
Venezia Football Club 2026/27 - oyuncu maaşları
Serie A · en çok kazanan Gianluca Busio · ₺2.874.080 haftalık · Venezia Football Club transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 10 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Busio | ₺2.874.080 | ₺149.452.160 | 23 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2026 | ||
| Alfred Duncan | ₺2.612.800 | ₺135.865.600 | 32 | Defansif orta saha | Gana | HAZ 2026 | ||
| Akor Adams | ₺2.220.880 | ₺115.485.760 | 25 | Santrfor | Nijerya | HAZ 2029 | ||
| Toma Basic | ₺2.024.920 | ₺105.295.840 | 28 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Pasquale Mazzocchi | ₺1.959.600 | ₺101.899.200 | 29 | Bek, sağ orta saha | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Simon Sohm | ₺1.698.320 | ₺88.312.640 | 24 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İsviçre | HAZ 2030 | ||
| Bartol Franjić | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 25 | Stoper, defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Armel Bella-Kotchap | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 23 | Stoper | Almanya | HAZ 2030 | ||
| Kike (Enrique Pérez) | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 28 | Ofansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| John Yeboah | ₺1.175.760 | ₺61.139.520 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | Ekvador | HAZ 2028 | ||
| Antoine Hainaut | ₺1.110.440 | ₺57.742.880 | 23 | Sağ bek, defansif orta saha, ofansif orta saha | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Andrea Adorante | ₺1.045.120 | ₺54.346.240 | 25 | Santrfor | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Lorenzo Montipò | ₺979.800 | ₺50.949.600 | 29 | Kaleci | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Filip Stankovic | ₺979.800 | ₺50.949.600 | 23 | Kaleci | Sırbistan | HAZ 2029 | ||
| Matías Moreno | ₺718.520 | ₺37.363.040 | 21 | Stoper | Arjantin | HAZ 2029 | ||
| Joël Schingtienne | ₺594.412 | ₺30.909.424 | 22 | Stoper | Belçika | HAZ 2029 | ||
| Marin Sverko | ₺587.880 | ₺30.569.760 | 27 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Richie Sagrado | ₺568.284 | ₺29.550.768 | 21 | Sağ bek, sağ orta saha | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Lamine Dabo | ₺522.560 | ₺27.173.120 | 21 | Defansif orta saha | İspanya | HAZ 2030 | ||
| Ridgeciano Haps | ₺502.964 | ₺26.154.128 | 32 | Sol bek, sol kanat | Surinam | HAZ 2026 | ||
| Thierry Rendall Correia | ₺457.240 | ₺23.776.480 | 26 | Bek | Portekiz | HAZ 2026 | ||
| Lion Lauberbach | ₺391.920 | ₺20.379.840 | 27 | Santrfor | Almanya | HAZ 2029 | ||
| Matteo Grandi | ₺320.068 | ₺16.643.536 | 32 | Kaleci | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Saad El Haddad | ₺169.832 | ₺8.831.264 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | Fas | - | ||
| Matteo Dagasso | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 21 | Defansif orta saha | İtalya | HAZ 2030 | ||
| Kornel Lisman | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 19 | Sol kanat | Polonya | HAZ 2028 | ||
| Þórir Jóhann Helgason | ₺65.124 | ₺3.386.450 | 24 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İzlanda | HAZ 2026 | ||
| Redouane Halhal | ₺45.724 | ₺2.377.648 | 22 | Stoper | Fas | HAZ 2026 | ||
| Oleksandr Dragan | ₺25.409 | ₺1.321.293 | 18 | Ofansif orta saha | Ukrayna | - | ||
| Stefano Maiorana | ₺19.073 | ₺991.819 | 18 | Santrfor | İtalya | - | ||
| Andrea Cogliati | ₺18.028 | ₺937.473 | 18 | Stoper | İtalya | - | ||
| Augusto Antoniacci | ₺17.375 | ₺903.506 | 18 | Sol bek | İtalya | - | ||
| Francesco Recagno | ₺17.375 | ₺903.506 | 18 | Santrfor | İtalya | - | ||
| Alessandro Pagliari | ₺17.244 | ₺896.713 | 18 | Merkez orta saha | İtalya | - | ||
| Lorenzo Berardi | ₺17.244 | ₺896.713 | 19 | Merkez orta saha | İtalya | HAZ 2026 | ||
| Francesco Mariutto | ₺12.280 | ₺638.568 | 17 | Defansif orta saha | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Lorenzo De Martin | ₺12.280 | ₺638.568 | 18 | Stoper | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Francesco Nuvoli | ₺12.280 | ₺638.568 | 18 | Stoper | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Junior Ligue | - | - | 20 | Stoper, sol orta saha | İsviçre | HAZ 2028 | ||
| Lapo Fondi | - | - | 17 | Santrfor | İtalya | - | ||
| Federico Favaro | - | - | 17 | Ofansif orta saha | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Ettore Contarato | - | - | 16 | Kaleci | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Matteo Daniele | - | - | 16 | Stoper | İtalya | - | ||
| Mohamed Malang Touré | - | - | 18 | Santrfor | Senegal | - | ||
| Ale Gomes | - | - | 17 | Stoper | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Alessandro Burlandi | - | - | 17 | Sol kanat bek, sol kanat | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Valerio Angelucci | - | - | 16 | Stoper | İtalya | - | ||
| Nicolò Perissinotto | - | - | 17 | Merkez orta saha | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Ņikita Solomonovs | - | - | 16 | Santrfor | Letonya | HAZ 2028 | ||
| Cristian Aprea | - | - | 15 | Merkez orta saha | İtalya | - | ||
| Nicolò Danilo Benatelli | - | - | 16 | Santrfor | İtalya | - | ||
| Thomas Moino | - | - | 16 | Kaleci | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Denis Munteanu | - | - | 16 | Santrfor | Romanya | - | ||
| Pietro Gusella | - | - | 16 | Stoper | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Thomas Bergamaschi | - | - | 16 | Stoper | İtalya | - | ||
| Matteo Izzo | - | - | 16 | Stoper | İtalya | - | ||
| Leonardo Dalla Pietà | - | - | 16 | Sağ bek | İtalya | - | ||
| Lorenzo Marchioro | - | - | 17 | Stoper | İtalya | HAZ 2026 | ||
| Davide Guarneri | - | - | 16 | Santrfor | İtalya | - | ||
| Alessandro Carlini | - | - | 18 | Sol bek | İtalya | HAZ 2026 | ||
| Gregorio Zuin | - | - | 17 | Stoper | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Alberto Olteanu | - | - | 17 | Sol kanat | Romanya | HAZ 2028 | ||
| Oisin McDonagh | - | - | 17 | Stoper | İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Jacopo Mazzarotto | - | - | 17 | Sağ bek | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Vincenzo Damiano | - | - | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Andrea Vendraminetto | - | - | 17 | Sol bek | İtalya | HAZ 2028 | ||
| Demoye Arthur Konan | - | - | 18 | Sol kanat | İsveç | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %42 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 38 oyuncu üzerinden.
Venezia Football Club - Serie A karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Venezia Football Club Serie A ortalaması · Venezia Football Club hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Venezia Football Club maaşları, 2026/27
Venezia Football Club kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Venezia Football Club kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺1.450.969.882 (haftada ₺27.903.267) ve kadro 67 oyuncudan oluşuyor. 67 oyuncudan 38 tanesinin maaşı elimizde.
Venezia Football Club kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Venezia Football Club kulübünün en çok kazanan oyuncusu Gianluca Busio; haftada ₺2.874.080 alıyor.
Venezia Football Club kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Venezia Football Club kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺1.162.108 kazanıyor; maaşı elimizde olan 22 oyuncu üzerinden. Medyan ₺1.077.780. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Venezia Football Club hangi ligde oynuyor?
Venezia Football Club, Serie A liginde oynuyor. Serie A, İtalya futbol liglerinin en üst seviyesidir.
































