Spelerssalarissen in Czech First League
De 16 clubs in Czech First League die wij volgen betalen samen €899.397 per week. Sivert Mannsverk verdient het meest, met €38.610 per week.
Loonlast per club
Totale weekuitgaven aan spelerssalarissen
Grootverdieners in Czech First League
De tien grootverdieners nemen 20% van de loonlast van de competitie
Wat een speler in Czech First League echt verdient
Weeksalaris van de 344 spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen, van de 709 in de selecties
Mediaan €1.115 per week tegenover een gemiddelde van €2.256, over de 344 spelers die dit betreft. Het gemiddelde ligt zoveel hoger doordat een handvol contracten aan de top het omhoog trekt.
Wat elke positie verdient
Gemiddeld weeksalaris, en aandeel in de loonlast, onder spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen
De best betaalde jaren
Gemiddeld weeksalaris per leeftijdsgroep
Waar de spelers in Czech First League vandaan komen
De tien meest voorkomende nationaliteiten in de competitie
Alle clubs in Czech First League
Loonlast, selectiegrootte en grootverdiener. Klik op een kop om te sorteren.
| CLUB | LOONLAST/WEEK | LOONLAST/JAAR | GEMIDDELD 22+ | SELECTIE | GROOTVERDIENER | MET |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SK Slavia Praha | €197.342 | €10.261.761 | €7.789 | 53 | David Jurásek | €33.930 |
| AC Sparta Praha | €170.601 | €8.871.263 | €6.895 | 48 | Sivert Mannsverk | €38.610 |
| FC Viktoria Plzeň | €72.786 | €3.784.856 | €3.323 | 29 | Patrik Hrosovsky | €10.296 |
| FC Baník Ostrava | €50.920 | €2.647.818 | €1.950 | 65 | Václav Jurečka | €4.095 |
| SK Sigma Olomouc | €50.876 | €2.645.567 | €1.706 | 56 | Antonín Růsek | €4.095 |
| FK Jablonec | €42.764 | €2.223.702 | €1.543 | 29 | Jan Chramosta | €7.137 |
| 1. FC Slovácko | €40.907 | €2.127.149 | €1.626 | 47 | Marek Havlík | €4.563 |
| FC Hradec Králové | €37.768 | €1.963.915 | €1.454 | 31 | Vladimír Darida | €2.925 |
| Bohemians Praha 1905 | €36.013 | €1.872.655 | €1.430 | 39 | Jan Kovařík | €3.627 |
| FC Slovan Liberec | €36.013 | €1.872.655 | €1.508 | 33 | Lukáš Masopust | €4.680 |
| FK Pardubice | €35.719 | €1.857.384 | €1.181 | 42 | Michal Hlavatý | €3.393 |
| FK Teplice | €33.935 | €1.764.603 | €1.164 | 33 | Matěj Pulkrab | €3.393 |
| FK Mladá Boleslav | €30.469 | €1.584.395 | €1.122 | 56 | Matěj Hybš | €3.393 |
| FK Dukla Praha | €22.821 | €1.186.684 | €856 | 48 | Jakub Kadák | €2.457 |
| MFK Karviná | €21.796 | €1.133.388 | €866 | 52 | Filip Prebsl | €2.691 |
| FC Zlín | €18.670 | €970.824 | €806 | 48 | Jakub Jugas | €1.287 |
Veelgestelde vragen
Salarissen in Czech First League
Wat is de totale loonlast van Czech First League?
De 16 clubs in Czech First League die wij volgen betalen samen €899.397 per week, oftewel €46.768.621 per jaar, verdeeld over 709 spelers.
Wie is de grootverdiener in Czech First League?
Sivert Mannsverk van AC Sparta Praha, met €38.610 per week — €2.007.720 per jaar.
Welke club in Czech First League heeft de hoogste loonlast?
SK Slavia Praha, met €197.342 per week over 53 spelers.
Wat is het gemiddelde salaris in Czech First League?
€2.256 per week over de 344 spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen. De mediaan is €1.115.