
Ross County 2026/27 - oyuncu maaşları
Scottish Championship · en çok kazanan Jamie Lindsay · ₺202.554 haftalık · Ross County transferlerini gör
30 oyuncudan 29 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 19 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jamie Lindsay | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 29 | DM | İskoçya | ||
| Akil Wright | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 29 | D RC, DM | İngiltere | ||
| Dean Cornelius | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 24 | DM, M RC | İskoçya | ||
| Trevor Carson | ₺104.544 | ₺5.436.288 | 37 | GK | Kuzey İrlanda | ||
| Uche Ikpeazu | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 30 | ST | Uganda | ||
| Alex Iacovitti | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 27 | D C | İskoçya | ||
| Ben Crompton | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 21 | D RC | İngiltere | ||
| Connor Randall | ₺91.476 | ₺4.756.752 | 29 | D/WB R, DM | İngiltere | ||
| Declan Gallagher | ₺91.476 | ₺4.756.752 | 34 | D C | İskoçya | ||
| Josh Reid | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 23 | D/WB L | İskoçya | ||
| Jordan White | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 33 | AM/F C | İskoçya | ||
| Jayden Carbon | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 19 | AM RL | İngiltere | ||
| James Scott | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 24 | AM R, ST | İskoçya | ||
| Bradley Foster | ₺64.687 | ₺3.363.703 | 23 | GK | İngiltere | ||
| Kieran Phillips | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 25 | AM/F C | İngiltere | ||
| Miller Thomson | ₺57.499 | ₺2.989.958 | 20 | D/WB/AM R | İskoçya | ||
| Jay Henderson | ₺56.192 | ₺2.922.005 | 23 | AM R, ST | İskoçya | ||
| Lewis Jamieson | ₺51.619 | ₺2.684.167 | 23 | ST | İskoçya | ||
| Len O'Sullivan | ₺48.352 | ₺2.514.283 | 21 | D/WB L | İrlanda | ||
| Chris Hamilton | ₺47.698 | ₺2.480.306 | 24 | D RC, DM | İskoçya | ||
| Ross Docherty | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 32 | DM | İskoçya | ||
| Ross Laidlaw | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 33 | GK | İskoçya | ||
| Richard Chin | ₺44.431 | ₺2.310.422 | 22 | WB/AM R | Malezya | ||
| Dylan Smith | ₺9.801 | ₺509.652 | 19 | D RC | İskoçya | ||
| Ruaridh Campbell | ₺3.267 | ₺169.884 | 16 | D C | İskoçya | ||
| Sam Maclennan | ₺3.267 | ₺169.884 | 16 | AM R | İskoçya | ||
| Toby Sutherland | ₺3.267 | ₺169.884 | 16 | D/WB L | İskoçya | ||
| Sean Cornish | ₺3.267 | ₺169.884 | 16 | M C | İskoçya | ||
| Conner Dyce | ₺3.267 | ₺169.884 | 16 | D C | İskoçya | ||
| Greg Ferguson | - | - | 16 | ST | İskoçya | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %37 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 29 oyuncu üzerinden.
Ross County - Scottish Championship karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Ross County Scottish Championship ortalaması · Ross County hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Ross County maaşları, 2026/27
Ross County kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Ross County kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺100.809.166 (haftada ₺1.938.638) ve kadro 30 oyuncudan oluşuyor. 30 oyuncudan 29 tanesinin maaşı elimizde.
Ross County kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Ross County kulübünün en çok kazanan oyuncusu Jamie Lindsay; haftada ₺202.554 alıyor.
Ross County kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Ross County kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺86.118 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺71.874. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Ross County hangi ligde oynuyor?
Ross County, Scottish Championship liginde oynuyor. Scottish Championship, İskoçya futbol liglerinin 2. seviyesidir.






