
VVV-Venlo 2026/27 - oyuncu maaşları
Other clubs · en çok kazanan Driess Saddiki · ₺156.816 haftalık · VVV-Venlo transferlerini gör
79 oyuncudan 50 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 13 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 15 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driess Saddiki | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 28 | DM | Fas | ||
| Joshua Eijgenraam | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 23 | DM | Hollanda | ||
| Lasse Wehmeyer | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 23 | AM RL | Almanya | ||
| Philip Heise | ₺117.612 | ₺6.115.824 | 34 | D/WB L | Almanya | ||
| Edhy Zuliani | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 20 | AM RLC | Cezayir | ||
| Diego van Oorschot | ₺61.028 | ₺3.173.433 | 19 | ST | Hollanda | ||
| Mohammed Idriss | ₺60.766 | ₺3.159.842 | 20 | DM | Hollanda | ||
| Dean Zandbergen | ₺59.133 | ₺3.074.900 | 23 | AM/F C | Hollanda | ||
| Gabin Blancquart | ₺59.067 | ₺3.071.503 | 21 | D RC | Fransa | ||
| Nassim Aït Mouhou | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 20 | DM, AM RLC | Fas | ||
| Luuk Verheij | ₺55.800 | ₺2.901.619 | 19 | D RC, DM | Hollanda | ||
| Navarone Foor | ₺54.494 | ₺2.833.665 | 33 | AM RLC | Hollanda | ||
| Diego van Zutphen | ₺53.971 | ₺2.806.484 | 20 | D/WB R | Hollanda | ||
| Dylan Timber | ₺53.971 | ₺2.806.484 | 25 | D RC | Curaçao | ||
| Björn van Zijl | ₺52.403 | ₺2.724.939 | 21 | AM R, ST | Hollanda | ||
| Joep Kluskens | ₺50.050 | ₺2.602.623 | 22 | D C, DM | Hollanda | ||
| Michael Davis | ₺49.462 | ₺2.572.044 | 23 | D/WB RL | Belçika | ||
| Naïm Matoug | ₺48.809 | ₺2.538.067 | 22 | AM RLC | Hollanda | ||
| Thomas Reinders | ₺43.516 | ₺2.262.855 | 21 | D C | Hollanda | ||
| Yousri Sbai | ₺40.249 | ₺2.092.971 | 20 | D C, DM | Hollanda | ||
| Lars de Blok | ₺39.727 | ₺2.065.789 | 21 | D/WB L | Hollanda | ||
| Youri Schoonderwaldt | ₺37.374 | ₺1.943.473 | 25 | GK | Hollanda | ||
| Trevor Doornbusch | ₺36.460 | ₺1.895.905 | 26 | GK | Curaçao | ||
| Avanesh Satheskumar | ₺26.136 | ₺1.359.072 | 20 | AM C | Almanya | ||
| Layee Kromah | ₺23.457 | ₺1.219.767 | 22 | AM RL, ST | Hollanda | ||
| Tristan Schenkhuizen | ₺18.818 | ₺978.532 | 21 | DM, AM C | Hollanda | ||
| Jorn Triep | ₺17.380 | ₺903.783 | 20 | AM/F C | Hollanda | ||
| Aassim Farah | ₺14.375 | ₺747.490 | 19 | D C | Hollanda | ||
| Sacha Deighton | ₺14.375 | ₺747.490 | 20 | D/WB RL | Endonezya | ||
| Jens Jenniskens | ₺11.565 | ₺601.389 | 21 | D C, DM | Hollanda | ||
| Jari Horsten | ₺11.304 | ₺587.799 | 18 | AM C | Hollanda | ||
| David Dailoski | ₺10.846 | ₺564.015 | 20 | D RLC | Kuzey Makedonya | ||
| Chey Loureiro | ₺9.866 | ₺513.050 | 19 | AM RL | Portekiz | ||
| Gio Loureiro | ₺9.866 | ₺513.050 | 19 | AM C | Portekiz | ||
| Tijn Joosten | ₺8.560 | ₺445.096 | 19 | D C | Hollanda | ||
| Zidane Taylan | ₺8.560 | ₺445.096 | 19 | GK | Almanya | ||
| Max Bongers | ₺8.560 | ₺445.096 | 19 | D/WB RL | Hollanda | ||
| Shakir Lahiani | ₺7.449 | ₺387.336 | 19 | AM C | Hollanda | ||
| Lars David | ₺7.449 | ₺387.336 | 19 | AM C | Hollanda | ||
| Resley Kessels | ₺7.449 | ₺387.336 | 18 | AM RC | Hollanda | ||
| Devy Hendrikx | ₺7.449 | ₺387.336 | 18 | ST | Hollanda | ||
| Yousri el Anbri | ₺7.449 | ₺387.336 | 19 | D C | Hollanda | ||
| Michel Stegner | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D C, DM | Almanya | ||
| Raf Vullers | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | DM | Hollanda | ||
| Finn Johnson | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D RL | Hollanda | ||
| Kyan Korsten | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D C, DM | Hollanda | ||
| Finn van der Sterren | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D C | Hollanda | ||
| Stijn van Bussel | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D LC | Hollanda | ||
| Luca van der Velden | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | AM RL, ST | Hollanda | ||
| Jay de Graef | ₺6.403 | ₺332.973 | 18 | D RL, DM | Hollanda | ||
| Pepijn Vallen | - | - | 19 | GK | Hollanda | ||
| Elias el Asri | - | - | 17 | DM, AM C | Hollanda | ||
| Thomas Janssen | - | - | 17 | AM RL | Hollanda | ||
| Roel van den Broek | - | - | 17 | AM RL, ST | Hollanda | ||
| Jenairo Jansen | - | - | 16 | AM RL | Hollanda | ||
| Manssour Saadouni | - | - | 16 | D L | Hollanda | ||
| Raf Schaefer | - | - | 16 | D C | Hollanda | ||
| Kian Geven | - | - | 17 | AM RL | Hollanda | ||
| Stern Spijkers | - | - | 15 | AM C | Hollanda | ||
| Junior Ferreira | - | - | 16 | DM | Hollanda | ||
| Glenn Knorr | - | - | 16 | ST | Hollanda | ||
| Janne Timmermanns | - | - | 16 | D R | Almanya | ||
| Kay Bongers | - | - | 16 | D C | Hollanda | ||
| Charlie Davidson | - | - | 16 | DM | Almanya | ||
| Ismael Tajjiou | - | - | 19 | AM RL | Hollanda | ||
| Yannick Keijser | - | - | 20 | DM, AM LC | Hollanda | ||
| Nathan la Cruz | - | - | 19 | AM C | Aruba | ||
| Eleaza Ayebi | - | - | 19 | D/WB/M L | Hollanda | ||
| Jaylen Jones | - | - | 17 | D LC | Hollanda | ||
| Noël van Bolhuis | - | - | 18 | GK | Hollanda | ||
| Keano Kuijpers | - | - | 17 | D C, DM | Hollanda | ||
| Kevin Vervoort | - | - | 16 | D C | Hollanda | ||
| Youssef Mephtah | - | - | 20 | AM RL | Hollanda | ||
| Emiel Koops | - | - | 19 | GK | Hollanda | ||
| Consrich Sprenger | - | - | 18 | AM RL, ST | Almanya | ||
| Maarten van Grootel | - | - | 17 | AM RL | Hollanda | ||
| Lutz Böhme | - | - | 16 | GK | Almanya | ||
| Merot Grüntjens | - | - | 16 | D C, DM | Almanya | ||
| Milan Hendericks | - | - | 16 | D C, DM | Çekya | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %34 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 50 oyuncu üzerinden.
VVV-Venlo - Other clubs karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
VVV-Venlo Other clubs ortalaması · VVV-Venlo hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
VVV-Venlo maaşları, 2026/27
VVV-Venlo kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
VVV-Venlo kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺94.873.419 (haftada ₺1.824.489) ve kadro 79 oyuncudan oluşuyor. 79 oyuncudan 50 tanesinin maaşı elimizde.
VVV-Venlo kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
VVV-Venlo kulübünün en çok kazanan oyuncusu Driess Saddiki; haftada ₺156.816 alıyor.
VVV-Venlo kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
VVV-Venlo kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺73.508 kazanıyor; maaşı elimizde olan 13 oyuncu üzerinden. Medyan ₺53.971. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
VVV-Venlo hangi ligde oynuyor?
VVV-Venlo, Other clubs liginde oynuyor. Other clubs, profesyonel bir futbol ligidir.
Diğer Other clubs takımları








































































































