
RKC Waalwijk 2026/27 - oyuncu maaşları
Other clubs · en çok kazanan Daniël van Kaam · ₺222.156 haftalık · RKC Waalwijk transferlerini gör
32 oyuncudan 31 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 19 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 8 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniël van Kaam | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 25 | DM, AM LC | Hollanda | ||
| Denilho Cleonise | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 23 | AM RL | Hollanda | ||
| Jean-Paul Boëtius | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 31 | DM, AM LC | Surinam | ||
| Jesper Uneken | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 20 | AM/F C | Hollanda | ||
| Juan Familia-Castillo | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 25 | D/WB L, DM, AM L | Dominik Cumhuriyeti | ||
| Liam van Gelderen | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 24 | D RC, DM | Surinam | ||
| Niek Schiks | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 21 | GK | Hollanda | ||
| Ryan Fage | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 21 | AM RLC | Fransa | ||
| Richard van der Venne | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 33 | AM RLC, F C | Hollanda | ||
| Yanick van Osch | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 28 | GK | Hollanda | ||
| Godfried Roemeratoe | ₺78.408 | ₺4.077.216 | 25 | DM | Curaçao | ||
| Loek Postma | ₺65.340 | ₺3.397.680 | 22 | D RC, DM | Hollanda | ||
| Luuk Wouters | ₺65.340 | ₺3.397.680 | 26 | D LC | Hollanda | ||
| Michiel Kramer | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 36 | ST | Hollanda | ||
| Nazjir Held | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 19 | D/WB L | Curaçao | ||
| Faissal Al Mazyani | ₺51.619 | ₺2.684.167 | 20 | D/WB R, DM | Fas | ||
| Melle Witteveen | ₺49.462 | ₺2.572.044 | 22 | AM LC | Hollanda | ||
| Navajo Bakboord | ₺48.809 | ₺2.538.067 | 26 | D RC | Surinam | ||
| Luuk Vogels | ₺48.744 | ₺2.534.669 | 22 | GK | Hollanda | ||
| Marcel Schaapman | ₺48.090 | ₺2.500.692 | 23 | D LC, DM | Hollanda | ||
| Roy Kuijpers | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 25 | AM RLC | Hollanda | ||
| Roshon van Eijma | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 27 | D LC | Curaçao | ||
| Rein van Hedel | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 20 | AM RLC | Hollanda | ||
| Tim van de Loo | ₺44.889 | ₺2.334.206 | 22 | WB R, DM | Hollanda | ||
| Bjarn Zorgdrager | ₺43.974 | ₺2.286.639 | 21 | D R | Hollanda | ||
| Tim van der Leij | ₺43.516 | ₺2.262.855 | 19 | ST | Hollanda | ||
| Mark Spenkelink | ₺35.349 | ₺1.838.145 | 28 | GK | Hollanda | ||
| Xander Mulder | ₺33.846 | ₺1.759.998 | 20 | GK | Hollanda | ||
| Tom Bramel | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 19 | GK | Hollanda | ||
| Yoram van der Veen | ₺19.602 | ₺1.019.304 | 20 | AM RL | Hollanda | ||
| Harrie Kuster | ₺9.866 | ₺513.050 | 19 | AM C | Hollanda | ||
| Quentin van Beekveld | - | - | 19 | M C | Hollanda | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %34 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 31 oyuncu üzerinden.
RKC Waalwijk - Other clubs karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
RKC Waalwijk Other clubs ortalaması · RKC Waalwijk hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
RKC Waalwijk maaşları, 2026/27
RKC Waalwijk kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
RKC Waalwijk kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺120.607.447 (haftada ₺2.319.374) ve kadro 32 oyuncudan oluşuyor. 32 oyuncudan 31 tanesinin maaşı elimizde.
RKC Waalwijk kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
RKC Waalwijk kulübünün en çok kazanan oyuncusu Daniël van Kaam; haftada ₺222.156 alıyor.
RKC Waalwijk kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
RKC Waalwijk kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺85.007 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺65.340. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
RKC Waalwijk hangi ligde oynuyor?
RKC Waalwijk, Other clubs liginde oynuyor. Other clubs, profesyonel bir futbol ligidir.
Diğer Other clubs takımları








































































































