SALARYSPORT
★ 0
RKC Waalwijk crest

RKC Waalwijk 2026/27 - zarobki zawodników

Other clubs · najlepiej zarabiający Jordy de Wijs z pensją 46 865 zł tygodniowo · zobacz transfery RKC Waalwijk

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY177 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 9,2 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 13 tys zł Sander Duits
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 9 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
25 776 zł · 15%
Obrońcy
75 841 zł · 43%
Pomocnicy
28 616 zł · 16%
Napastnicy
46 901 zł · 26%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu RKC Waalwijk, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Jordy de Wijs
46 865 zł
2 436 980 zł 30 Środkowy obrońca Holandia CZE 2026
Finn Stokkers
11 845 zł
615 940 zł 29 Napastnik Holandia CZE 2026
Jean-Paul Boëtius
10 815 zł
562 380 zł 31 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Surinam CZE 2026
Juan Familia-Castillo
10 815 zł
562 380 zł 25 Lewy obrońca, defensywny pomocnik, lewy skrzydłowy Dominikana CZE 2026
Liam van Gelderen
10 300 zł
535 600 zł 24 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Surinam CZE 2027
Niek Schiks
9785 zł
508 820 zł 21 Bramkarz Holandia CZE 2027
Ryan Fage
8755 zł
455 260 zł 21 Ofensywny pomocnik Francja CZE 2028
Yanick van Osch
6695 zł
348 140 zł 28 Bramkarz Holandia CZE 2026
Godfried Roemeratoe
6180 zł
321 360 zł 25 Defensywny pomocnik Curaçao CZE 2026
Loek Postma
5150 zł
267 800 zł 22 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Holandia CZE 2028
Nazjir Held
4635 zł
241 020 zł 19 Lewy obrońca Curaçao CZE 2029
Michiel Kramer
4635 zł
241 020 zł 36 Napastnik Holandia CZE 2026
Faissal Al Mazyani
4069 zł
211 562 zł 20 Prawy obrońca, defensywny pomocnik Maroko CZE 2027
Melle Witteveen
3899 zł
202 725 zł 22 Ofensywny pomocnik Holandia CZE 2026
Navajo Bakboord
3847 zł
200 047 zł 26 Środkowy obrońca Surinam CZE 2026
Luuk Vogels
3842 zł
199 779 zł 22 Bramkarz Holandia CZE 2026
Marcel Schaapman
3790 zł
197 101 zł 23 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Holandia CZE 2026
Rein van Hedel
3605 zł
187 460 zł 20 Ofensywny pomocnik Holandia CZE 2028
Roy Kuijpers
3605 zł
187 460 zł 25 Ofensywny pomocnik Holandia CZE 2027
Tim van de Loo
3538 zł
183 979 zł 22 Prawy wahadłowy, defensywny pomocnik Holandia CZE 2028
Bjarn Zorgdrager
3466 zł
180 229 zł 21 Prawy obrońca Holandia CZE 2027
Mark Spenkelink
2786 zł
144 880 zł 28 Bramkarz Holandia CZE 2027
Xander Mulder
2668 zł
138 720 zł 20 Bramkarz Holandia CZE 2028
Yoram van der Veen
1545 zł
80 340 zł 20 Skrzydłowy Holandia CZE 2029
Quentin van Beekveld
-
- 19 Środkowy pomocnik Holandia CZE 2027

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

47 tys zł 31 tys zł 15 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
14
Poniżej 5 tys zł
28%
5
5 tys zł-10 tys zł
21%
4
10 tys zł-26 tys zł
25%
1
26 tys zł-52 tys zł
26%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 51% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.

RKC Waalwijk na tle Other clubs

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
4 tys zł -49%
Obrońcy 7
12 tys zł + 7%
Pomocnicy 7
7 tys zł -31%
Napastnicy 6
8 tys zł -31%

RKC Waalwijk średnia Other clubs · RKC Waalwijk płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
11 zawodników
2027
7 zawodników
2028
5 zawodników
2029
2 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki RKC Waalwijk, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu RKC Waalwijk w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu RKC Waalwijk w sezonie 2026/27 wynosi 9 210 981 zł rocznie (177 134 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki 24 z 25 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie RKC Waalwijk?

Jordy de Wijs jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu RKC Waalwijk — 46 865 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu RKC Waalwijk?

Zawodnik klubu RKC Waalwijk w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8662 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4893 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra RKC Waalwijk?

RKC Waalwijk gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Aalborg Boldspilklub AC Ajaccio Al-Ain Football Club (KSA) Al-Batin Football Club Alcorcón Alloa Athletic Al-Ra'ed Saudi Football Club Al-Wehda Club Amorebieta GS Apollon Smyrnis Arsenal Fútbol Club de Sarandí Arsenal Tula Atlético Goianiense Boavista SAD Brescia Calcio Stade Malherbe Caen Cartagena ChievoVerona Chongqing A.S. Cittadella S.R.L. Club Atlético Colón de Santa Fe US Concarneau Cosenza Crotone Denizlispor Desp. Aves Dalian Professional FC Emmen FC Erzgebirge Aue FC Girondins de Bordeaux FK Khimki FC Tambov FC Ufa FC Würzburger Kickers Feralpisalò Ferrol Fuenlabrada FC Flyeralarm Admira Paços de Ferreira Goiás Guangzhou FC GZ City Hamilton Academical F.C. Hansa Rostock Hatayspor HeB FC Hokkaido Consadole Sapporo Hyderabad AO Ionikos Nikaias PAS Lamia Lecco 1912 Livorno 1915 Logroñés Lugo Macclesfield MKE Ankaragücü Nîmes Olympique Chamois Niortais FC Numantia Oita Trinita KV Oostende B-SAD GSS Panionios PAS Giannina Club Atlético Patronato de la Juventud Católica Perugia Podbeskidzie Bielsko-Biała Police Tero FC Ponferrada Pordenone Portimonense QD FC Queen Of The South Quevilly-Rouen Metropole Reggina Rotor Volgograd Sagan Tosu U.S. Salernitana 1919 Samut Prakan City Shenzhen FC Cangzhou Mighty Lions Sivasspor S.P.A.L. 2013 Farense Sportklub Niederösterreich St. Pölten SSV Jahn Regensburg Stal Mielec Suphanburi FC SV Sandhausen Ternana Calcio Tokushima Vortis Trapani 1905 FC Trat FC Ural Yekaterinburg Valenciennes FC Vegalta Sendai Villarreal B Vitesse Arnhem Vit. Setúbal VVV-Venlo Warta Poznań Wiesbaden Wuhan Changjiang AO Xanthi Yeni Malatyaspor

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.