
Wolverhampton Wanderers 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Kieran Trippier z pensją 580 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Wolverhampton Wanderers
Mamy zarobki wszystkich 65 zawodników kadry. Średnia obejmuje 24 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kieran Trippier | 580 750 zł | 30 199 000 zł | 34 | D/WB R | Anglia | ||
| Raúl Jiménez | 444 400 zł | 23 108 800 zł | 34 | ST | Meksyk | ||
| Sam Johnstone | 393 900 zł | 20 482 800 zł | 32 | GK | Anglia | ||
| José Sá | 363 600 zł | 18 907 200 zł | 32 | GK | Portugalia | ||
| André | 343 400 zł | 17 856 800 zł | 23 | DM | Brazylia | ||
| Hwang Hee-Chan (Hee-Chan Hwang) | 333 300 zł | 17 331 600 zł | 29 | AM RL, ST | Korea Południowa | ||
| Adam Armstrong | 267 650 zł | 13 917 800 zł | 28 | AM R, ST | Anglia | ||
| Saša Kalajdžic | 267 650 zł | 13 917 800 zł | 28 | ST | Austria | ||
| David Møller Wolfe | 262 600 zł | 13 655 200 zł | 23 | D/WB/M L | Norwegia | ||
| Jackson Tchatchoua | 252 500 zł | 13 130 000 zł | 23 | D/WB/M R | Kamerun | ||
| Jean-Ricner Bellegarde | 252 500 zł | 13 130 000 zł | 27 | AM RLC | Haiti | ||
| Fer López | 237 350 zł | 12 342 200 zł | 21 | AM RC | Hiszpania | ||
| Tommy Doyle | 212 100 zł | 11 029 200 zł | 23 | DM | Anglia | ||
| Marshall Munetsi | 196 950 zł | 10 241 400 zł | 29 | DM, AM C | Zimbabwe | ||
| Nasser Djiga | 196 950 zł | 10 241 400 zł | 22 | D C | Burkina Faso | ||
| Boubacar Traoré | 191 900 zł | 9 978 800 zł | 23 | DM | Mali | ||
| Yerson Mosquera | 181 800 zł | 9 453 600 zł | 24 | D C | Kolumbia | ||
| Toti (Toti Gomes) | 171 700 zł | 8 928 400 zł | 26 | D LC | Portugalia | ||
| Rodrigo Gomes | 166 650 zł | 8 665 800 zł | 22 | WB/AM RL | Portugalia | ||
| Santiago Bueno | 156 550 zł | 8 140 600 zł | 26 | D C | Urugwaj | ||
| Ki-Jana Hoever | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 23 | D RC | Holandia | ||
| Enso González | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 20 | AM R | Paragwaj | ||
| Daniel Bentley | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 32 | GK | Anglia | ||
| Hugo Bueno | 131 300 zł | 6 827 600 zł | 22 | D/WB/M L | Hiszpania | ||
| Ladislav Krejcí | 106 050 zł | 5 514 600 zł | 26 | D C, DM | Czechy | ||
| Rafiki Saïd | 33 835 zł | 1 759 420 zł | 25 | AM RL, ST | Komory | ||
| Dexter Lembikisa | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 21 | D/WB RL | Jamajka | ||
| Harvey Griffiths | 26 260 zł | 1 365 520 zł | 21 | DM | Anglia | ||
| Tawanda Chirewa | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 21 | AM C | Zimbabwe | ||
| Nathan Fraser | 14 645 zł | 761 540 zł | 20 | ST | Irlandia | ||
| Saheed Olagunju | 8080 zł | 420 160 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Lewys Benjamin | 5050 zł | 262 600 zł | 18 | GK | Walia | ||
| Mateus Mané | 4545 zł | 236 340 zł | 17 | AM RLC, F C | Portugalia | ||
| Elvis Elendu | 4343 zł | 225 836 zł | 16 | D C | Włochy | ||
| Alfie Brooks | 4293 zł | 223 210 zł | 21 | GK | Anglia | ||
| Luke O'Donnell | 4242 zł | 220 584 zł | 18 | M C | Irlandia | ||
| Dani Ángel | 4141 zł | 215 332 zł | 19 | ST | Hiszpania | ||
| Finn Ashworth | 4040 zł | 210 080 zł | 19 | AM C | Walia | ||
| Luke Rawlings | 3990 zł | 207 454 zł | 17 | DM | Anglia | ||
| Alfie White | 3535 zł | 183 820 zł | 17 | D RC, DM | Anglia | ||
| Hayden Ford | 3434 zł | 178 568 zł | 16 | D/WB/AM R | Anglia | ||
| Conor McLeod | 3434 zł | 178 568 zł | 18 | AM RLC | Anglia | ||
| Sebastian Lochhead | 3384 zł | 175 942 zł | 17 | D C | Szkocja | ||
| Thomas Edozie | 3333 zł | 173 316 zł | 19 | AM RLC | Anglia | ||
| Myles Dayman | 3182 zł | 165 438 zł | 16 | D/WB/M R | Anglia | ||
| Wesley Okoduwa | 3182 zł | 165 438 zł | 17 | D/WB R | Anglia | ||
| Ty Barnett | 3030 zł | 157 560 zł | 19 | AM RLC | Anglia | ||
| Min-Kyu Ji | 2929 zł | 152 308 zł | 18 | AM RL, ST | Korea Południowa | ||
| Makenzie Bradbury | 2929 zł | 152 308 zł | 17 | DM | Walia | ||
| Fabian Salmon | 2778 zł | 144 430 zł | 18 | ST | Anglia | ||
| Alfie Arnold | 2045 zł | 106 353 zł | 15 | GK | Anglia | ||
| Ashton Williams | 2045 zł | 106 353 zł | 16 | D LC | Walia | ||
| Bjørn Marwa | 1995 zł | 103 727 zł | 17 | AM LC | Norwegia | ||
| Hong Wan | 1919 zł | 99 788 zł | 19 | DM, M (C) | Anglia | ||
| Dapo Anunlopo | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | ST | Irlandia | ||
| David Osifo | 1894 zł | 98 475 zł | 17 | D LC | Austria | ||
| Elliot Saba | 1843 zł | 95 849 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Emilio Ballard-Matthews | 1843 zł | 95 849 zł | 16 | AM LC, F C | Anglia | ||
| Jake Wilcox | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | AM LC | Anglia | ||
| Kaream Thomas | 1540 zł | 80 093 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Mason Stevens | 1439 zł | 74 841 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Max Ruddock | 1439 zł | 74 841 zł | 17 | D LC | Anglia | ||
| Ollie Stafford | 1338 zł | 69 589 zł | 16 | D C, DM | Anglia | ||
| Reiss Bowen | 1187 zł | 61 711 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Xander Grieves | 884 zł | 45 955 zł | 16 | GK | Irlandia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 33% budżetu płacowego, spośród 65 zawodników, których zarobki znamy.
Wolverhampton Wanderers na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Wolverhampton Wanderers średnia Championship · Wolverhampton Wanderers płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Wolverhampton Wanderers, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Wolverhampton Wanderers w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Wolverhampton Wanderers w sezonie 2026/27 wynosi 330 127 590 zł rocznie (6 348 608 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 65 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 65 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Wolverhampton Wanderers?
Kieran Trippier jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Wolverhampton Wanderers — 580 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Wolverhampton Wanderers?
Zawodnik klubu Wolverhampton Wanderers w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 240 865 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 24, których zarobki znamy. Mediana wynosi 204 525 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Wolverhampton Wanderers?
Wolverhampton Wanderers gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship






















