
Lyngby Boldklub 2026/27 - zarobki zawodników
Danish Superliga · najlepiej zarabiający Munashe Garananga z pensją 44 945 zł tygodniowo · zobacz transfery Lyngby Boldklub
Mamy zarobki 18 z 55 zawodników. Średnia obejmuje 11 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Munashe Garananga | 44 945 zł | 2 337 140 zł | 24 | D C | Zimbabwe | ||
| Asbjørn Bøndergaard | 17 675 zł | 919 100 zł | 21 | ST | Dania | ||
| Frederik Gytkjær | 16 665 zł | 866 580 zł | 32 | AM/F C | Dania | ||
| Malik Abubakari | 14 645 zł | 761 540 zł | 25 | ST | Ghana | ||
| Mathias Hebo | 14 645 zł | 761 540 zł | 29 | DM | Dania | ||
| Oskar Buur | 14 140 zł | 735 280 zł | 27 | D/WB/M R | Dania | ||
| Simon Colyn | 13 130 zł | 682 760 zł | 23 | AM LC, F C | Kanada | ||
| Jens Jakob Thomasen | 10 605 zł | 551 460 zł | 29 | DM | Dania | ||
| Jonathan Ægidius | 10 605 zł | 551 460 zł | 23 | GK | Dania | ||
| Ísak Snær Þorvaldsson | 10 100 zł | 525 200 zł | 24 | AM LC, F C | Islandia | ||
| Mikkel Fischer | 9595 zł | 498 940 zł | 21 | D RC | Dania | ||
| Casper Winther | 7070 zł | 367 640 zł | 22 | DM | Dania | ||
| Gustav Fraulo | 6060 zł | 315 120 zł | 20 | WB R, AM RC | Dania | ||
| Oliver Højer | 4474 zł | 232 664 zł | 18 | M C | Dania | ||
| Renzo Tytens | 4293 zł | 223 210 zł | 20 | D/WB/M L | Belgia | ||
| Oskar Snorre | 4040 zł | 210 080 zł | 26 | GK | Dania | ||
| Lauge Sandgrav | 3722 zł | 193 536 zł | 20 | AM C | Dania | ||
| Vilhelm Svenstrup | 626 zł | 32 562 zł | 18 | DM | Dania | ||
| Theo Di Carlo | - | - | 17 | DM | Dania | ||
| Rasmus Flügge | - | - | 17 | D C, DM | Dania | ||
| Valdemar Lykke | - | - | 17 | D/WB R | Dania | ||
| Tristan Nilsson | - | - | 17 | D C, DM | Dania | ||
| Hjalte Froholdt | - | - | 17 | D/WB R | Dania | ||
| Mikkel Vernon | - | - | 16 | D C | Dania | ||
| Johannes Jepsen | - | - | 17 | ST | Dania | ||
| Ian Perez | - | - | 16 | AM L | Dominikana | ||
| William Brink | - | - | 17 | ST | Dania | ||
| Hjalte Kropp | - | - | 17 | ST | Dania | ||
| Kristian Jašović | - | - | 17 | AM L, ST | Czarnogóra | ||
| Elliot Batchelor | - | - | 17 | GK | Dania | ||
| Frederik Brink | - | - | 16 | D/WB L | Dania | ||
| William Steindórsson | - | - | 20 | AM C | Dania | ||
| Mathias Kaarsbo | - | - | 19 | M C | Dania | ||
| Carl-Emil Husmer | - | - | 19 | D C | Dania | ||
| Nicolas Bosselmann | - | - | 18 | D C | Dania | ||
| Abdullah Aslani | - | - | 18 | D C, DM | Macedonia Północna | ||
| Frederik Andresen | - | - | 16 | DM | Dania | ||
| Sven Cappelletti | - | - | 16 | D C | Dania | ||
| Andreas Boysen | - | - | 17 | GK | Dania | ||
| Holger Bigler | - | - | 16 | GK | Dania | ||
| Villads Honoré | - | - | 16 | AM C | Dania | ||
| Oscar Wind | - | - | 15 | ST | Dania | ||
| Jonathan Adebeci | - | - | 17 | DM | Dania | ||
| Kasper Strøh | - | - | 17 | D C | Dania | ||
| Rilke Thomsen | - | - | 16 | D L | Dania | ||
| Rasmus Andersen | - | - | 16 | AM R | Dania | ||
| Amin Peyman | - | - | 17 | M C | Dania | ||
| Nicolai Hjulmand | - | - | 16 | M C | Dania | ||
| Behram Bağcı | - | - | 16 | DM | Dania | ||
| Viggo Barth | - | - | 17 | M C | Dania | ||
| Jonas Pedersen | - | - | 16 | D/WB R | Dania | ||
| Victor Aamann | - | - | 16 | AM L | Dania | ||
| Anton Sindt | - | - | 16 | D L | Dania | ||
| Sidney Obazuaye | - | - | 16 | AM R, ST | Dania | ||
| Noah Krucov | - | - | 16 | AM C | Dania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 18 zawodników, których zarobki znamy.
Lyngby Boldklub na tle Danish Superliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lyngby Boldklub średnia Danish Superliga · Lyngby Boldklub płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Lyngby Boldklub, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Lyngby Boldklub w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Lyngby Boldklub w sezonie 2026/27 wynosi 10 765 812 zł rocznie (207 035 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 55 zawodników. Mamy zarobki 18 z 55 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Lyngby Boldklub?
Munashe Garananga jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Lyngby Boldklub — 44 945 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Lyngby Boldklub?
Zawodnik klubu Lyngby Boldklub w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 14 600 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 11, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 130 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Lyngby Boldklub?
Lyngby Boldklub gra w rozgrywkach Danish Superliga. Danish Superliga (Dania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









