
Norwich City 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Jack Stacey z pensją 128 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Norwich City · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jack Stacey | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 29 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kenny McLean | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Ali Ahmed | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 24 | Wahadłowy, skrzydłowy | Kanada | CZE 2029 | ||
| Harry Darling | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Mathias Kvistgaarden | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Ante Crnac | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Anis Slimane | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Tunezja | CZE 2028 | ||
| Mirko Topić | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Serbia | CZE 2029 | ||
| Amadou Diallo | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 21 | Skrzydłowy | Senegal | CZE 2029 | ||
| Pelle Mattsson | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Vladan Kovačević | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 27 | Bramkarz | Serbia | CZE 2029 | ||
| Jacob Wright | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Amankwah Forson | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Ghana | CZE 2028 | ||
| Daniel Grimshaw | 48 410 zł | 2 517 320 zł | 27 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Mohamed Touré | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2030 | ||
| Paris Maghoma | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 24 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Sam Field | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jovon Makama | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| José Córdoba | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 24 | Środkowy obrońca | Panama | CZE 2028 | ||
| Ben Chrisene | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 21 | Środkowy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Kellen Fisher | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 21 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Andre Brooks | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Darlin Yongwa | 27 810 zł | 1 446 120 zł | 24 | Środkowy obrońca | Kamerun | CZE 2026 | ||
| Gabe Forsyth | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Oscar Schwartau | 24 720 zł | 1 285 440 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Ruairi McConville | 24 205 zł | 1 258 660 zł | 20 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2030 | ||
| Botan Ameen | 12 875 zł | 669 500 zł | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Irak | CZE 2028 | ||
| Anthony Musaba | 12 875 zł | 669 500 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2030 | ||
| Billy Gee | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Caleb Ansen | 12 360 zł | 642 720 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elliot Myles | 11 845 zł | 615 940 zł | 18 | Lewy skrzydłowy | Walia | CZE 2028 | ||
| Fin Welch | 11 845 zł | 615 940 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucien Mahovo | 10 300 zł | 535 600 zł | 20 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Zach Baumann | 10 300 zł | 535 600 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Uriah Djedje | 7725 zł | 401 700 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Brandon Forbes | 7725 zł | 401 700 zł | 19 | Skrzydłowy | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Charlie Wilson | 7210 zł | 374 920 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Errol Mundle-Smith | 6695 zł | 348 140 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alan Domeracki | 5150 zł | 267 800 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| La'Sean Sealey | 4584 zł | 238 342 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ben Tree | 4584 zł | 238 342 zł | 16 | Napastnik | Gabon | CZE 2028 | ||
| Luke Towler | 4584 zł | 238 342 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Harmony Okwumo | 4532 zł | 235 664 zł | 19 | Prawy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Finlay Oligbo | 4378 zł | 227 630 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Glenn McCourt | 4326 zł | 224 952 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Vatan Ozcan | 4069 zł | 211 562 zł | 17 | Lewy obrońca | Turcja | CZE 2027 | ||
| Luis Lines | 4069 zł | 211 562 zł | 18 | Bramkarz | Walia | CZE 2027 | ||
| Miles Bracking | 4017 zł | 208 884 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Reuben Cooper | 3760 zł | 195 494 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Rylee Mitchell | 3760 zł | 195 494 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lloyd Ofori-Manteaw | 3554 zł | 184 782 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Damari Daley | 3451 zł | 179 426 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Oser Okpiabhele | 3399 zł | 176 748 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Finlay Corke | 3348 zł | 174 070 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Hugo Valencia Gomez | 3245 zł | 168 714 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Henry Bullen | 3245 zł | 168 714 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Toby Chilvers | 3142 zł | 163 358 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tyler Williams | 3142 zł | 163 358 zł | 18 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Theo Adelusi | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Rio Mundle | 2730 zł | 141 934 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sonny Rowland | 2678 zł | 139 256 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jaiden Owen | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Vicente Reyes | 2575 zł | 133 900 zł | 21 | Bramkarz | Chile | CZE 2026 | ||
| Takudzwa Gwanzura | 2112 zł | 109 798 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ethan Binnie | 1880 zł | 97 747 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Foden Northover | 1828 zł | 95 069 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Hugo Collins | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jeremiah Sinclair-Brown | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Glossop | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joseph Kipa | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Lewy skrzydłowy | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2027 | ||
| Jayden Munikwa | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Ruddy | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Kahlil Steele | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zach Sclare | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucas Poll | 1519 zł | 79 001 zł | 15 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Niko Tkaczuk | 1416 zł | 73 645 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ollie Oldfield | 1365 zł | 70 967 zł | 16 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Reece Wilkes | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sam Augusto | 1159 zł | 60 255 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Victor Madu | 1004 zł | 52 221 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 29% budżetu płacowego, spośród 80 zawodników, których zarobki znamy.
Norwich City na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Norwich City średnia Championship · Norwich City płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Norwich City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Norwich City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Norwich City w sezonie 2026/27 wynosi 90 893 998 zł rocznie (1 747 962 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 80 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 80 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Norwich City?
Jack Stacey jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Norwich City — 128 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Norwich City?
Zawodnik klubu Norwich City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 65 951 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 64 375 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Norwich City?
Norwich City gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship




































