
Atalanta 2026/27 - zarobki zawodników
Serie A · najlepiej zarabiający Giacomo Raspadori z pensją 556 200 zł tygodniowo · zobacz transfery Atalanta · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giacomo Raspadori | 556 200 zł | 28 922 400 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2031 | ||
| Gianluca Scamacca | 515 000 zł | 26 780 000 zł | 26 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Eljif Elmas | 437 750 zł | 22 763 000 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Macedonia Północna | CZE 2028 | ||
| Mario Pašalic | 309 000 zł | 16 068 000 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Charles De Ketelaere | 283 250 zł | 14 729 000 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Raoul Bellanova | 272 950 zł | 14 193 400 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Włochy | CZE 2029 | ||
| Kamaldeen Sulemana | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Ghana | CZE 2029 | ||
| Nicola Zalewski | 247 200 zł | 12 854 400 zł | 23 | Lewy obrońca, ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2029 | ||
| Giorgio Scalvini | 242 050 zł | 12 586 600 zł | 21 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Jonathan Rowe | 236 900 zł | 12 318 800 zł | 22 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Ederson (Ederson José dos Santos Lourenço da Silva) | 221 450 zł | 11 515 400 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Sead Kolašinac | 211 150 zł | 10 979 800 zł | 32 | Środkowy obrońca | Bośnia i Hercegowina | CZE 2026 | ||
| Nikola Krstović | 180 250 zł | 9 373 000 zł | 25 | Napastnik | Czarnogóra | CZE 2030 | ||
| Lazar Samardžić | 164 800 zł | 8 569 600 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Serbia | CZE 2029 | ||
| Davide Zappacosta | 154 500 zł | 8 034 000 zł | 33 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Marco Sportiello | 154 500 zł | 8 034 000 zł | 33 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Odilon Kossounou | 154 500 zł | 8 034 000 zł | 24 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2029 | ||
| Isak Hien | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 26 | Środkowy obrońca | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Marco Carnesecchi | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 25 | Bramkarz | Włochy | CZE 2030 | ||
| Gianluca Gaetano | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2029 | ||
| Vanja Vlahović | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Serbia | CZE 2028 | ||
| Lorenzo Bernasconi | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 21 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Thomas Kristensen | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 23 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2028 | ||
| Mattia Arrigoni | 9785 zł | 508 820 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Dion Cakolli | 5202 zł | 270 478 zł | 18 | Napastnik | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Filippo Mencaraglia | 4815 zł | 250 393 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Niccolò Gariani | 4687 zł | 243 698 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Gelana Affronti | 4630 zł | 240 752 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Gabriel Ramaj | 4491 zł | 233 522 zł | 19 | Środkowy obrońca | Albania | CZE 2026 | ||
| Manuel Maffessoli | 3487 zł | 181 301 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Pietro Parmiggiani | 3471 zł | 180 497 zł | 19 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Edoardo Zanchi | 2565 zł | 133 364 zł | 19 | Bramkarz | Włochy | CZE 2026 | ||
| Nicolò Artesani | 2518 zł | 130 954 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Cristian Previtali | 2457 zł | 127 741 zł | 19 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Samuele Signori | 2451 zł | 127 473 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Luca Gobbo | 1993 zł | 103 639 zł | 19 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Henry Camara | 1880 zł | 97 747 zł | 19 | Napastnik | Gwinea | - | ||
| Filippo Galafassi | 1447 zł | 75 252 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Nicolò Baldo | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Gerard Ruiz de Valdivia Martínez | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Davide Bono | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Elia Galletti | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Mattia Aliprandi | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Simone Perucchini | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Thomas Pompei | 675 zł | 35 082 zł | 19 | Bramkarz | Włochy | CZE 2026 | ||
| Manuel Belli | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Alessandro Anelli | - | - | 16 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Samir Mouisse | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Lukas Friis | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Dania | - | ||
| Giuseppe Mungari | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Isaac Collins Isoa | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Yaw Asamoah Agyei | - | - | 17 | Napastnik | Ghana | - | ||
| Francesco Gasparello | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Marcello Fugazzola | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Mattia Pedretti | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Federico Marrone | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Mattia Sonzogni | - | - | 15 | Bramkarz | Włochy | CZE 2029 | ||
| Alessandro Barbieri | - | - | 18 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Riccardo Nova | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Włochy | CZE 2028 | ||
| Daniel Curcio | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Ibrahima Camara | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Matteo Davide Villa | - | - | 16 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Andrea Michieletto | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Nicolò Regonesi | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Giorgio Modonesi | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Marco Leandri | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Manuel Leto | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Matteo Colombo | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Ivan Lykholit | - | - | 18 | Lewy obrońca | Ukraina | CZE 2028 | ||
| Jegors Olijars | - | - | 17 | Napastnik | Łotwa | - | ||
| Michele Rinaldi | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Lyam Hodiamont | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Filippo Cecchini | - | - | 19 | Bramkarz | Włochy | CZE 2026 | ||
| Raul Cojocariu | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Rumunia | CZE 2028 | ||
| Sebastiano Marnati | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Vinko Kolaković | - | - | 17 | Napastnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Aldo Martano | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Sebastiano Araboni | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Adriano Ciapini | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Giovanni Percassi | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Nicolò Rota | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Alessandro Rinaldi | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Tommaso Angelo Bolis | - | - | 17 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 45 zawodników, których zarobki znamy.
Atalanta na tle Serie A
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Atalanta średnia Serie A · Atalanta płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Atalanta, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Atalanta w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Atalanta w sezonie 2026/27 wynosi 265 629 481 zł rocznie (5 108 259 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 83 zawodników. Mamy zarobki 45 z 83 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Atalanta?
Giacomo Raspadori jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Atalanta — 556 200 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Atalanta?
Zawodnik klubu Atalanta w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 236 540 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 216 300 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Atalanta?
Atalanta gra w rozgrywkach Serie A. Serie A (Włochy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie A
































