SALARYSPORT
★ 0
Vegalta Sendai crest

Vegalta Sendai 2026/27 - zarobki zawodników

Other clubs · najlepiej zarabiający Akihiro Hayashi z pensją 28 325 zł tygodniowo · zobacz transfery Vegalta Sendai

SEZON
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY271 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 14,1 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY30
TRENER 11 tys zł Yoshiro Moriyama
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 13 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
51 608 zł · 19%
Obrońcy
71 173 zł · 26%
Pomocnicy
41 643 zł · 15%
Napastnicy
106 971 zł · 39%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Vegalta Sendai, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Akihiro Hayashi
28 325 zł
1 472 900 zł 38 Bramkarz Japonia CZE 2027
Hiroto Iwabuchi
26 780 zł
1 392 560 zł 27 Ofensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Kokoro Kobayashi
20 600 zł
1 071 200 zł 24 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia CZE 2027
Shunta Araki
18 540 zł
964 080 zł 25 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia CZE 2027
Shion Inoue
18 540 zł
964 080 zł 25 Środkowy obrońca Japonia CZE 2027
Aoi Kudo
18 025 zł
937 300 zł 25 Defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Daiki Hotta
17 510 zł
910 520 zł 30 Bramkarz Japonia CZE 2027
Han Ho-Gang
16 480 zł
856 960 zł 31 Środkowy obrońca Korea Południowa CZE 2027
Ko Miyazaki
15 450 zł
803 400 zł 25 Skrzydłowy, napastnik Japonia CZE 2027
Masahiro Sugata
14 935 zł
776 620 zł 28 Środkowy obrońca Japonia CZE 2027
Renji Matsui
13 905 zł
723 060 zł 25 Defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Ryunosuke Sagara
13 905 zł
723 060 zł 22 Lewy skrzydłowy Japonia CZE 2027
Motohiko Nakajima
9785 zł
508 820 zł 26 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia CZE 2027
Mateus Moraes
9785 zł
508 820 zł 24 Środkowy obrońca Brazylia CZE 2027
Masayuki Okuyama
9785 zł
508 820 zł 31 Boczny obrońca Japonia CZE 2027
Hidetoshi Takeda
6180 zł
321 360 zł 23 Defensywny pomocnik, pomocnik Japonia CZE 2027
Koki Matsuzawa
4568 zł
237 539 zł 33 Bramkarz Japonia CZE 2027
Hiromu Kamada
3533 zł
183 711 zł 24 Defensywny pomocnik, pomocnik Japonia CZE 2027
Toya Myogan
1911 zł
99 354 zł 21 Skrzydłowy Japonia CZE 2027
Ryota Takada
1648 zł
85 696 zł 25 Boczny obrońca Japonia CZE 2027
Riku Umeda
1205 zł
62 665 zł 24 Bramkarz Japonia CZE 2026
Sota Yokoyama
-
- 19 Defensywny pomocnik, pomocnik Japonia CZE 2027
Ippei Takahashi
-
- 21 Bramkarz Japonia CZE 2027
Keito Arita
-
- 23 Lewy skrzydłowy Japonia CZE 2027
Azuri Yutani
-
- 23 Defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Sena Igarashi
-
- 23 Prawy obrońca, boczny pomocnik Japonia CZE 2027
Hayata Ishii
-
- 24 Lewy obrońca Japonia CZE 2027
Takumi Yasuno
-
- 19 Skrzydłowy, napastnik Japonia CZE 2027
Yota Sugiyama
-
- 21 Defensywny pomocnik Japonia -
Sota Minami
-
- 19 Ofensywny pomocnik Japonia CZE 2027

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

28 tys zł 19 tys zł 9 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
5
Poniżej 5 tys zł
5%
4
5 tys zł-10 tys zł
13%
10
10 tys zł-26 tys zł
62%
2
26 tys zł-52 tys zł
20%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.

Vegalta Sendai na tle Other clubs

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 4
13 tys zł + 48%
Obrońcy 6
12 tys zł + 5%
Pomocnicy 4
10 tys zł -1%
Napastnicy 6
18 tys zł + 58%

Vegalta Sendai średnia Other clubs · Vegalta Sendai płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
1 zawodnik
2027
28 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Vegalta Sendai, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Vegalta Sendai w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Vegalta Sendai w sezonie 2026/27 wynosi 14 112 524 zł rocznie (271 395 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 30 zawodników. Mamy zarobki 21 z 30 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Vegalta Sendai?

Akihiro Hayashi jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Vegalta Sendai — 28 325 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Vegalta Sendai?

Zawodnik klubu Vegalta Sendai w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 472 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 14 420 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Vegalta Sendai?

Vegalta Sendai gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Aalborg Boldspilklub AC Ajaccio Al-Ain Football Club (KSA) Al-Batin Football Club Alcorcón Alloa Athletic Al-Ra'ed Saudi Football Club Al-Wehda Club Amorebieta GS Apollon Smyrnis Arsenal Fútbol Club de Sarandí Arsenal Tula Atlético Goianiense Boavista SAD Brescia Calcio Stade Malherbe Caen Cartagena ChievoVerona Chongqing A.S. Cittadella S.R.L. Club Atlético Colón de Santa Fe US Concarneau Cosenza Crotone Denizlispor Desp. Aves Dalian Professional FC Emmen FC Erzgebirge Aue FC Girondins de Bordeaux FK Khimki FC Tambov FC Ufa FC Würzburger Kickers Feralpisalò Ferrol Fuenlabrada FC Flyeralarm Admira Paços de Ferreira Goiás Guangzhou FC GZ City Hamilton Academical F.C. Hansa Rostock Hatayspor HeB FC Hokkaido Consadole Sapporo Hyderabad AO Ionikos Nikaias PAS Lamia Lecco 1912 Livorno 1915 Logroñés Lugo Macclesfield MKE Ankaragücü Nîmes Olympique Chamois Niortais FC Numantia Oita Trinita KV Oostende B-SAD GSS Panionios PAS Giannina Club Atlético Patronato de la Juventud Católica Perugia Podbeskidzie Bielsko-Biała Police Tero FC Ponferrada Pordenone Portimonense QD FC Queen Of The South Quevilly-Rouen Metropole Reggina RKC Waalwijk Rotor Volgograd Sagan Tosu U.S. Salernitana 1919 Samut Prakan City Shenzhen FC Cangzhou Mighty Lions Sivasspor S.P.A.L. 2013 Farense Sportklub Niederösterreich St. Pölten SSV Jahn Regensburg Stal Mielec Suphanburi FC SV Sandhausen Ternana Calcio Tokushima Vortis Trapani 1905 FC Trat FC Ural Yekaterinburg Valenciennes FC Villarreal B Vitesse Arnhem Vit. Setúbal VVV-Venlo Warta Poznań Wiesbaden Wuhan Changjiang AO Xanthi Yeni Malatyaspor

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.