
Farense 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Rafael Pontelo z pensją 23 735 zł tygodniowo · zobacz transfery Farense
Mamy zarobki 59 z 60 zawodników. Średnia obejmuje 26 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafael Pontelo | 23 735 zł | 1 234 220 zł | 22 | D C | Brazylia | ||
| Ricardo Velho | 13 635 zł | 709 020 zł | 26 | GK | Portugalia | ||
| Derick Poloni | 12 120 zł | 630 240 zł | 31 | D/WB RL, AM L | Brazylia | ||
| Darío Poveda | 12 120 zł | 630 240 zł | 28 | ST | Hiszpania | ||
| Claudio Falcão (Claudio Falcão Santos) | 12 120 zł | 630 240 zł | 31 | D C, DM | Brazylia | ||
| Diego Dorregaray | 12 120 zł | 630 240 zł | 33 | ST | Argentyna | ||
| Jakob Tånnander | 10 605 zł | 551 460 zł | 24 | GK | Szwecja | ||
| Nikola Gjorgjev | 9595 zł | 498 940 zł | 27 | AM RLC | Macedonia Północna | ||
| Marco Matias | 9595 zł | 498 940 zł | 36 | AM RL | Portugalia | ||
| Rúben Fernandes | 8585 zł | 446 420 zł | 39 | D C | Portugalia | ||
| Assane | 7575 zł | 393 900 zł | 25 | DM | Senegal | ||
| Alex Pinto | 7575 zł | 393 900 zł | 27 | D R | Portugalia | ||
| André Candeias | 7575 zł | 393 900 zł | 22 | AM RLC | Portugalia | ||
| Balla Sangaré | 7575 zł | 393 900 zł | 25 | AM R, ST | Côte d’Ivoire | ||
| Fran Delgado | 6565 zł | 341 380 zł | 24 | D/WB R | Hiszpania | ||
| Gal Kranjčič | 6060 zł | 315 120 zł | 19 | AM RC | Słowenia | ||
| Joseph Lukombo | 5555 zł | 288 860 zł | 20 | D C, DM | Angola | ||
| Jaiminho | 5555 zł | 288 860 zł | 27 | AM RL | Portugalia | ||
| Lucas Agrella | 5050 zł | 262 600 zł | 20 | D RC | Portugalia | ||
| Rodrigo Borges | 4661 zł | 242 380 zł | 26 | D C | Portugalia | ||
| Miguel Menino | 4545 zł | 236 340 zł | 22 | AM C | Portugalia | ||
| Brian Araújo | 3727 zł | 193 799 zł | 25 | GK | Portugalia | ||
| Toni Herrero | 3030 zł | 157 560 zł | 24 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Fernando Macedo | 2651 zł | 137 865 zł | 21 | AM RLC, F C | Brazylia | ||
| Miguel Carvalho | 2515 zł | 130 775 zł | 29 | GK | Portugalia | ||
| Rafael Teixeira | 2480 zł | 128 937 zł | 19 | AM C | Portugalia | ||
| Bruno Pires | 2414 zł | 125 523 zł | 21 | DM | Portugalia | ||
| Tomé Sousa | 2379 zł | 123 685 zł | 18 | GK | Portugalia | ||
| André Silva | 2247 zł | 116 857 zł | 22 | AM RL | Portugalia | ||
| Bernardo Antunes | 2197 zł | 114 231 zł | 21 | D C | Portugalia | ||
| Leonardo Oliveira | 2131 zł | 110 817 zł | 20 | ST | Szwecja | ||
| Dário Miranda | 2096 zł | 108 979 zł | 22 | D/WB R | Portugalia | ||
| Rúben Ribeiro | 2045 zł | 106 353 zł | 21 | WB R, AM R, ST | Portugalia | ||
| Rivaldo Morais | 2045 zł | 106 353 zł | 24 | D/WB RL | Republika Zielonego Przylądka | ||
| João Costa | 2010 zł | 104 515 zł | 20 | ST | Portugalia | ||
| Kauan Firmino | 1959 zł | 101 889 zł | 23 | GK | Brazylia | ||
| Mohamed Silmi | 1858 zł | 96 637 zł | 19 | AM C | Algieria | ||
| Shyon Omrani | 1778 zł | 92 435 zł | 21 | AM RLC | Kanada | ||
| Matteo Lorenzi | 1641 zł | 85 345 zł | 20 | DM | Portugalia | ||
| Matheus Gonçalves | 1641 zł | 85 345 zł | 21 | D C | Brazylia | ||
| Yannick Semedo | 1515 zł | 78 780 zł | 29 | DM | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Mário Nsumbu | 1424 zł | 74 053 zł | 19 | AM L, ST | Angola | ||
| Gonçalo Dias | 1308 zł | 68 013 zł | 19 | D C | Portugalia | ||
| Gustavo Campos | 1308 zł | 68 013 zł | 19 | GK | Portugalia | ||
| Leo Reis | 1308 zł | 68 013 zł | 18 | ST | Portugalia | ||
| Duarte Furtado | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | D/WB L | Portugalia | ||
| João Boavida | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | AM R | Portugalia | ||
| André Sarim | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | ST | Portugalia | ||
| Immanuel Hess | 1308 zł | 68 013 zł | 19 | GK | Niemcy | ||
| Martim Barradas | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | D C | Portugalia | ||
| Gonçalo Encarnação | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | ST | Portugalia | ||
| Uri Lima | 1308 zł | 68 013 zł | 19 | AM RL | Portugalia | ||
| Afonso Busatori | 1308 zł | 68 013 zł | 20 | AM RC | Portugalia | ||
| Ricardo Cartaxo | 1172 zł | 60 923 zł | 18 | AM C | Portugalia | ||
| Victor Ntokon | 970 zł | 50 419 zł | 19 | D C | Nigeria | ||
| Frederick Reuter | 621 zł | 32 300 zł | 18 | D C | Holandia | ||
| Victor Saraiva | 505 zł | 26 260 zł | 17 | D C | Portugalia | ||
| Anton Fisun | 505 zł | 26 260 zł | 18 | DM | Portugalia | ||
| Hélio Gonçalves | 505 zł | 26 260 zł | 18 | GK | Portugalia | ||
| Fernando Macedo | - | - | 21 | AM R | Brazylia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 29% budżetu płacowego, spośród 59 zawodników, których zarobki znamy.
Farense na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Farense średnia Other clubs · Farense płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Farense, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Farense w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Farense w sezonie 2026/27 wynosi 13 362 401 zł rocznie (256 969 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 60 zawodników. Mamy zarobki 59 z 60 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Farense?
Rafael Pontelo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Farense — 23 735 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Farense?
Zawodnik klubu Farense w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7499 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 26, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7575 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Farense?
Farense gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































