
PEC Zwolle 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Nick Viergever z pensją 25 235 zł tygodniowo · zobacz transfery PEC Zwolle · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nick Viergever | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 35 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ibrahim Cissoko | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 22 | Skrzydłowy | Gwinea | CZE 2027 | ||
| Dylan Mbayo | 17 510 zł | 910 520 zł | 23 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2028 | ||
| Younes Namli | 16 995 zł | 883 740 zł | 31 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Koen Kostons | 15 450 zł | 803 400 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Thijs Oosting | 13 390 zł | 696 280 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Simon Graves | 13 390 zł | 696 280 zł | 26 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2028 | ||
| Anselmo García McNulty | 12 875 zł | 669 500 zł | 22 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Damian van der Haar | 12 360 zł | 642 720 zł | 21 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Nick Fichtinger | 9785 zł | 508 820 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Olivier Aertssen | 9270 zł | 482 040 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Odysseus Velanas | 9270 zł | 482 040 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Ryan Thomas | 8755 zł | 455 260 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Tijs Velthuis | 8240 zł | 428 480 zł | 23 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Sydney van Hooijdonk | 8240 zł | 428 480 zł | 25 | Napastnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Sherel Floranus | 8240 zł | 428 480 zł | 26 | Boczny obrońca | Curaçao | CZE 2027 | ||
| Jasper Schendelaar | 5665 zł | 294 580 zł | 24 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Gabriël Reiziger | 4321 zł | 224 684 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Naj Lulić | 4295 zł | 223 345 zł | 17 | Napastnik | Słowenia | CZE 2026 | ||
| Duke Verduin | 4254 zł | 221 203 zł | 21 | Bramkarz | Holandia | CZE 2028 | ||
| Tobias Sommer | 3559 zł | 185 050 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Jan Bürger | 3461 zł | 179 962 zł | 18 | Prawy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Tom de Graaff | 3090 zł | 160 680 zł | 20 | Bramkarz | Holandia | CZE 2027 | ||
| Elvic Jager | 1272 zł | 66 147 zł | 19 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Christian Bos | 912 zł | 47 401 zł | 20 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Rodney Kroeze | 912 zł | 47 401 zł | 21 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| David Voute | 675 zł | 35 082 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Torben Bos | 675 zł | 35 082 zł | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kasper Flier | 587 zł | 30 529 zł | 18 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Bilal Moussa | 587 zł | 30 529 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Egipt | CZE 2026 | ||
| Corean Drost | 505 zł | 26 244 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Camiel Holtvoort | - | - | 17 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Len Bakker | - | - | 19 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Gael Noorden | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Givaro Rahajaän | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Gossob Awad | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Joaquin Sabono | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Milan Westerhuis | - | - | 16 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jayden Holtman | - | - | 16 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Lasse Aelbers | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Joppe Hakstege | - | - | 19 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jared Westveer | - | - | 18 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Joyano Levant | - | - | 18 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Anis Aheddouch | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Chevaro Bosveld | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ties van der Maat | - | - | 19 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Nick Dobben | - | - | 17 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Dylan Ruward | - | - | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Björn Mellema | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Maxim de Troije | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Scott Jr. Calderwood | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Lukas Talen | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Mees Denee | - | - | 16 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Lev Jenzeh | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Sami Chaiat | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jeremy Eilander | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | - | ||
| Yaro Broers | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Rocky Herrera | - | - | 18 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Levi van Beekhuizen | - | - | 16 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Niek Strijdveen | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Niño Schepers | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Seth Annink | - | - | 17 | Napastnik | Holandia | - | ||
| Gilles van der Wal | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Tygo Ruitenberg | - | - | 16 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Wieger Beens | - | - | 18 | Obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Mees Spijkerman | - | - | 16 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Rinze Tuten | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jur Boezeman | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Dex Nieuweweme | - | - | 17 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Benjamin Nyamekye | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
PEC Zwolle na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
PEC Zwolle średnia Eredivisie · PEC Zwolle płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki PEC Zwolle, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu PEC Zwolle w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu PEC Zwolle w sezonie 2026/27 wynosi 12 734 158 zł rocznie (244 888 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 70 zawodników. Mamy zarobki 31 z 70 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie PEC Zwolle?
Nick Viergever jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu PEC Zwolle — 25 235 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu PEC Zwolle?
Zawodnik klubu PEC Zwolle w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 530 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 875 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra PEC Zwolle?
PEC Zwolle gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
























