
Stal Mielec 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Chema Núñez z pensją 12 360 zł tygodniowo · zobacz transfery Stal Mielec
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chema Núñez | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Kristian Fućak | 10 300 zł | 535 600 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Maciej Gostomski | 9785 zł | 508 820 zł | 36 | Bramkarz | Polska | CZE 2026 | ||
| Maciej Domański | 9785 zł | 508 820 zł | 34 | Ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Piotr Wlazło | 9270 zł | 482 040 zł | 36 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Polska | CZE 2027 | ||
| Ale Díez | 7725 zł | 401 700 zł | 29 | Boczny obrońca | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Bartosz Szeliga | 7725 zł | 401 700 zł | 32 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Daniel Lukić | 7210 zł | 374 920 zł | 24 | Napastnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2026 | ||
| Fryderyk Gerbowski | 6695 zł | 348 140 zł | 22 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, prawy pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Israel Puerto | 5665 zł | 294 580 zł | 32 | Środkowy obrońca | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Kamil Odolak | 5150 zł | 267 800 zł | 23 | Napastnik | Polska | CZE 2027 | ||
| Konrad Jałocha | 5150 zł | 267 800 zł | 34 | Bramkarz | Polska | CZE 2026 | ||
| Marvin Senger | 4635 zł | 241 020 zł | 25 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Matija Kavčič | 4244 zł | 220 667 zł | 28 | Lewy obrońca | Słowenia | CZE 2027 | ||
| Jošt Pišek | 3111 zł | 161 751 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2026 | ||
| Yehor Tsykalo | 2915 zł | 151 575 zł | 23 | Środkowy obrońca | Ukraina | CZE 2026 | ||
| Adrian Bukowski | 2292 zł | 119 171 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Kacper Sadłocha | 1854 zł | 96 408 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Hubert Matynia | 1710 zł | 88 910 zł | 29 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Polska | - | ||
| Michał Matys | 1627 zł | 84 625 zł | 19 | Bramkarz | Polska | CZE 2028 | ||
| Kamil Cybulski | 1452 zł | 75 520 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Polska | CZE 2028 | ||
| Paweł Kruszelnicki | 1375 zł | 71 503 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2027 | ||
| Jacek Pudlik | 464 zł | 24 102 zł | 19 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Polska | - | ||
| Nikodem Szady | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Polska | - | ||
| Natan Niedźwiedź | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Marcin Cebula | - | - | 29 | Ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Tymoteusz Gmur | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Polska | GRU 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Stal Mielec na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stal Mielec średnia Other clubs · Stal Mielec płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stal Mielec, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stal Mielec w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stal Mielec w sezonie 2026/27 wynosi 6 369 891 zł rocznie (122 498 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki 23 z 27 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stal Mielec?
Chema Núñez jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stal Mielec — 12 360 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stal Mielec?
Zawodnik klubu Stal Mielec w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5948 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5408 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stal Mielec?
Stal Mielec gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs














































































































