SALARYSPORT
★ 0
Inverness Caledonian Thistle crest

Inverness Caledonian Thistle 2026/27 - oyuncu maaşları

Scottish Championship · en çok kazanan Graeme Shinnie · ₺283.626 haftalık · Inverness Caledonian Thistle transferlerini gör

HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺1,4 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺72 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ23
TEKNİK DİREKTÖR ₺49B Scott Kellacher
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺65B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺62.128 · 4%
Defans
₺614.523 · 44%
Orta saha
₺213.732 · 15%
Forvetler
₺494.657 · 36%

Kadro maaşları

Inverness Caledonian Thistle kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Graeme Shinnie
₺283.626
₺14.748.552 33 Sol bek, defansif orta saha İskoçya MAY 2026
Kerr Smith
₺270.120
₺14.046.240 20 Stoper İskoçya HAZ 2026
Billy Mckay
₺101.295
₺5.267.340 36 Santrfor Kuzey İrlanda MAY 2026
David Wotherspoon
₺55.375
₺2.879.479 35 Ofansif orta saha Kanada MAY 2026
Ryan Duncan
₺47.271
₺2.458.092 21 Ofansif orta saha İskoçya MAY 2026
Alfie Bavidge
₺47.271
₺2.458.092 19 Kanat, santrfor İskoçya MAY 2026
Noa Boutin
₺45.245
₺2.352.745 21 Sol bek Fransa HAZ 2026
Danny Devine
₺45.245
₺2.352.745 32 Stoper İrlanda MAY 2027
Adam Mackinnon
₺43.895
₺2.282.514 22 Defansif orta saha, ofansif orta saha İskoçya MAY 2027
Remi Savage
₺42.544
₺2.212.283 23 Stoper İngiltere MAY 2026
Ben Brannan
₺39.843
₺2.071.820 18 Sağ bek İskoçya MAY 2026
Daniel MacKay
₺38.492
₺2.001.589 24 Ofansif orta saha, santrfor İskoçya MAY 2026
Luis Longstaff
₺36.466
₺1.896.242 24 Ofansif orta saha İngiltere MAY 2027
Paul Allan
₺33.765
₺1.755.780 25 Defansif orta saha, ofansif orta saha İskoçya MAY 2026
Alfie Stewart
₺33.765
₺1.755.780 18 Ofansif orta saha İskoçya MAY 2026
Kieron Willox
₺33.765
₺1.755.780 19 Kanat İskoçya HAZ 2026
Liam Sole
₺33.090
₺1.720.664 25 Kanat, santrfor İngiltere MAY 2026
Ross Munro
₺32.414
₺1.685.549 25 Kaleci İskoçya MAY 2026
Calum MacLeod
₺32.414
₺1.685.549 19 Sağ bek, defansif orta saha İskoçya MAY 2027
Logan Ross
₺29.713
₺1.545.086 21 Kaleci İskoçya MAY 2026
Roddy MacGregor
₺29.038
₺1.509.971 23 Ofansif orta saha İskoçya MAY 2026
Samuel Reid
₺16.883
₺877.890 17 Merkez orta saha İskoçya MAY 2028
Archie Kerr
₺13.506
₺702.312 17 Sol bek İskoçya MAY 2027

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺284B ₺187B ₺94B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
20
₺68B altı
53%
1
₺68B-₺135B
7%
2
₺135B-₺338B
40%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %55 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden.

Inverness Caledonian Thistle - Scottish Championship karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Defans 3
₺124B + 93%
Orta saha 3
₺120B + 97%
Forvetler 8
₺46B -26%

Inverness Caledonian Thistle Scottish Championship ortalaması · Inverness Caledonian Thistle 3 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
17 oyuncu
2027
5 oyuncu
2028
1 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Inverness Caledonian Thistle maaşları, 2026/27

Inverness Caledonian Thistle kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Inverness Caledonian Thistle kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺72.022.096 (haftada ₺1.385.040) ve kadro 23 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 23 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.

Inverness Caledonian Thistle kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Inverness Caledonian Thistle kulübünün en çok kazanan oyuncusu Graeme Shinnie; haftada ₺283.626 alıyor.

Inverness Caledonian Thistle kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Inverness Caledonian Thistle kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺64.626 kazanıyor; maaşı elimizde olan 12 oyuncu üzerinden. Medyan ₺40.518. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Inverness Caledonian Thistle hangi ligde oynuyor?

Inverness Caledonian Thistle, Scottish Championship liginde oynuyor. Scottish Championship, İskoçya futbol liglerinin 2. seviyesidir.

Diğer Scottish Championship takımları

LİG İSTATİSTİKLERİ → EN ÇOK KAZANANLAR →

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.