FK Teplice gemiddelde Czech First League · FK Teplice betaalt in allemaal onder het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen FK Teplice, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van FK Teplice in 2026/27?
Het totale salarisbudget van FK Teplice in 2026/27 is €1.764.603 per jaar (€33.935 per week) voor een selectie van 33 spelers. We hebben van 31 van de 33 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van FK Teplice?
Matěj Pulkrab is de bestbetaalde speler van FK Teplice, met €3.393 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij FK Teplice?
Een speler van FK Teplice van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €1.164 per week, over de 23 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €834. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt FK Teplice?
FK Teplice speelt in de Czech First League. Czech First League (Tsjechië) is de hoogste divisie van het voetbal.





