
Venezia Football Club 2026/27 - zarobki zawodników
Serie A · najlepiej zarabiający Gianluca Busio z pensją 222 200 zł tygodniowo · zobacz transfery Venezia Football Club
Mamy zarobki 41 z 70 zawodników. Średnia obejmuje 23 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Busio | 222 200 zł | 11 554 400 zł | 23 | DM, AM C | Stany Zjednoczone | ||
| Alfred Duncan | 202 000 zł | 10 504 000 zł | 32 | DM | Ghana | ||
| Akor Adams | 171 700 zł | 8 928 400 zł | 25 | ST | Nigeria | ||
| Toma Basic | 156 550 zł | 8 140 600 zł | 28 | DM | Chorwacja | ||
| Simon Sohm | 131 300 zł | 6 827 600 zł | 24 | DM, AM C | Szwajcaria | ||
| Bartol Franjić | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 25 | D LC, DM | Chorwacja | ||
| Armel Bella-Kotchap | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 23 | D C | Niemcy | ||
| Kike (Enrique Pérez) | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 28 | AM C | Hiszpania | ||
| John Yeboah | 90 900 zł | 4 726 800 zł | 25 | AM RLC, F C | Ekwador | ||
| Antoine Hainaut | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 23 | D/WB R, DM, AM RC | Francja | ||
| Andrea Adorante | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 25 | ST | Włochy | ||
| Filip Stankovic | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 23 | GK | Serbia | ||
| Emil Bohinen | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 26 | DM | Norwegia | ||
| Matías Moreno | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 21 | D C | Argentyna | ||
| Joël Schingtienne | 45 955 zł | 2 389 660 zł | 22 | D C | Belgia | ||
| Marin Sverko | 45 450 zł | 2 363 400 zł | 27 | D LC | Chorwacja | ||
| Richie Sagrado | 43 935 zł | 2 284 620 zł | 21 | D/WB/M R | Belgia | ||
| Lamine Dabo | 40 400 zł | 2 100 800 zł | 21 | DM | Hiszpania | ||
| Ridgeciano Haps | 38 885 zł | 2 022 020 zł | 32 | D/WB/AM L | Surinam | ||
| Antonio Casas | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 25 | ST | Hiszpania | ||
| Thierry Rendall Correia | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 26 | D/WB RL | Portugalia | ||
| Marko Farji | 34 845 zł | 1 811 940 zł | 21 | AM RLC | Irak | ||
| Lion Lauberbach | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 27 | ST | Niemcy | ||
| Matteo Grandi | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 32 | GK | Włochy | ||
| Nunzio Lella | 14 645 zł | 761 540 zł | 24 | DM, M LC | Włochy | ||
| Saad El Haddad | 13 130 zł | 682 760 zł | 19 | AM/F C | Maroko | ||
| Matteo Dagasso | 9595 zł | 498 940 zł | 21 | DM | Włochy | ||
| Kornel Lisman | 5050 zł | 262 600 zł | 19 | AM L | Polska | ||
| Þórir Jóhann Helgason | 5035 zł | 261 812 zł | 24 | DM, AM C | Islandia | ||
| Redouane Halhal | 3535 zł | 183 820 zł | 22 | D C | Maroko | ||
| Alvin Obinna Okoro | 2788 zł | 144 955 zł | 20 | AM L, ST | Włochy | ||
| Oleksandr Dragan | 1964 zł | 102 151 zł | 18 | AM C | Ukraina | ||
| Stefano Maiorana | 1475 zł | 76 679 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Andrea Cogliati | 1394 zł | 72 478 zł | 18 | D C | Włochy | ||
| Francesco Recagno | 1343 zł | 69 852 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Augusto Antoniacci | 1343 zł | 69 852 zł | 18 | D/WB L | Włochy | ||
| Alessandro Pagliari | 1333 zł | 69 326 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Lorenzo Berardi | 1333 zł | 69 326 zł | 19 | M RC | Włochy | ||
| Francesco Mariutto | 949 zł | 49 369 zł | 17 | DM | Włochy | ||
| Lorenzo De Martin | 949 zł | 49 369 zł | 18 | D C | Włochy | ||
| Francesco Nuvoli | 949 zł | 49 369 zł | 18 | D C | Włochy | ||
| Oisin McDonagh | - | - | 17 | D C | Irlandia | ||
| Vincenzo Damiano | - | - | 17 | AM/F C | Włochy | ||
| Junior Ligue | - | - | 20 | D LC, M L | Szwajcaria | ||
| Mohamed Malang Touré | - | - | 18 | ST | Senegal | ||
| Demoye Arthur Konan | - | - | 18 | AM L | Szwecja | ||
| Andrea Vendraminetto | - | - | 17 | D/WB L | Włochy | ||
| Jacopo Mazzarotto | - | - | 17 | D R | Włochy | ||
| Lorenzo Marchioro | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Leonardo Dalla Pietà | - | - | 16 | D R | Włochy | ||
| Thomas Bergamaschi | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Denis Munteanu | - | - | 16 | ST | Rumunia | ||
| Matteo Daniele | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Nicolò Danilo Benatelli | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Cristian Aprea | - | - | 15 | M C | Włochy | ||
| Valerio Angelucci | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Ņikita Solomonovs | - | - | 16 | ST | Łotwa | ||
| Alberto Olteanu | - | - | 17 | AM L | Rumunia | ||
| Gregorio Zuin | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Pietro Gusella | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Nicolò Perissinotto | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Alessandro Burlandi | - | - | 17 | WB/AM L | Włochy | ||
| Thomas Moino | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Ettore Contarato | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Federico Favaro | - | - | 17 | AM RC | Włochy | ||
| Lapo Fondi | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Alessandro Carlini | - | - | 18 | D/WB L | Włochy | ||
| Davide Guarneri | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Matteo Izzo | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Ale Gomes | - | - | 17 | D C | Hiszpania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 41 zawodników, których zarobki znamy.
Venezia Football Club na tle Serie A
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Venezia Football Club średnia Serie A · Venezia Football Club płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Venezia Football Club, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Venezia Football Club w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Venezia Football Club w sezonie 2026/27 wynosi 108 461 678 zł rocznie (2 085 802 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 70 zawodników. Mamy zarobki 41 z 70 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Venezia Football Club?
Gianluca Busio jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Venezia Football Club — 222 200 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Venezia Football Club?
Zawodnik klubu Venezia Football Club w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 81 194 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 75 750 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Venezia Football Club?
Venezia Football Club gra w rozgrywkach Serie A. Serie A (Włochy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.


















