
AS Nancy Lorraine 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Mamadou Fofana z pensją 44 945 zł tygodniowo · zobacz transfery AS Nancy Lorraine
Mamy zarobki 31 z 45 zawodników. Średnia obejmuje 12 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mamadou Fofana | 44 945 zł | 2 337 140 zł | 27 | D C, DM | Mali | ||
| Ilyes Housni | 30 805 zł | 1 601 860 zł | 20 | AM L, ST | Francja | ||
| Jérémy Gélin | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 28 | D C, DM | Francja | ||
| Nordine Kandil | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 23 | AM RLC | Maroko | ||
| Enzo Basilio | 16 665 zł | 866 580 zł | 30 | GK | Francja | ||
| Zakaria Fdaouch | 15 150 zł | 787 800 zł | 28 | AM LC, F C | Francja | ||
| Thierno Baldé | 13 130 zł | 682 760 zł | 23 | D/WB R | Francja | ||
| Nehemiah Fernandez | 9595 zł | 498 940 zł | 20 | D C | Francja | ||
| Nicolas Saint-Ruf | 9595 zł | 498 940 zł | 32 | D C | Gwadelupa | ||
| Walid Bouabdeli | 7070 zł | 367 640 zł | 24 | AM RL, ST | Francja | ||
| Adrian Dabasse | 4818 zł | 250 520 zł | 31 | AM/F C | Francja | ||
| Brandon Bokangu | 4025 zł | 209 292 zł | 25 | AM RC | Francja | ||
| Geoffrey Lembet | 3520 zł | 183 032 zł | 36 | GK | Republika Środkowoafrykańska | ||
| Yannis Nahounou | 2863 zł | 148 894 zł | 21 | D C, DM | Francja | ||
| Chafik El Hansar | 2651 zł | 137 865 zł | 20 | D C, DM | Francja | ||
| Almami Touré | 2601 zł | 135 239 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Brunnel Tutuana | 2550 zł | 132 613 zł | 20 | D R | Francja | ||
| Enzo Tacafred | 2399 zł | 124 735 zł | 19 | D/WB RL | Francja | ||
| Elfayed Maanrifa | 2399 zł | 124 735 zł | 21 | D C, DM | Francja | ||
| Elydjah Mendy | 2399 zł | 124 735 zł | 25 | D C | Francja | ||
| Heliodino Tavares | 2247 zł | 116 857 zł | 20 | D/WB RL | Francja | ||
| Hugo Barbier | 2247 zł | 116 857 zł | 20 | DM | Francja | ||
| Jean-Michel Dalberant | 2146 zł | 111 605 zł | 20 | D C | Francja | ||
| Zakaria Ztouti | 2096 zł | 108 979 zł | 18 | AM C | Francja | ||
| Kenzo Noël | 2096 zł | 108 979 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Lenny Pietre | 2045 zł | 106 353 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Michael Mortume | 1995 zł | 103 727 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Paul Diomandé | 1843 zł | 95 849 zł | 19 | M C | Francja | ||
| Quentin Carpentier | 1793 zł | 93 223 zł | 19 | AM C | Francja | ||
| Joël-Emmanuel Coulibaly | 505 zł | 26 260 zł | 18 | DM | Francja | ||
| Yanis Delaveau | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM L | Algieria | ||
| Réginald Barzin | - | - | 17 | D R | Luksemburg | ||
| Lucas Schnepp | - | - | 23 | AM C | Francja | ||
| Edgar Adam | - | - | 18 | M C | Francja | ||
| Noah Ya | - | - | 18 | WB/AM L | Francja | ||
| Arsenne Colas | - | - | 18 | D RC | Francja | ||
| Lilian Capo-Chichi | - | - | 17 | D RC | Francja | ||
| Jordy Ntary Backala | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Isaac Arthaud | - | - | 17 | M C | Etiopia | ||
| Samad Elaji | - | - | 15 | AM C | Francja | ||
| Ryane Ouadah | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Yanis Parisot | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Martin Stoquiaux | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Mohand Allach | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Tex Tecassala | - | - | 16 | D LC | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 56% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
AS Nancy Lorraine na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
AS Nancy Lorraine średnia Ligue 2 · AS Nancy Lorraine płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki AS Nancy Lorraine, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu AS Nancy Lorraine w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu AS Nancy Lorraine w sezonie 2026/27 wynosi 12 326 444 zł rocznie (237 047 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 45 zawodników. Mamy zarobki 31 z 45 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie AS Nancy Lorraine?
Mamadou Fofana jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu AS Nancy Lorraine — 44 945 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu AS Nancy Lorraine?
Zawodnik klubu AS Nancy Lorraine w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 478 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 11 363 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra AS Nancy Lorraine?
AS Nancy Lorraine gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















