FK Teplice 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Matěj Pulkrab z pensją 14 935 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matěj Pulkrab | 14 935 zł | 776 620 zł | 28 | Napastnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Denis Halinský | 12 360 zł | 642 720 zł | 22 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2030 | ||
| Daniel Mareček | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Lukáš Mareček | 10 300 zł | 535 600 zł | 35 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Ladislav Krejci | 10 300 zł | 535 600 zł | 33 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Matous Trmal | 9785 zł | 508 820 zł | 26 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Emmanuel Fully | 6695 zł | 348 140 zł | 19 | Środkowy obrońca | Liberia | CZE 2029 | ||
| Jaroslav Harušťák | 5665 zł | 294 580 zł | 23 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jan Fortelný | 5665 zł | 294 580 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Michal Bílek | 4810 zł | 250 125 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Matěj Radosta | 4635 zł | 241 020 zł | 24 | Środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Nojus Audinis | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Środkowy obrońca | Litwa | CZE 2028 | ||
| Petr Kodeš | 4120 zł | 214 240 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jakub Jakubko | 4053 zł | 210 759 zł | 20 | Środkowy obrońca | Słowacja | CZE 2029 | ||
| Pavel Svatek | 3924 zł | 204 064 zł | 21 | Napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Richard Ludha | 3672 zł | 190 941 zł | 24 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Benjamin Nyarko | 3554 zł | 184 782 zł | 21 | Napastnik | Ghana | CZE 2028 | ||
| Matyáš Kozák | 3533 zł | 183 711 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Matěj Náprstek | 3533 zł | 183 711 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Oliver Klimpl | 3430 zł | 178 355 zł | 20 | Środkowy obrońca | Słowacja | CZE 2029 | ||
| Tomáš Zlatohlávek | 3090 zł | 160 680 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Ladislav Takács | 2281 zł | 118 635 zł | 28 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Jakub Hora | 2235 zł | 116 225 zł | 24 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Matej Riznič | 1710 zł | 88 910 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Robert Jukl | 1432 zł | 74 448 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Dalibor Večerka | 1236 zł | 64 272 zł | 22 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Marek Beránek | 1236 zł | 64 272 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Josef Švanda | 1215 zł | 63 201 zł | 23 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Czechy | - | ||
| Luděk Němeček | 1030 zł | 53 560 zł | 26 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Jakub Emmer | 979 zł | 50 882 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Kryštof Lichtenberg | 963 zł | 50 079 zł | 22 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Josef Port | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| John Auta | - | - | 19 | Lewy skrzydłowy | Nigeria | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
FK Teplice na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FK Teplice średnia Czech First League · FK Teplice płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FK Teplice, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FK Teplice w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FK Teplice w sezonie 2026/27 wynosi 7 767 271 zł rocznie (149 371 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki 31 z 33 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FK Teplice?
Matěj Pulkrab jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FK Teplice — 14 935 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FK Teplice?
Zawodnik klubu FK Teplice w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5124 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3672 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FK Teplice?
FK Teplice gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





