
Ross County 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Championship · najlepiej zarabiający Jamie Lindsay z pensją 15 655 zł tygodniowo · zobacz transfery Ross County
Mamy zarobki 29 z 30 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jamie Lindsay | 15 655 zł | 814 060 zł | 29 | DM | Szkocja | ||
| Akil Wright | 12 625 zł | 656 500 zł | 29 | D RC, DM | Anglia | ||
| Dean Cornelius | 12 120 zł | 630 240 zł | 24 | DM, M RC | Szkocja | ||
| Trevor Carson | 8080 zł | 420 160 zł | 37 | GK | Irlandia Północna | ||
| Uche Ikpeazu | 7575 zł | 393 900 zł | 30 | ST | Uganda | ||
| Alex Iacovitti | 7575 zł | 393 900 zł | 27 | D C | Szkocja | ||
| Ben Crompton | 7575 zł | 393 900 zł | 21 | D RC | Anglia | ||
| Connor Randall | 7070 zł | 367 640 zł | 29 | D/WB R, DM | Anglia | ||
| Declan Gallagher | 7070 zł | 367 640 zł | 34 | D C | Szkocja | ||
| Josh Reid | 5555 zł | 288 860 zł | 23 | D/WB L | Szkocja | ||
| Jordan White | 5555 zł | 288 860 zł | 33 | AM/F C | Szkocja | ||
| Jayden Carbon | 5555 zł | 288 860 zł | 19 | AM RL | Anglia | ||
| James Scott | 5555 zł | 288 860 zł | 24 | AM R, ST | Szkocja | ||
| Bradley Foster | 5000 zł | 259 974 zł | 23 | GK | Anglia | ||
| Kieran Phillips | 4545 zł | 236 340 zł | 25 | AM/F C | Anglia | ||
| Miller Thomson | 4444 zł | 231 088 zł | 20 | D/WB/AM R | Szkocja | ||
| Jay Henderson | 4343 zł | 225 836 zł | 23 | AM R, ST | Szkocja | ||
| Lewis Jamieson | 3990 zł | 207 454 zł | 23 | ST | Szkocja | ||
| Len O'Sullivan | 3737 zł | 194 324 zł | 21 | D/WB L | Irlandia | ||
| Chris Hamilton | 3687 zł | 191 698 zł | 24 | D RC, DM | Szkocja | ||
| Ross Docherty | 3535 zł | 183 820 zł | 32 | DM | Szkocja | ||
| Ross Laidlaw | 3535 zł | 183 820 zł | 33 | GK | Szkocja | ||
| Richard Chin | 3434 zł | 178 568 zł | 22 | WB/AM R | Malezja | ||
| Dylan Smith | 758 zł | 39 390 zł | 19 | D RC | Szkocja | ||
| Ruaridh Campbell | 253 zł | 13 130 zł | 16 | D C | Szkocja | ||
| Sam Maclennan | 253 zł | 13 130 zł | 16 | AM R | Szkocja | ||
| Toby Sutherland | 253 zł | 13 130 zł | 16 | D/WB L | Szkocja | ||
| Sean Cornish | 253 zł | 13 130 zł | 16 | M C | Szkocja | ||
| Conner Dyce | 253 zł | 13 130 zł | 16 | D C | Szkocja | ||
| Greg Ferguson | - | - | 16 | ST | Szkocja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Ross County na tle Scottish Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Ross County średnia Scottish Championship · Ross County płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Ross County, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Ross County w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Ross County w sezonie 2026/27 wynosi 7 791 342 zł rocznie (149 834 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 30 zawodników. Mamy zarobki 29 z 30 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Ross County?
Jamie Lindsay jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Ross County — 15 655 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Ross County?
Zawodnik klubu Ross County w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6656 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5555 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Ross County?
Ross County gra w rozgrywkach Scottish Championship. Scottish Championship (Szkocja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.






