
VVV-Venlo 2026/27 - spelerssalarissen
Other clubs · grootverdiener Philip Heise met €2.106 per week · bekijk de transfers van VVV-Venlo
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 13 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | LOOPT AF | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Philip Heise | €2.106 | €109.512 | 34 | Linksback | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Edhy Zuliani | €1.521 | €79.092 | 20 | Aanvallende middenvelder | Algerije | JUN 2027 | ||
| Mohammed Idriss | €1.088 | €56.581 | 20 | Verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2027 | ||
| Gabin Blancquart | €1.058 | €54.999 | 21 | Centrale verdediger | Frankrijk | JUN 2026 | ||
| Nassim Aït Mouhou | €1.053 | €54.756 | 20 | Verdedigende middenvelder, aanvallende middenvelder | Marokko | JUN 2027 | ||
| Luuk Verheij | €999 | €51.957 | 19 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2027 | ||
| Diego van Zutphen | €966 | €50.254 | 20 | Rechtsback | Nederland | JUN 2026 | ||
| Michael Davis | €886 | €46.056 | 23 | Back | België | JUN 2026 | ||
| Lars de Blok | €711 | €36.991 | 21 | Linksback | Nederland | JUN 2027 | ||
| Youri Schoonderwaldt | €669 | €34.800 | 25 | Keeper | Nederland | JUN 2026 | ||
| Trevor Doornbusch | €653 | €33.949 | 26 | Keeper | Curaçao | JUN 2027 | ||
| Avanesh Satheskumar | €468 | €24.336 | 20 | Aanvallende middenvelder | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Tristan Schenkhuizen | €337 | €17.522 | 21 | Verdedigende middenvelder, aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Aassim Farah | €257 | €13.385 | 19 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Sacha Deighton | €257 | €13.385 | 20 | Back | Indonesië | JUN 2026 | ||
| Jens Jenniskens | €207 | €10.769 | 21 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Jari Horsten | €202 | €10.525 | 18 | Aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| David Dailoski | €194 | €10.099 | 20 | Verdediger | Noord-Macedonië | JUN 2026 | ||
| Chey Loureiro | €177 | €9.187 | 19 | Vleugelspeler | Portugal | JUN 2026 | ||
| Gio Loureiro | €177 | €9.187 | 19 | Aanvallende middenvelder | Portugal | JUN 2026 | ||
| Zidane Taylan | €153 | €7.970 | 19 | Keeper | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Tijn Joosten | €153 | €7.970 | 19 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2027 | ||
| Max Bongers | €153 | €7.970 | 19 | Back | Nederland | JUN 2026 | ||
| Devy Hendrikx | €133 | €6.936 | 18 | Spits | Nederland | JUN 2026 | ||
| Yousri el Anbri | €133 | €6.936 | 19 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2027 | ||
| Lars David | €133 | €6.936 | 19 | Aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Resley Kessels | €133 | €6.936 | 18 | Aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Shakir Lahiani | €133 | €6.936 | 19 | Aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Finn Johnson | €115 | €5.962 | 18 | Back | Nederland | JUN 2026 | ||
| Raf Vullers | €115 | €5.962 | 18 | Verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Kyan Korsten | €115 | €5.962 | 18 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Luca van der Velden | €115 | €5.962 | 18 | Vleugelspeler, spits | Nederland | JUN 2026 | ||
| Jay de Graef | €115 | €5.962 | 18 | Back, verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Stijn van Bussel | €115 | €5.962 | 18 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Michel Stegner | €115 | €5.962 | 18 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Finn van der Sterren | €115 | €5.962 | 18 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Charlie Davidson | - | - | 16 | Verdedigende middenvelder | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Jenairo Jansen | - | - | 16 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
| Manssour Saadouni | - | - | 16 | Linksback | Nederland | JUN 2026 | ||
| Raf Schaefer | - | - | 16 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Kian Geven | - | - | 17 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
| Stern Spijkers | - | - | 15 | Aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Thomas Janssen | - | - | 17 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
| Elias el Asri | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder, aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Pepijn Vallen | - | - | 19 | Keeper | Nederland | JUN 2026 | ||
| Milan Hendericks | - | - | 16 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Tsjechië | JUN 2026 | ||
| Merot Grüntjens | - | - | 16 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Lutz Böhme | - | - | 16 | Keeper | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Maarten van Grootel | - | - | 17 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
| Consrich Sprenger | - | - | 18 | Vleugelspeler, spits | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Emiel Koops | - | - | 19 | Keeper | Nederland | JUN 2026 | ||
| Youssef Mephtah | - | - | 20 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
| Kevin Vervoort | - | - | 16 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Junior Ferreira | - | - | 16 | Verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Glenn Knorr | - | - | 16 | Spits | Nederland | JUN 2026 | ||
| Keano Kuijpers | - | - | 17 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Janne Timmermanns | - | - | 16 | Rechtsback | Duitsland | JUN 2026 | ||
| Noël van Bolhuis | - | - | 18 | Keeper | Nederland | JUN 2026 | ||
| Roel van den Broek | - | - | 17 | Vleugelspeler, spits | Nederland | JUN 2026 | ||
| Jaylen Jones | - | - | 17 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Kay Bongers | - | - | 16 | Centrale verdediger | Nederland | JUN 2026 | ||
| Eleaza Ayebi | - | - | 19 | Linksback, linkermiddenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Nathan la Cruz | - | - | 19 | Aanvallende middenvelder | Aruba | JUN 2026 | ||
| Yannick Keijser | - | - | 20 | Verdedigende middenvelder, aanvallende middenvelder | Nederland | JUN 2026 | ||
| Ismael Tajjiou | - | - | 19 | Vleugelspeler | Nederland | JUN 2026 | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 43% van het salarisbudget, over de 36 spelers van wie we een salaris hebben.
VVV-Venlo tegen Other clubs
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
VVV-Venlo gemiddelde Other clubs · VVV-Venlo betaalt in allemaal onder het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen VVV-Venlo, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van VVV-Venlo in 2026/27?
Het totale salarisbudget van VVV-Venlo in 2026/27 is €833.630 per jaar (€16.031 per week) voor een selectie van 65 spelers. We hebben van 36 van de 65 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van VVV-Venlo?
Philip Heise is de bestbetaalde speler van VVV-Venlo, met €2.106 per week.
In welke competitie speelt VVV-Venlo?
VVV-Venlo speelt in de Other clubs. Other clubs is een profdivisie in het voetbal.
Andere clubs in de Other clubs












































































































