Vålerenga Fotball 2026/27 - zarobki zawodników
Eliteserien · najlepiej zarabiający Magnus Westergaard z pensją 40 685 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Magnus Westergaard | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Dania | GRU 2026 | ||
| Kolbeinn Birgir Finnsson | 15 450 zł | 803 400 zł | 25 | Środkowy obrońca, lewy pomocnik | Islandia | CZE 2027 | ||
| Ole Sæter | 14 420 zł | 749 840 zł | 29 | Napastnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Elias Sørensen | 11 845 zł | 615 940 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Dania | GRU 2028 | ||
| Elias Hagen | 11 845 zł | 615 940 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Henrik Bjørdal | 11 330 zł | 589 160 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Petter Strand | 9270 zł | 482 040 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Brice Ambina | 7725 zł | 401 700 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Kamerun | GRU 2027 | ||
| Aaron Kiil Olsen | 7725 zł | 401 700 zł | 24 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Carl Lange | 7210 zł | 374 920 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Dania | GRU 2027 | ||
| Håkon Sjåtil | 6180 zł | 321 360 zł | 22 | Prawy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Ivan Näsberg | 5665 zł | 294 580 zł | 29 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Filip Thorvaldsen | 5289 zł | 275 031 zł | 19 | Skrzydłowy | Norwegia | LIP 2028 | ||
| Kevin Tshiembe | 5150 zł | 267 800 zł | 28 | Środkowy obrońca | Dania | GRU 2027 | ||
| Lucas Haren | 5150 zł | 267 800 zł | 27 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Dania | GRU 2028 | ||
| Omar Bully | 4640 zł | 241 288 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Mathias Grundetjern | 4635 zł | 241 020 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Norwegia | GRU 2028 | ||
| Magnus Sjøeng | 4635 zł | 241 020 zł | 23 | Bramkarz | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Mohamed Ofkir | 4635 zł | 241 020 zł | 28 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Oscar Hedvall | 3780 zł | 196 565 zł | 26 | Bramkarz | Dania | GRU 2028 | ||
| Evenezer Forcha | 3291 zł | 171 124 zł | 15 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | LIP 2028 | ||
| Stian Sjøvold | 3090 zł | 160 680 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Sebastian Jarl | 3090 zł | 160 680 zł | 25 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | GRU 2027 | ||
| Vegar Hedenstad | 2575 zł | 133 900 zł | 34 | Prawy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Maxwell Kerdoe | 1571 zł | 81 679 zł | 18 | Lewy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Meliga Promise | 1025 zł | 53 292 zł | 17 | Skrzydłowy | Nigeria | GRU 2029 | ||
| Amir Jama | 680 zł | 35 350 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Vilmer Brunskog | 515 zł | 26 780 zł | 19 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Arif Zeneli | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Kosowo | - | ||
| Magnus Bjørnstad | - | - | 18 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Mathias Mashudu Solberg | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Immanuel Silalahi | - | - | 16 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Rasmus Ahlgren | - | - | 16 | Lewy obrońca | Szwecja | - | ||
| Leopold Langedal Strand | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Gustav Erik Stachowski | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Haniel Samson | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Simão Brito | - | - | 19 | Lewy obrońca | Republika Zielonego Przylądka | - | ||
| Abdoulie Jatta | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Aksel Nordbø Sletten | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Odin Dybvad | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Syver Bjørkum Aasarød | - | - | 16 | Lewy obrońca | Norwegia | - | ||
| Bobby Morrow | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Norwegia | - | ||
| Jesper Renshusløkken | - | - | 17 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Patrick Liam Oustad | - | - | 17 | Lewy wahadłowy | Norwegia | - | ||
| Jakob Stang Hansen Granli | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Norwegia | - | ||
| Gabriel Oddvar Opsahl | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Ulrik Gjøslien Martins | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Norwegia | - | ||
| Wahib Fadil | - | - | 17 | Skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Taha Usman | - | - | 18 | Napastnik | Norwegia | - | ||
| Nikola Udovicic | - | - | 18 | Prawy obrońca | Norwegia | - | ||
| Mohamed el Fezani | - | - | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | - | ||
| Ahmadou Bah | - | - | 17 | Lewy obrońca | Norwegia | - | ||
| Alexander Svensen Ordal | - | - | 17 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
| Arjan Singh Plaha | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Australia | - | ||
| Jens Erling Risvand | - | - | 16 | Bramkarz | Norwegia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 46% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Vålerenga Fotball na tle Eliteserien
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Vålerenga Fotball średnia Eliteserien · Vålerenga Fotball płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Vålerenga Fotball, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Vålerenga Fotball w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Vålerenga Fotball w sezonie 2026/27 wynosi 10 588 009 zł rocznie (203 616 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 55 zawodników. Mamy zarobki 29 z 55 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Vålerenga Fotball?
Magnus Westergaard jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Vålerenga Fotball — 40 685 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Vålerenga Fotball?
Zawodnik klubu Vålerenga Fotball w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8935 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 6180 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Vålerenga Fotball?
Vålerenga Fotball gra w rozgrywkach Eliteserien. Eliteserien (Norwegia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






