Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto 2026/27 - zarobki zawodników
Super Liga · najlepiej zarabiający Gabriel Alanís z pensją 21 210 zł tygodniowo
Mamy zarobki 33 z 51 zawodników. Średnia obejmuje 28 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Alanís | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 31 | WB L, AM RL | Argentyna | ||
| Ramón Ábila | 18 685 zł | 971 620 zł | 35 | ST | Argentyna | ||
| Mateo Bajamich | 14 645 zł | 761 540 zł | 25 | AM L, ST | Argentyna | ||
| Alejandro Cabrera | 12 625 zł | 656 500 zł | 32 | DM | Argentyna | ||
| Raúl Lozano | 8585 zł | 446 420 zł | 27 | D/WB RL | Argentyna | ||
| Agustín Lastra | 7575 zł | 393 900 zł | 24 | GK | Argentyna | ||
| Facundo Cobos | 6565 zł | 341 380 zł | 32 | D/WB/AM L | Argentyna | ||
| Gonzalo Maffini | 6060 zł | 315 120 zł | 32 | D RC | Argentyna | ||
| Javier Ferreira | 5555 zł | 288 860 zł | 33 | ST | Paragwaj | ||
| Fernando Bersano | 5111 zł | 265 751 zł | 27 | D/WB/M L | Argentyna | ||
| Martín Garnerone | 4545 zł | 236 340 zł | 26 | AM RL, ST | Argentyna | ||
| Nicolás Talpone | 4545 zł | 236 340 zł | 29 | DM, M RC | Argentyna | ||
| Agustín Morales | 4388 zł | 228 199 zł | 26 | AM R | Argentyna | ||
| Matías Ruiz Díaz | 4383 zł | 227 937 zł | 28 | D/WB/AM R | Argentyna | ||
| Lucas González | 3676 zł | 191 173 zł | 27 | ST | Argentyna | ||
| Juan Antonini | 3636 zł | 189 072 zł | 26 | D RC | Argentyna | ||
| Mauro Valiente | 3631 zł | 188 809 zł | 24 | AM RL, ST | Argentyna | ||
| Ezequiel Forclaz | 3586 zł | 186 446 zł | 22 | AM RC | Argentyna | ||
| Francisco Galván | 3237 zł | 168 327 zł | 25 | ST | Argentyna | ||
| Tobías Ostchega | 3030 zł | 157 560 zł | 26 | D/WB L | Argentyna | ||
| Sergio Ojeda | 3030 zł | 157 560 zł | 33 | D C | Argentyna | ||
| Mauricio Tévez | 2873 zł | 149 419 zł | 28 | AM R, ST | Argentyna | ||
| Francisco Romero | 2868 zł | 149 157 zł | 26 | DM, M RC | Argentyna | ||
| Mauro Molina | 2419 zł | 125 785 zł | 25 | ST | Argentyna | ||
| Lautaro Herrera | 970 zł | 50 419 zł | 20 | GK | Argentyna | ||
| Nicolás Morro | 949 zł | 49 369 zł | 27 | D LC | Argentyna | ||
| Tobias Leiva | 788 zł | 40 966 zł | 21 | DM | Argentyna | ||
| Valentín Fenoglio | 747 zł | 38 865 zł | 21 | D/WB R, AM RL | Argentyna | ||
| Francisco Gualtieri | 561 zł | 29 149 zł | 22 | GK | Argentyna | ||
| Tomás González | 485 zł | 25 210 zł | 26 | AM C | Argentyna | ||
| Ramiro Bornia | 374 zł | 19 432 zł | 20 | ST | Argentyna | ||
| Lautaro Cepeha | 333 zł | 17 332 zł | 20 | AM C | Argentyna | ||
| Matías Pagliaricci | 5 zł | 263 zł | 24 | D LC | Argentyna | ||
| Francisco Suárez | - | - | 22 | AM RLC | Argentyna | ||
| Uriel Iehara | - | - | 22 | ST | Argentyna | ||
| Manuel Leal | - | - | 19 | GK | Argentyna | ||
| Ignacio Gómez | - | - | 20 | D C | Argentyna | ||
| Renzo Bacchia | - | - | 26 | GK | Urugwaj | ||
| Jeremías Ramponi | - | - | 20 | D C | Argentyna | ||
| Matias Valenti | - | - | 22 | D LC | Argentyna | ||
| Siro Rosané | - | - | 25 | DM | Argentyna | ||
| Deyvis Jallaza | - | - | 20 | AM RLC | Boliwia | ||
| Ramiro Véliz | - | - | 22 | GK | Argentyna | ||
| Ulises Aguado | - | - | 19 | D/WB R | Argentyna | ||
| Bruno Rizzi | - | - | 18 | GK | Argentyna | ||
| Nicolás Garnica | - | - | 19 | D C | Argentyna | ||
| Nicolás Valdemarín | - | - | 19 | AM RL, ST | Argentyna | ||
| Vito Rosané | - | - | 18 | GK | Argentyna | ||
| Mateo Rodríguez | - | - | 18 | AM C | Argentyna | ||
| Iñaki Mercau | - | - | 19 | D C | Argentyna | ||
| Leonel Herrera | - | - | 19 | D L | Argentyna | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto na tle Super Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto średnia Super Liga · Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto w sezonie 2026/27 wynosi 8 407 139 zł rocznie (161 676 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 51 zawodników. Mamy zarobki 33 z 51 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto?
Gabriel Alanís jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto — 21 210 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto?
Zawodnik klubu Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5661 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 28, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4030 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto?
Asociación Atlética Estudiantes de Río Cuarto gra w rozgrywkach Super Liga. Super Liga (Argentyna) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Super Liga






















