
PSV Eindhoven 2026/27 - oyuncu maaşları
Eredivisie · en çok kazanan Lutsharel Geertruida · ₺6.685.470 haftalık · PSV Eindhoven transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 13 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lutsharel Geertruida | ₺6.685.470 | ₺347.644.440 | 24 | Defans oyuncusu, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Filip Kostic | ₺3.714.150 | ₺193.135.800 | 32 | Sol kanat bek, sol kanat | Sırbistan | HAZ 2026 | ||
| Alassane Pléa | ₺2.431.080 | ₺126.416.160 | 32 | Ofansif orta saha, santrfor | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Sergiño Dest | ₺2.228.490 | ₺115.881.480 | 24 | Bek | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2028 | ||
| Ivan Perišic | ₺1.958.370 | ₺101.835.240 | 36 | Kanat | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Dennis Man | ₺1.890.840 | ₺98.323.680 | 26 | Sağ kanat | Romanya | HAZ 2029 | ||
| Guus Til | ₺1.823.310 | ₺94.812.120 | 27 | Ofansif orta saha, santrfor | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Paul Wanner | ₺1.620.720 | ₺84.277.440 | 19 | Ofansif orta saha | Avusturya | HAZ 2030 | ||
| Adamo Nagalo | ₺1.350.600 | ₺70.231.200 | 22 | Stoper | Burkina Faso | HAZ 2029 | ||
| Jerdy Schouten | ₺1.148.010 | ₺59.696.520 | 28 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Ricardo Pepi | ₺1.148.010 | ₺59.696.520 | 22 | Santrfor | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2030 | ||
| Kiliann Sildillia | ₺1.148.010 | ₺59.696.520 | 23 | Stoper | Fransa | HAZ 2030 | ||
| Esmir Bajraktarevic | ₺1.012.950 | ₺52.673.400 | 20 | Ofansif orta saha | Bosna-Hersek | HAZ 2029 | ||
| Matěj Kovář | ₺810.360 | ₺42.138.720 | 25 | Kaleci | Çekya | HAZ 2030 | ||
| Ryan Flamingo | ₺742.830 | ₺38.627.160 | 22 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Ruben van Bommel | ₺742.830 | ₺38.627.160 | 20 | Sol kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2030 | ||
| Armando Obispo | ₺506.475 | ₺26.336.700 | 26 | Stoper, defansif orta saha | Curaçao | HAZ 2027 | ||
| Noah Fernandez | ₺465.957 | ₺24.229.764 | 17 | Ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2030 | ||
| Nick Olij | ₺465.957 | ₺24.229.764 | 29 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Mauro Júnior | ₺465.957 | ₺24.229.764 | 26 | Bek, defansif orta saha, sol kanat | Brezilya | HAZ 2029 | ||
| Yarek Gąsiorowski | ₺425.439 | ₺22.122.828 | 20 | Stoper | İspanya | HAZ 2030 | ||
| Sven Mijnans | ₺378.168 | ₺19.664.736 | 25 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Kodai Sano | ₺337.650 | ₺17.557.800 | 21 | Ofansif orta saha | Japonya | HAZ 2028 | ||
| Madi Monamay | ₺330.897 | ₺17.206.644 | 19 | Stoper | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Isaac Babadi | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 20 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Sol Sidibé | ₺243.108 | ₺12.641.616 | 18 | Sağ bek, defansif orta saha, merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2029 | ||
| Fabian Merién | ₺155.319 | ₺8.076.588 | 16 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Jim Koller | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 18 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Kane Aerts | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 17 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Philip Holseter-Karlsen | ₺121.554 | ₺6.320.808 | 17 | Ofansif orta saha | Norveç | HAZ 2027 | ||
| Sami Bouhoudane | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 17 | Santrfor | Fas | HAZ 2027 | ||
| Tijn Smolenaars | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 20 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Wessel Kuhn | ₺94.542 | ₺4.916.184 | 18 | Stoper, defansif orta saha, merkez orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Ayoni Santos | ₺65.099 | ₺3.385.144 | 20 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Khadim Ngom | ₺58.346 | ₺3.033.988 | 19 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jordy Bawuah | ₺55.104 | ₺2.865.433 | 18 | Ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Raf van de Riet | ₺37.006 | ₺1.924.335 | 18 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Fabio Kluit | ₺31.064 | ₺1.615.318 | 19 | Kanat | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Essien Bassey | ₺30.321 | ₺1.576.690 | 18 | Bek | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Floris Bos | ₺29.646 | ₺1.541.575 | 19 | Stoper | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Peter Quispel | ₺18.908 | ₺983.237 | 19 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Yiandro Raap | ₺18.233 | ₺948.121 | 18 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Gino Verhulst | ₺14.586 | ₺758.497 | 18 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Benjamin Khaderi | ₺14.114 | ₺733.916 | 17 | Defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Sven van der Plas | ₺13.574 | ₺705.824 | 19 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Boet Mulders | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Rivas Manuhutu | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Michael Bresser | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Stoper | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Joel van den Berg | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Merkez orta saha | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Rens Boon | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Manuel Bahaty | ₺6.618 | ₺344.133 | 17 | Kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Stijn Kuijsten | ₺6.618 | ₺344.133 | 18 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| King Duah | - | - | 16 | Sol bek | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Amir Bouhamdi | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Fas | HAZ 2028 | ||
| Seb Huntelaar | - | - | 16 | Santrfor | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Galstyan Varugan | - | - | 16 | Kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| David Zadi | - | - | 15 | Kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Yani Miguel | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Jonas Colaes | - | - | 16 | Sağ kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Will Ostrander | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2028 | ||
| Tije Vos | - | - | 16 | Stoper | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Liam van Nistelrooij | - | - | 17 | Santrfor | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Jairo Beerens | - | - | 16 | Kanat | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Samuel Dumbili | - | - | 17 | Sağ kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Brent Jonkers | - | - | 17 | Stoper | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Austyn Jones | - | - | 17 | Sol kanat, santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Thomas Smits | - | - | 16 | Merkez orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Loek Schakenraad | - | - | 16 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Kyano Penso | - | - | 17 | Sağ bek | Curaçao | HAZ 2026 | ||
| Emre Can Duran | - | - | 17 | Stoper | Türkiye | HAZ 2027 | ||
| Anton Martynyuk | - | - | 16 | Sol kanat | Ukrayna | HAZ 2026 | ||
| Jorvimar Martina | - | - | 17 | Kanat | Curaçao | HAZ 2026 | ||
| Mathieu Buyens | - | - | 16 | Merkez orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Milan Mutsers | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Sam van de Camp | - | - | 16 | Santrfor | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Jerayno Hunte | - | - | 16 | Santrfor | Curaçao | HAZ 2026 | ||
| Shuryjano Cornecion | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Curaçao | HAZ 2028 | ||
| Teun Bens | - | - | 16 | Stoper | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Daan Hulleman | - | - | 17 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Alseny Cissé | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Obama Appiah | - | - | 16 | Sol kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Sébas Ditmer | - | - | 17 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | HAZ 2026 | ||
| Kevin Bizoza | - | - | 16 | Stoper, defansif orta saha | Hollanda | - | ||
| Soudais El Hadj Dani | - | - | 15 | Kanat | Hollanda | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %48 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 52 oyuncu üzerinden.
PSV Eindhoven - Eredivisie karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
PSV Eindhoven Eredivisie ortalaması · PSV Eindhoven 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
PSV Eindhoven maaşları, 2026/27
PSV Eindhoven kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
PSV Eindhoven kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺1.853.759.547 (haftada ₺35.649.222) ve kadro 84 oyuncudan oluşuyor. 84 oyuncudan 52 tanesinin maaşı elimizde.
PSV Eindhoven kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
PSV Eindhoven kulübünün en çok kazanan oyuncusu Lutsharel Geertruida; haftada ₺6.685.470 alıyor.
PSV Eindhoven kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
PSV Eindhoven kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺1.699.798 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺1.148.010. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
PSV Eindhoven hangi ligde oynuyor?
PSV Eindhoven, Eredivisie liginde oynuyor. Eredivisie, Hollanda futbol liglerinin en üst seviyesidir.

























