
Stade Brestois 29 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 1 · najlepiej zarabiający Lucas Tousart z pensją 126 250 zł tygodniowo · zobacz transfery Stade Brestois 29
Mamy zarobki 42 z 82 zawodników. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Tousart | 126 250 zł | 6 565 000 zł | 28 | DM | Francja | ||
| Brendan Chardonnet | 121 200 zł | 6 302 400 zł | 30 | D C | Francja | ||
| Mama Baldé | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 29 | AM RL, ST | Gwinea Bissau | ||
| Radoslaw Majecki | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 25 | GK | Polska | ||
| Egil Selvik | 90 900 zł | 4 726 800 zł | 27 | GK | Norwegia | ||
| Romain Del Castillo | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 29 | AM RL, ST | Francja | ||
| Hugo Magnetti | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 27 | DM | Francja | ||
| Joris Chotard | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 23 | DM | Francja | ||
| Kenny Lala | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 33 | D/WB R | Francja | ||
| Ludovic Ajorque | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 31 | ST | Francja | ||
| Kamory Doumbia | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 22 | AM C | Mali | ||
| Pathé Mboup | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 21 | AM RLC | Senegal | ||
| Paul Lasne | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 31 | DM, M (RC) | Francja | ||
| Joseph Nonge Boende | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 20 | DM, AM C | Belgia | ||
| Gautier Lloris | 46 460 zł | 2 415 920 zł | 29 | D C | Francja | ||
| Bradley Locko | 42 925 zł | 2 232 100 zł | 23 | D/WB L | Francja | ||
| Grégoire Coudert | 26 260 zł | 1 365 520 zł | 26 | GK | Francja | ||
| Hamidou Makalou | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 18 | DM | Mali | ||
| Luc Zogbé | 15 150 zł | 787 800 zł | 22 | D/WB R | Côte d’Ivoire | ||
| Axel Camblan | 12 625 zł | 656 500 zł | 21 | AM R, ST | Francja | ||
| Mamady Diambou | 4545 zł | 236 340 zł | 22 | DM | Mali | ||
| Léo Botz | 4318 zł | 224 523 zł | 20 | ST | Francja | ||
| Ilan Ettori | 4121 zł | 214 282 zł | 19 | D/WB R | Francja | ||
| Noan Geraux | 4030 zł | 209 555 zł | 19 | AM C | Francja | ||
| Marvin Dossche | 3959 zł | 205 878 zł | 19 | GK | Francja | ||
| Paris Irie | 3924 zł | 204 040 zł | 19 | D C, DM | Francja | ||
| Dorian Fanni | 3146 zł | 163 600 zł | 21 | M C | Francja | ||
| Kelyan Graziani | 2793 zł | 145 218 zł | 18 | D C, DM | Francja | ||
| Karamoko Keita | 2793 zł | 145 218 zł | 21 | D C | Francja | ||
| Matthieu Puren | 2692 zł | 139 966 zł | 24 | AM RL | Francja | ||
| Maxime Dagorn | 2692 zł | 139 966 zł | 21 | D L | Francja | ||
| Noa Megdad Manette | 2641 zł | 137 340 zł | 20 | M L | Francja | ||
| Nathan Moineau | 2641 zł | 137 340 zł | 18 | AM L, ST | Francja | ||
| Paul Roussel | 2540 zł | 132 088 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Warrend Mountsangui | 2187 zł | 113 706 zł | 21 | DM | Francja | ||
| Angelo Bico | 505 zł | 26 260 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Raphaël Le Guen | 505 zł | 26 260 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Sacha Viel | 505 zł | 26 260 zł | 18 | M C | Francja | ||
| Mathis Lainé | 505 zł | 26 260 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Ibrahim Kanté | 505 zł | 26 260 zł | 18 | AM R, ST | Francja | ||
| Malaick Bacar | 505 zł | 26 260 zł | 18 | D/WB L | Francja | ||
| Arthur Floch | 404 zł | 21 008 zł | 17 | AM R | Francja | ||
| Justin Bourgault | - | - | 19 | D/WB/M L | Francja | ||
| Noah Mokhtari | - | - | 17 | AM RC, F C | Francja | ||
| Axel Lassus | - | - | 17 | M C | Francja | ||
| Paul Rivoal | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Aldrig Colin | - | - | 16 | D/WB L | Francja | ||
| Maël Perrot | - | - | 28 | AM/F C | Francja | ||
| Said Zaidi | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Ethan Brissaud | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Lilian Deville | - | - | 19 | D/WB R | Francja | ||
| Adam Ibrahim Ahmed | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Nathan Thomas | - | - | 17 | D/WB R | Francja | ||
| Noé Poillion | - | - | 17 | GK | Francja | ||
| Lucas Reynaud | - | - | 16 | AM/F C | Francja | ||
| Aurélien Quéré | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Bocar Sy | - | - | 17 | GK | Francja | ||
| Gautier Guéguen | - | - | 16 | AM R | Francja | ||
| Fabien Quéré | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Oan Bonnet | - | - | 16 | D C, DM | Francja | ||
| Charles Noël Gnamian | - | - | 16 | AM L | Côte d’Ivoire | ||
| Jamaal Mullin | - | - | 19 | ST | Francja | ||
| Ilyes Benlahrour | - | - | 18 | DM | Francja | ||
| Seydou Sy | - | - | 19 | GK | Senegal | ||
| Naïm Berbar | - | - | 18 | D C, DM | Francja | ||
| Yanis Ettori | - | - | 17 | D/WB/AM R | Francja | ||
| Mattéo Piveteau | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Romain Decker | - | - | 17 | D/WB L | Francja | ||
| Cheick Kanté | - | - | 16 | AM L, ST | Francja | ||
| Ricardo Mota | - | - | 16 | M C | Francja | ||
| Yazid Moussa | - | - | 16 | AM L | Komory | ||
| Nohann Riou | - | - | 16 | M C | Francja | ||
| Pierre Delacour | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Benjamin Maitre | - | - | 17 | D C, DM | Francja | ||
| Enzo Ngoma | - | - | 17 | D L | Francja | ||
| Meven Loric | - | - | 16 | D/WB R | Francja | ||
| Noa Lango | - | - | 16 | D C, DM | Francja | ||
| Souleymane Camara | - | - | 16 | D/WB R | Francja | ||
| Louis Maynard | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Joan Caroff | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Noé Verron | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Nando Martinez | - | - | 16 | GK | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 42 zawodników, których zarobki znamy.
Stade Brestois 29 na tle Ligue 1
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stade Brestois 29 średnia Ligue 1 · Stade Brestois 29 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stade Brestois 29, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stade Brestois 29 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stade Brestois 29 w sezonie 2026/27 wynosi 68 009 986 zł rocznie (1 307 884 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 82 zawodników. Mamy zarobki 42 z 82 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stade Brestois 29?
Lucas Tousart jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stade Brestois 29 — 126 250 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stade Brestois 29?
Zawodnik klubu Stade Brestois 29 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 62 378 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 58 075 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stade Brestois 29?
Stade Brestois 29 gra w rozgrywkach Ligue 1. Ligue 1 (Francja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.















