
Bolton Wanderers 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Samuel Iling z pensją 267 650 zł tygodniowo · zobacz transfery Bolton Wanderers
Mamy zarobki wszystkich 61 zawodników kadry. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samuel Iling | 267 650 zł | 13 917 800 zł | 21 | WB L, AM RL | Anglia | ||
| Ben Davies | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 29 | D C | Anglia | ||
| Marcus Forss | 106 050 zł | 5 514 600 zł | 26 | AM R, ST | Finlandia | ||
| Ryan Hardie | 90 900 zł | 4 726 800 zł | 28 | ST | Szkocja | ||
| Kyliane Dong | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 20 | AM RLC | Francja | ||
| John McAtee | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 25 | AM/F C | Anglia | ||
| Akin Famewo | 47 975 zł | 2 494 700 zł | 26 | D LC | Anglia | ||
| Josh Sheehan | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 30 | DM | Walia | ||
| Joel Randall | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 25 | AM RLC | Anglia | ||
| Rúben Rodrigues | 38 885 zł | 2 022 020 zł | 28 | AM C | Portugalia | ||
| Sam Dalby | 38 380 zł | 1 995 760 zł | 25 | ST | Anglia | ||
| Chris Forino | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 25 | D C | Saint Lucia | ||
| Xavier Simons | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 22 | DM | Anglia | ||
| Ethan Erhahon | 36 865 zł | 1 916 980 zł | 24 | DM | Szkocja | ||
| Lewis Brunt | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 24 | D C, DM | Anglia | ||
| Eoin Toal | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 26 | D C | Irlandia Północna | ||
| Luca Stephenson | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 21 | D/WB R, DM, AM RC | Anglia | ||
| Cyrus Christie | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 32 | D/WB/M R | Irlandia | ||
| Jack Bonham | 25 755 zł | 1 339 260 zł | 31 | GK | Irlandia | ||
| Thierry Gale | 18 180 zł | 945 360 zł | 23 | AM LC | Barbados | ||
| David Harrington | 12 120 zł | 630 240 zł | 25 | GK | Walia | ||
| Gaizka Larrazabal | 11 110 zł | 577 720 zł | 27 | WB/M R | Hiszpania | ||
| Nathan Broome | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | GK | Anglia | ||
| Andrew Tutte | 7575 zł | 393 900 zł | 34 | DM | Anglia | ||
| David Watson | 7070 zł | 367 640 zł | 20 | AM C | Szkocja | ||
| Luke Hutchinson | 4747 zł | 246 844 zł | 22 | GK | Anglia | ||
| Maxwell Conway | 4545 zł | 236 340 zł | 21 | D/WB/M L | Anglia | ||
| Charlie Warren | 4444 zł | 231 088 zł | 19 | AM L, ST | Anglia | ||
| Jack Dallimore | 4343 zł | 225 836 zł | 19 | GK | Szkocja | ||
| Conor Lewis | 4192 zł | 217 958 zł | 18 | AM C | Anglia | ||
| Deashon Lawrence | 4141 zł | 215 332 zł | 18 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Sean Hogan | 4141 zł | 215 332 zł | 19 | D RC | Anglia | ||
| Emile Oliver | 4091 zł | 212 706 zł | 18 | D L | Anglia | ||
| Harrison Rice | 3939 zł | 204 828 zł | 18 | WB/AM L | Anglia | ||
| Harry Leigh | 3939 zł | 204 828 zł | 18 | DM | Anglia | ||
| Harley Irwin | 3939 zł | 204 828 zł | 18 | DM | Anglia | ||
| Jamie Grayson | 3838 zł | 199 576 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Oliver Smith | 3586 zł | 186 446 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Toby Ritchie | 3333 zł | 173 316 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| Mark Isong | 2424 zł | 126 048 zł | 19 | ST | Irlandia | ||
| Alfie Healy | 2045 zł | 106 353 zł | 17 | WB L | Anglia | ||
| Charlie Quirk | 1944 zł | 101 101 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Corey Nuttall | 1944 zł | 101 101 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Corey Thomas | 1944 zł | 101 101 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Daniel Ogboru | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Denver Clement | 1894 zł | 98 475 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| James Shillinglaw | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Jack Mawditt | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Jack Sixsmith | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Latrell Lewis | 1490 zł | 77 467 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Louis Evans | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Levi Kendrick | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | D R | Anglia | ||
| Luke Lomax | 1490 zł | 77 467 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Luca Kirkpatrick | 1490 zł | 77 467 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Oliver Best | 1338 zł | 69 589 zł | 16 | M C | Anglia | ||
| Quines Fakhy | 1237 zł | 64 337 zł | 16 | AM R | Anglia | ||
| Rowan Baucutt | 1187 zł | 61 711 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Sam O'Neill | 1136 zł | 59 085 zł | 17 | AM L | Anglia | ||
| Sam Hopkinson | 1136 zł | 59 085 zł | 16 | M C | Anglia | ||
| Tomi Adesena | 1086 zł | 56 459 zł | 17 | D L | Anglia | ||
| Xander Taylor | 884 zł | 45 955 zł | 17 | D C | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 61 zawodników, których zarobki znamy.
Bolton Wanderers na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Bolton Wanderers średnia Championship · Bolton Wanderers płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Bolton Wanderers, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Bolton Wanderers w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Bolton Wanderers w sezonie 2026/27 wynosi 69 858 165 zł rocznie (1 343 426 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 61 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 61 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Bolton Wanderers?
Samuel Iling jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Bolton Wanderers — 267 650 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Bolton Wanderers?
Zawodnik klubu Bolton Wanderers w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 40 274 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 37 118 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Bolton Wanderers?
Bolton Wanderers gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship






















