
Sportklub Niederösterreich St. Pölten 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Alexandar Borkovic z pensją 27 775 zł tygodniowo · zobacz transfery Sportklub Niederösterreich St. Pölten
Mamy zarobki 23 z 26 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexandar Borkovic | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 26 | D C | Austria | ||
| Marc Stendera | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 29 | AM C | Niemcy | ||
| Stefan Thesker | 18 180 zł | 945 360 zł | 34 | D LC | Niemcy | ||
| Bernd Gschweidl | 17 675 zł | 919 100 zł | 29 | ST | Austria | ||
| Christopher Knett | 12 120 zł | 630 240 zł | 34 | GK | Austria | ||
| Dirk Carlson | 12 120 zł | 630 240 zł | 27 | D LC, M L | Luksemburg | ||
| Marco Hausjell | 9595 zł | 498 940 zł | 26 | AM RL | Austria | ||
| Marco Djuricin | 9595 zł | 498 940 zł | 32 | AM LC, F C | Austria | ||
| Reinhard Young | 8585 zł | 446 420 zł | 23 | AM R, ST | Nigeria | ||
| Timo Altersberger | 8080 zł | 420 160 zł | 24 | M C | Austria | ||
| Bacary Mané | 7575 zł | 393 900 zł | 23 | AM RLC | Senegal | ||
| Leomend Krasniqi | 4964 zł | 258 136 zł | 25 | DM | Austria | ||
| Lukas Buchegger | 4964 zł | 258 136 zł | 22 | D C | Austria | ||
| Jannik Wanner | 4596 zł | 238 966 zł | 25 | AM R | Niemcy | ||
| Christoph Messerer | 4111 zł | 213 756 zł | 23 | DM | Austria | ||
| Din Barlov | 3843 zł | 199 839 zł | 21 | AM/F C | Austria | ||
| Marcel Kurz | 3171 zł | 164 913 zł | 18 | GK | Austria | ||
| Sondre Skogen | 3030 zł | 157 560 zł | 24 | D C | Norwegia | ||
| Winfred Amoah | 2884 zł | 149 945 zł | 25 | AM R | Austria | ||
| Erik Baranyai-Ulvestad | 2454 zł | 127 624 zł | 20 | GK | Austria | ||
| Max Kleinbruckner | 1752 zł | 91 122 zł | 18 | DM | Austria | ||
| Mateo Žilić | 1414 zł | 73 528 zł | 18 | AM R | Austria | ||
| Dorian-Peter Kasparek | 278 zł | 14 443 zł | 18 | AM RLC | Austria | ||
| Paul Scharner | - | - | 17 | GK | Austria | ||
| Valentin Ferstl | - | - | 17 | AM R | Austria | ||
| Julian Halmich | - | - | 17 | D/WB/AM L | Austria | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Sportklub Niederösterreich St. Pölten na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sportklub Niederösterreich St. Pölten średnia Other clubs · Sportklub Niederösterreich St. Pölten płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sportklub Niederösterreich St. Pölten, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sportklub Niederösterreich St. Pölten w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sportklub Niederösterreich St. Pölten w sezonie 2026/27 wynosi 10 062 307 zł rocznie (193 506 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki 23 z 26 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sportklub Niederösterreich St. Pölten?
Alexandar Borkovic jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sportklub Niederösterreich St. Pölten — 27 775 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sportklub Niederösterreich St. Pölten?
Zawodnik klubu Sportklub Niederösterreich St. Pölten w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 10 625 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8585 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sportklub Niederösterreich St. Pölten?
Sportklub Niederösterreich St. Pölten gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































