
Millwall 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Romain Esse z pensją 195 700 zł tygodniowo · zobacz transfery Millwall · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romain Esse | 195 700 zł | 10 176 400 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2030 | ||
| Alfie Doughty | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 25 | Boczny obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lyndon Dykes | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Jake Cooper | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 30 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Josh Coburn | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 22 | Napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Casper De Norre | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Camiel Neghli | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Algieria | CZE 2029 | ||
| Danny Batth | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 34 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Cundle | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Mihailo Ivanović | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Serbia | CZE 2029 | ||
| Massimo Luongo | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 32 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Ryan Leonard | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 33 | Obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lukas Jensen | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 26 | Bramkarz | Dania | CZE 2028 | ||
| Zak Sturge | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 21 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Benicio Baker-Boaitey | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 21 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Tristan Crama | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 23 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Caleb Taylor | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Mark Sykes | 35 535 zł | 1 847 820 zł | 27 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Filip Marschall | 27 295 zł | 1 419 340 zł | 22 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zak Lovelace | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Max Crocombe | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 31 | Bramkarz | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Elkan Baggott | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 22 | Środkowy obrońca | Indonezja | CZE 2028 | ||
| Jenson Metcalfe | 15 965 zł | 830 180 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Kyrell Lisbie | 15 450 zł | 803 400 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Daniel Kelly | 12 360 zł | 642 720 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Derek Mazou Sacko | 12 360 zł | 642 720 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| George Evans | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joel Coleman | 10 815 zł | 562 380 zł | 29 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rafiq Lamptey | 8755 zł | 455 260 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Alfie Massey | 7725 zł | 401 700 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mathis Servais | 4640 zł | 241 288 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Taïryk Arconte | 3090 zł | 160 680 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Gwadelupa | CZE 2028 | ||
| Caleb Redhead | 2987 zł | 155 324 zł | 18 | Napastnik | Grenada | CZE 2026 | ||
| Ronnie Sandford | 2730 zł | 141 934 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dean Forbes | 2678 zł | 139 256 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elias Mansor | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| George Beaumont | 2524 zł | 131 222 zł | 18 | Boczny obrońca, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Taylor | 2472 zł | 128 544 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jaiden Celestine-Charles | 2369 zł | 123 188 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jet Dyer | 2369 zł | 123 188 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jakub Przewoźny | 2369 zł | 123 188 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Oliver Whitby | 2112 zł | 109 798 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Archie Kirby | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ayman Shiekh | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Casper Lindner | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Da'rell Archer | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Daniel Emuze | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Lewy wahadłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Edward Payton | 1880 zł | 97 747 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Freddie Freedman | 1828 zł | 95 069 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harvey Whiteman | 1725 zł | 89 713 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jayden Tektas | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Justin Ndikum | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jaydon Thomas-Smith | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kane Dixon | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Lewy wahadłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Louis Rogers | 1519 zł | 79 001 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sacha Tsugita Vieira | 1159 zł | 60 255 zł | 17 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tristan Parkes | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tristan Hamann-Chanes | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Will Wright | 953 zł | 49 543 zł | 17 | Napastnik | Anglia | LIP 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 59 zawodników, których zarobki znamy.
Millwall na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Millwall średnia Championship · Millwall płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Millwall, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Millwall w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Millwall w sezonie 2026/27 wynosi 87 165 151 zł rocznie (1 676 253 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 59 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 59 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Millwall?
Romain Esse jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Millwall — 195 700 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Millwall?
Zawodnik klubu Millwall w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 63 489 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 69 525 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Millwall?
Millwall gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship



































