
Stoke City 2026/27 - oyuncu maaşları
Championship · en çok kazanan Ben Johnson · ₺2.808.760 haftalık · Stoke City transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 9 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Johnson | ₺2.808.760 | ₺146.055.520 | 25 | Bek, sağ orta saha | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| George Hirst | ₺2.351.520 | ₺122.279.040 | 26 | Santrfor | İskoçya | HAZ 2029 | ||
| Ben Pearson | ₺1.828.960 | ₺95.105.920 | 30 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Aaron Cresswell | ₺1.502.360 | ₺78.122.720 | 35 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Justin Devenny | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 21 | Sol kanat bek, defansif orta saha, ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Bae Jun-Ho | ₺1.306.400 | ₺67.932.800 | 21 | Ofansif orta saha | Güney Kore | HAZ 2027 | ||
| Ben Wilmot | ₺1.175.760 | ₺61.139.520 | 25 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ben Gibson | ₺1.175.760 | ₺61.139.520 | 32 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Sam Gallagher | ₺1.175.760 | ₺61.139.520 | 29 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Viktor Johansson | ₺1.110.440 | ₺57.742.880 | 26 | Kaleci | İsveç | HAZ 2027 | ||
| Maksym Taloverov | ₺1.110.440 | ₺57.742.880 | 25 | Stoper | Ukrayna | HAZ 2028 | ||
| Bosun Lawal | ₺1.045.120 | ₺54.346.240 | 22 | Stoper, defansif orta saha | İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Million Manhoef | ₺718.520 | ₺37.363.040 | 23 | Kanat | Hollanda | HAZ 2027 | ||
| Tomáš Rigo | ₺718.520 | ₺37.363.040 | 23 | Ofansif orta saha | Slovakya | HAZ 2029 | ||
| Lamine Cissé | ₺653.200 | ₺33.966.400 | 22 | Kanat, santrfor | Fransa | HAZ 2029 | ||
| Junior Tchamadeu | ₺653.200 | ₺33.966.400 | 21 | Sağ bek | Kamerun | HAZ 2027 | ||
| Róbert Boženík | ₺653.200 | ₺33.966.400 | 25 | Santrfor | Slovakya | HAZ 2028 | ||
| Eric Bocat | ₺607.476 | ₺31.588.752 | 25 | Sol bek | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Ato Ampah | ₺555.220 | ₺28.871.440 | 19 | Sağ kanat bek, kanat | İngiltere | HAZ 2029 | ||
| Ethan Galbraith | ₺542.156 | ₺28.192.112 | 24 | Sağ bek, defansif orta saha, ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Svante Ingelsson | ₺522.560 | ₺27.173.120 | 27 | Ofansif orta saha | İsveç | HAZ 2026 | ||
| Frank Fielding | ₺280.876 | ₺14.605.552 | 37 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Josh Griffiths | ₺267.812 | ₺13.926.224 | 23 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jack McGlynn | ₺267.812 | ₺13.926.224 | 22 | Ofansif orta saha | Amerika Birleşik Devletleri | ARA 2028 | ||
| Chinonso Chibueze | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 19 | Sağ kanat bek, ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Luke Badley-Morgan | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 21 | Stoper | Jamaika | HAZ 2026 | ||
| Ruben Curley | ₺111.044 | ₺5.774.288 | 19 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Djibril Soumaré | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 22 | Defansif orta saha | Senegal | HAZ 2026 | ||
| Japhet Mpadi | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 19 | Ofansif orta saha | Galler | HAZ 2026 | ||
| Jaden Mears | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 19 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Luca Bombino | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 19 | Sol bek | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2029 | ||
| Adriel Walker | ₺45.724 | ₺2.377.648 | 19 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Luke Graham | ₺45.071 | ₺2.343.682 | 21 | Stoper | İskoçya | MAY 2027 | ||
| Gabriel Kelly | ₺38.539 | ₺2.004.018 | 18 | Defansif orta saha | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Caleb Clothier | ₺37.886 | ₺1.970.051 | 17 | Kaleci | İsviçre | HAZ 2026 | ||
| Tyler Martin | ₺36.579 | ₺1.902.118 | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jake Griffin | ₺36.579 | ₺1.902.118 | 19 | Stoper | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Francis Gyimah | ₺35.926 | ₺1.868.152 | 18 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jerome Osei | ₺33.313 | ₺1.732.286 | 17 | Kanat | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Joshua Maskall | ₺30.047 | ₺1.562.454 | 18 | Sağ kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Josh Bickerton | ₺30.047 | ₺1.562.454 | 19 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Laurence Giani | ₺28.741 | ₺1.494.522 | 17 | Sol bek | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Noah Cooper | ₺27.434 | ₺1.426.589 | 19 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Angus Lloyd | ₺26.455 | ₺1.375.639 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Anas Dauda | ₺26.455 | ₺1.375.639 | 16 | Sağ bek | İtalya | HAZ 2027 | ||
| Wiktor Gromek | ₺26.128 | ₺1.358.656 | 20 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Ben Chivers | ₺25.801 | ₺1.341.673 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Connor Day | ₺25.148 | ₺1.307.706 | 17 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Daniel Eyaife | ₺24.495 | ₺1.273.740 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| David Osamuyimen | ₺24.495 | ₺1.273.740 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Deandre Witter | ₺24.495 | ₺1.273.740 | 16 | Sağ kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Elliot Fearn | ₺23.842 | ₺1.239.774 | 17 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Francis Oppong | ₺23.189 | ₺1.205.807 | 16 | Stoper | Gana | HAZ 2027 | ||
| Harry Collins | ₺21.882 | ₺1.137.874 | 16 | Sol bek, sol orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Hayden Ovaere | ₺21.882 | ₺1.137.874 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Will Smith | ₺21.556 | ₺1.120.891 | 19 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Isreal Kelly | ₺21.229 | ₺1.103.908 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Josh McWilliams | ₺20.576 | ₺1.069.942 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jayden Ogbebor | ₺20.576 | ₺1.069.942 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jensen Tortoishell | ₺20.576 | ₺1.069.942 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Lucas Knight | ₺19.269 | ₺1.002.009 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Lucas Connell | ₺19.269 | ₺1.002.009 | 16 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Max Harrison | ₺18.616 | ₺968.042 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Oghi Enabulele | ₺17.310 | ₺900.110 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Owen Powell | ₺17.310 | ₺900.110 | 17 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Pedro Nzau | ₺16.657 | ₺866.143 | 17 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Pijus Otegbayo | ₺16.657 | ₺866.143 | 17 | Stoper | İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Rocco Bardsley | ₺15.350 | ₺798.210 | 16 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ryan Liu | ₺15.350 | ₺798.210 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Sultan Sotunde | ₺14.697 | ₺764.244 | 16 | Sol kanat bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Sanchez Phillips | ₺14.697 | ₺764.244 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Tristan Achu | ₺14.044 | ₺730.278 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Tommy McNally | ₺14.044 | ₺730.278 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %38 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 73 oyuncu üzerinden.
Stoke City - Championship karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Stoke City Championship ortalaması · Stoke City 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Stoke City maaşları, 2026/27
Stoke City kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Stoke City kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺1.355.904.722 (haftada ₺26.075.091) ve kadro 73 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 73 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Stoke City kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Stoke City kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ben Johnson; haftada ₺2.808.760 alıyor.
Stoke City kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Stoke City kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺981.368 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺718.520. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Stoke City hangi ligde oynuyor?
Stoke City, Championship liginde oynuyor. Championship, İngiltere futbol liglerinin 2. seviyesidir.
Diğer Championship takımları




































