
A.S. Cittadella S.R.L. 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Mirko Antonucci z pensją 46 350 zł tygodniowo · zobacz transfery A.S. Cittadella S.R.L.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirko Antonucci | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Bruno Martella | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 32 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Francesco Amatucci | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Alex Redolfi | 18 025 zł | 937 300 zł | 31 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Diego Falcinelli | 17 510 zł | 910 520 zł | 34 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Andrea Barberis | 12 875 zł | 669 500 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Alessandro Zanellati | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Carlo Crialese | 12 360 zł | 642 720 zł | 32 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Francesco D'Alessio | 11 845 zł | 615 940 zł | 21 | Prawy wahadłowy, środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Angelo Ndrecka | 7725 zł | 401 700 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Albania | CZE 2027 | ||
| Emanuele Anastasia | 6695 zł | 348 140 zł | 29 | Skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Luca Maniero | 5150 zł | 267 800 zł | 30 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Andrea Cecchetto | 4439 zł | 230 844 zł | 22 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Andrea Zilio | 3723 zł | 193 619 zł | 19 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Andrea Ceccarelli | 3219 zł | 167 375 zł | 19 | Skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Alex Giacometti | 2776 zł | 144 344 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Giordano Turrini | 2467 zł | 128 276 zł | 18 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Mattia Turella | 2158 zł | 112 208 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Włochy | - | ||
| Riccardo Steffani | 1900 zł | 98 818 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Riccardo Cerantola | 1900 zł | 98 818 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Simone Addessi | 1391 zł | 72 306 zł | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Tommaso Ferronato | 979 zł | 50 882 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Nicola Faccin | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Michele Gobbato | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Alessio Genova | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Eduard Ihnatov | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Ukraina | CZE 2028 | ||
| Siaka Diallo | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Nicolò Sergio Scarpa | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Diego Zedda | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Denis Patrick Aevoaei | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Rumunia | - | ||
| Mattia Zamuner | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2027 | ||
| Riccardo Bertoldo | - | - | 17 | Prawy wahadłowy | Włochy | - | ||
| Mohyiddin Ghidhaoui | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Emanuele Bartoli | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Leonardo Verza | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Mattia Vergani | - | - | 17 | Lewy obrońca | Włochy | - | ||
| Giacomo Piccolo | - | - | 18 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Davis Mensah | - | - | 33 | Skrzydłowy, napastnik | Ghana | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 62% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
A.S. Cittadella S.R.L. na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
A.S. Cittadella S.R.L. średnia Other clubs · A.S. Cittadella S.R.L. płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki A.S. Cittadella S.R.L., 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu A.S. Cittadella S.R.L. w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu A.S. Cittadella S.R.L. w sezonie 2026/27 wynosi 13 204 415 zł rocznie (253 931 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 38 zawodników. Mamy zarobki 24 z 38 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie A.S. Cittadella S.R.L.?
Mirko Antonucci jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu A.S. Cittadella S.R.L. — 46 350 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu A.S. Cittadella S.R.L.?
Zawodnik klubu A.S. Cittadella S.R.L. w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 18 355 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 875 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra A.S. Cittadella S.R.L.?
A.S. Cittadella S.R.L. gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs


















































































































