
Football Club Midtjylland 2026/27 - zarobki zawodników
Danish Superliga · najlepiej zarabiający Rasmus Kristensen z pensją 200 850 zł tygodniowo · zobacz transfery Football Club Midtjylland · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rasmus Kristensen | 200 850 zł | 10 444 200 zł | 28 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2029 | ||
| Philip Billing | 180 250 zł | 9 373 000 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2030 | ||
| Cho Gue-Sung | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 27 | Napastnik | Korea Południowa | CZE 2028 | ||
| Mikael Uhre | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 30 | Napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Martin Erlic | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 27 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2030 | ||
| Kjell Wätjen | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Denil Castillo | 48 410 zł | 2 517 320 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Ekwador | CZE 2031 | ||
| Mads Bech Sørensen | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 26 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Ola Brynhildsen | 40 170 zł | 2 088 840 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | CZE 2027 | ||
| David Martínez | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Wenezuela | GRU 2027 | ||
| Lee Han-Beom | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 23 | Środkowy obrońca | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
| Victor Jensen | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 21 | Lewy obrońca | Dania | CZE 2030 | ||
| Edward Chilufya | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Zambia | GRU 2028 | ||
| Pedro Bravo | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Kolumbia | CZE 2030 | ||
| Ousmane Diao | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 21 | Środkowy obrońca | Senegal | CZE 2029 | ||
| Franculino Djú | 16 995 zł | 883 740 zł | 21 | Napastnik | Gwinea Bissau | GRU 2029 | ||
| Magnus Jensen | 14 935 zł | 776 620 zł | 28 | Środkowy obrońca, napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Elías Rafn Ólafsson | 11 845 zł | 615 940 zł | 25 | Bramkarz | Islandia | CZE 2029 | ||
| Nordin Bakker | 9785 zł | 508 820 zł | 27 | Bramkarz | Holandia | CZE 2027 | ||
| Mikel Krüger-Johnsen | 9785 zł | 508 820 zł | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Dania | GRU 2029 | ||
| Ovie Ejeheri | 9270 zł | 482 040 zł | 22 | Bramkarz | Anglia | CZE 2029 | ||
| Alamara Djabi | 4676 zł | 243 162 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
| Herman Gnakouri | 4434 zł | 230 576 zł | 21 | Napastnik | Mali | CZE 2026 | ||
| Mark Ugboh | 4058 zł | 211 026 zł | 21 | Bramkarz | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Lucas Loss | 3863 zł | 200 850 zł | 18 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2030 | ||
| Albert Lodberg | 3451 zł | 179 426 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Dania | CZE 2030 | ||
| Sebastian Lodberg | 3384 zł | 175 945 zł | 18 | Skrzydłowy | Dania | CZE 2030 | ||
| Inyere James | 2302 zł | 119 707 zł | 19 | Środkowy pomocnik, napastnik | Nigeria | CZE 2030 | ||
| Isa Musa | 2039 zł | 106 049 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Nigeria | GRU 2028 | ||
| Linson | 1725 zł | 89 713 zł | 18 | Napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Daris Čatak | 1457 zł | 75 787 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Dania | - | ||
| Gui Silva | 1334 zł | 69 360 zł | 18 | Napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Silas Novrup | 1215 zł | 63 201 zł | 18 | Bramkarz | Dania | - | ||
| Chichi Capo | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2031 | ||
| Abdou Aziz N'Diaye | - | - | 19 | Prawy obrońca | Senegal | CZE 2030 | ||
| Julius Emefile | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Dania | CZE 2030 | ||
| Lansseyni Keita | - | - | 19 | Lewy obrońca | Mali | GRU 2029 | ||
| Lucky Clement | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Nigeria | - | ||
| Egill Arnarsson | - | - | 17 | Lewy obrońca | Islandia | CZE 2027 | ||
| Francois Habineza | - | - | 19 | Bramkarz | Rwanda | CZE 2026 | ||
| Emmanuel Alasé | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Szwecja | GRU 2030 | ||
| Frederik Bunten | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Dania | CZE 2028 | ||
| James Alphinas | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Dania | - | ||
| Rodrigo Estevão | - | - | 18 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Alexander Máni Guðjónsson | - | - | 16 | Napastnik | Islandia | CZE 2028 | ||
| Frederik Vestergaard | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Olaide Jamal | - | - | 18 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Nigeria | - | ||
| Amadou Ba | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Senegal | CZE 2030 | ||
| Yacouba Ouattara | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | - | ||
| Adama Ngom | - | - | 19 | Prawy skrzydłowy | Senegal | CZE 2030 | ||
| Mouhamed Diouf | - | - | 18 | Lewy obrońca | Senegal | CZE 2030 | ||
| Papa Thome | - | - | 19 | Środkowy pomocnik | Senegal | CZE 2030 | ||
| August Rytter | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2026 | ||
| Cheick Diakité | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Mali | CZE 2030 | ||
| Abass Camara | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Mali | - | ||
| Adama Deme | - | - | 18 | Napastnik | Côte d’Ivoire | - | ||
| Pape Fall | - | - | 19 | Napastnik | Senegal | CZE 2030 | ||
| Alassane Niaro | - | - | 19 | Skrzydłowy | Mali | - | ||
| Citta Bah | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Sierra Leone | CZE 2026 | ||
| Viktor Bastrup | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Lau Overgaard | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Benjamin Mujkanovic | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Jens Munk | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Dania | - | ||
| Sigurður Jökull Ingvason | - | - | 17 | Bramkarz | Islandia | CZE 2027 | ||
| Noah Kjer | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Dania | - | ||
| Lasse Egholm | - | - | 16 | Lewy obrońca | Dania | - | ||
| Lukas Olesen | - | - | 16 | Bramkarz | Dania | - | ||
| Tobias Agger | - | - | 16 | Lewy obrońca | Dania | - | ||
| Kiene Rómulo | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Portugalia | - | ||
| Lukas Nielsen | - | - | 16 | Prawy obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Magne Kristensen | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2026 | ||
| Jonas Holmgaard | - | - | 16 | Bramkarz | Dania | - | ||
| Konrad Graulund | - | - | 16 | Napastnik | Dania | - | ||
| Musiliu Odekunle | - | - | 19 | Napastnik | Nigeria | CZE 2030 | ||
| Mario Amini | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Szwecja | GRU 2027 | ||
| Alberto Velásquez | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Finlandia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 57% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Football Club Midtjylland na tle Danish Superliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Football Club Midtjylland średnia Danish Superliga · Football Club Midtjylland płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Football Club Midtjylland, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Football Club Midtjylland w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Football Club Midtjylland w sezonie 2026/27 wynosi 53 985 802 zł rocznie (1 038 189 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 76 zawodników. Mamy zarobki 33 z 76 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Football Club Midtjylland?
Rasmus Kristensen jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Football Club Midtjylland — 200 850 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Football Club Midtjylland?
Zawodnik klubu Football Club Midtjylland w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 59 781 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 40 170 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Football Club Midtjylland?
Football Club Midtjylland gra w rozgrywkach Danish Superliga. Danish Superliga (Dania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.























