
PEC Zwolle 2026/27 - oyuncu maaşları
Eredivisie · en çok kazanan Nick Viergever · ₺330.897 haftalık · PEC Zwolle transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nick Viergever | ₺330.897 | ₺17.206.644 | 35 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Ibrahim Cissoko | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 22 | Kanat | Gine | HAZ 2027 | ||
| Dylan Mbayo | ₺229.602 | ₺11.939.304 | 23 | Kanat | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Younes Namli | ₺222.849 | ₺11.588.148 | 31 | Ofansif orta saha | Danimarka | HAZ 2028 | ||
| Koen Kostons | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Thijs Oosting | ₺175.578 | ₺9.130.056 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Simon Graves | ₺175.578 | ₺9.130.056 | 26 | Stoper | Danimarka | HAZ 2028 | ||
| Anselmo García McNulty | ₺168.825 | ₺8.778.900 | 22 | Stoper | İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Damian van der Haar | ₺162.072 | ₺8.427.744 | 21 | Stoper | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Nick Fichtinger | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 21 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Olivier Aertssen | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 20 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Odysseus Velanas | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 27 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Ryan Thomas | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 30 | Ofansif orta saha | Yeni Zelanda | HAZ 2027 | ||
| Tijs Velthuis | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 23 | Stoper | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Sydney van Hooijdonk | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 25 | Santrfor | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Sherel Floranus | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 26 | Bek | Curaçao | HAZ 2027 | ||
| Jasper Schendelaar | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 24 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Gabriël Reiziger | ₺56.658 | ₺2.946.199 | 19 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Naj Lulić | ₺56.320 | ₺2.928.641 | 17 | Santrfor | Slovenya | HAZ 2026 | ||
| Duke Verduin | ₺55.780 | ₺2.900.549 | 21 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Tobias Sommer | ₺46.663 | ₺2.426.488 | 23 | Stoper, defansif orta saha | Danimarka | HAZ 2027 | ||
| Jan Bürger | ₺45.380 | ₺2.359.768 | 18 | Sağ bek | Almanya | HAZ 2026 | ||
| Tom de Graaff | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 20 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Elvic Jager | ₺16.680 | ₺867.355 | 19 | Kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Christian Bos | ₺11.953 | ₺621.546 | 20 | Sağ bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Rodney Kroeze | ₺11.953 | ₺621.546 | 21 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| David Voute | ₺8.846 | ₺460.014 | 19 | Sağ bek, sağ kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Torben Bos | ₺8.846 | ₺460.014 | 18 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Kasper Flier | ₺7.698 | ₺400.318 | 18 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Bilal Moussa | ₺7.698 | ₺400.318 | 19 | Stoper, defansif orta saha | Mısır | HAZ 2026 | ||
| Corean Drost | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Camiel Holtvoort | - | - | 17 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Len Bakker | - | - | 19 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Gael Noorden | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Givaro Rahajaän | - | - | 17 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Gossob Awad | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Joaquin Sabono | - | - | 16 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Milan Westerhuis | - | - | 16 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jayden Holtman | - | - | 16 | Sağ bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Lasse Aelbers | - | - | 17 | Merkez orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Joppe Hakstege | - | - | 19 | Santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jared Westveer | - | - | 18 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Joyano Levant | - | - | 18 | Kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Anis Aheddouch | - | - | 17 | Sol kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Chevaro Bosveld | - | - | 19 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Ties van der Maat | - | - | 19 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Nick Dobben | - | - | 17 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Dylan Ruward | - | - | 20 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Björn Mellema | - | - | 18 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Maxim de Troije | - | - | 18 | Sağ kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Scott Jr. Calderwood | - | - | 19 | Stoper | İskoçya | HAZ 2026 | ||
| Lukas Talen | - | - | 18 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Mees Denee | - | - | 16 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Lev Jenzeh | - | - | 17 | Sağ kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Sami Chaiat | - | - | 17 | Kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jeremy Eilander | - | - | 18 | Stoper | Hollanda | - | ||
| Yaro Broers | - | - | 18 | Merkez orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Rocky Herrera | - | - | 18 | Kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Levi van Beekhuizen | - | - | 16 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Niek Strijdveen | - | - | 17 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Niño Schepers | - | - | 16 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Seth Annink | - | - | 17 | Santrfor | Hollanda | - | ||
| Gilles van der Wal | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Tygo Ruitenberg | - | - | 16 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Wieger Beens | - | - | 18 | Defans oyuncusu | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Mees Spijkerman | - | - | 16 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Rinze Tuten | - | - | 17 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jur Boezeman | - | - | 16 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Dex Nieuweweme | - | - | 17 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Benjamin Nyamekye | - | - | 17 | Sağ kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %39 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 31 oyuncu üzerinden.
PEC Zwolle - Eredivisie karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
PEC Zwolle Eredivisie ortalaması · PEC Zwolle hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
PEC Zwolle maaşları, 2026/27
PEC Zwolle kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
PEC Zwolle kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺166.978.190 (haftada ₺3.211.119) ve kadro 70 oyuncudan oluşuyor. 70 oyuncudan 31 tanesinin maaşı elimizde.
PEC Zwolle kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
PEC Zwolle kulübünün en çok kazanan oyuncusu Nick Viergever; haftada ₺330.897 alıyor.
PEC Zwolle kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
PEC Zwolle kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺164.300 kazanıyor; maaşı elimizde olan 15 oyuncu üzerinden. Medyan ₺168.825. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
PEC Zwolle hangi ligde oynuyor?
PEC Zwolle, Eredivisie liginde oynuyor. Eredivisie, Hollanda futbol liglerinin en üst seviyesidir.
























