
Angers SCO 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 1 · najlepiej zarabiający Branco van den Boomen z pensją 212 100 zł tygodniowo · zobacz transfery Angers SCO
Mamy zarobki 32 z 63 zawodników. Średnia obejmuje 13 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Branco van den Boomen | 212 100 zł | 11 029 200 zł | 29 | DM | Holandia | ||
| Haris Belkebla | 186 850 zł | 9 716 200 zł | 31 | DM | Algieria | ||
| Carlens Arcus | 161 600 zł | 8 403 200 zł | 29 | D/WB R | Haiti | ||
| Jordan Lefort | 151 500 zł | 7 878 000 zł | 31 | D LC | Francja | ||
| Jim Allevinah | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 30 | WB R, AM RL | Gabon | ||
| Anthony Lopes | 106 050 zł | 5 514 600 zł | 34 | GK | Portugalia | ||
| Amine El Ouazzani | 47 975 zł | 2 494 700 zł | 23 | ST | Maroko | ||
| Amine Sbaï | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 24 | AM LC | Maroko | ||
| Jacques Ekomie | 30 805 zł | 1 601 860 zł | 21 | D/WB L | Gabon | ||
| Louis Mouton | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 23 | DM | Francja | ||
| Ousmane Camara | 24 240 zł | 1 260 480 zł | 22 | D C, DM | Mali | ||
| Emmanuel Biumla | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 20 | D C, DM | Francja | ||
| Yassin Belkhdim | 16 665 zł | 866 580 zł | 23 | AM C | Francja | ||
| Lilian Raolisoa | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | D/WB/M R | Francja | ||
| Noah Nadje | 14 645 zł | 761 540 zł | 21 | ST | Francja | ||
| Harouna Djibirin | 11 110 zł | 577 720 zł | 18 | AM R | Kamerun | ||
| Enzo Sautereau | 4242 zł | 220 584 zł | 19 | GK | Francja | ||
| Oumar Pona | 4040 zł | 210 080 zł | 19 | GK | Mali | ||
| Anthony Bermont | 3298 zł | 171 478 zł | 20 | AM LC | Francja | ||
| Melvin Zinga | 3217 zł | 167 276 zł | 23 | GK | Francja | ||
| Christian Ngambi | 3197 zł | 166 226 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Ilann Garin | 2894 zł | 150 470 zł | 19 | DM | Francja | ||
| Jibril El Baraka | 2843 zł | 147 844 zł | 18 | D C, DM | Maroko | ||
| Maurice Ngangué | 2692 zł | 139 966 zł | 20 | D L | Francja | ||
| Moussa Grange | 2692 zł | 139 966 zł | 20 | AM C | Francja | ||
| Salifou Sylla | 2389 zł | 124 210 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Yann Llahona | 2086 zł | 108 454 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Sofiane Tahri | 505 zł | 26 260 zł | 18 | AM R, ST | Maroko | ||
| Marius Louer | 505 zł | 26 260 zł | 18 | D R | Francja | ||
| Brady Gouandjia | 505 zł | 26 260 zł | 18 | AM C | Francja | ||
| Amine Moussaoui | 505 zł | 26 260 zł | 18 | AM L | Francja | ||
| Prosper Peter | 404 zł | 21 008 zł | 17 | ST | Francja | ||
| Vasco Hervouet | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Sofian Attaba | - | - | 19 | D C | Maroko | ||
| Yessine Ben Mahmoud | - | - | 17 | AM C | Tunezja | ||
| Ylies Ounissi | - | - | 17 | DM | Algieria | ||
| Bané Diatta | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Yanis Mercha | - | - | 17 | AM RC | Francja | ||
| Enzo Bellouti | - | - | 18 | M C | Francja | ||
| Awab Qurashi Mukhtar | - | - | 17 | ST | Sudan | ||
| Raphaël Nzabakomada-Yakoma | - | - | 18 | D/WB L | Francja | ||
| Ianis Sacko | - | - | 15 | GK | Mali | ||
| Jules Bouffandeau | - | - | 15 | AM C | Francja | ||
| Kylian Aïssi | - | - | 17 | AM L | Francja | ||
| Rayan Ouffa | - | - | 18 | AM L | Francja | ||
| Marius Savidan | - | - | 18 | ST | Francja | ||
| Max-Edgar Chabot | - | - | 17 | GK | Francja | ||
| Yahya Jlidi | - | - | 16 | AM RL | Tunezja | ||
| Léo Latour | - | - | 18 | AM C | Francja | ||
| Aymeris Ligeon | - | - | 18 | DM | Francja | ||
| Nattio Sonnerat-Deschamps | - | - | 16 | D C, DM | Francja | ||
| Alix Bablée | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Alix Hugon | - | - | 16 | D/WB L | Francja | ||
| Joshua Esnault | - | - | 15 | AM R, ST | Francja | ||
| Noa Gnaly | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Nathan Rabiller | - | - | 17 | D/WB L | Francja | ||
| Kévine Froissard | - | - | 16 | AM L | Francja | ||
| Yanis Fofana | - | - | 17 | D/WB L | Mali | ||
| Abdaiyaan Vidal | - | - | 16 | D/WB R | Francja | ||
| Leyti Tessier Pongui | - | - | 15 | D/WB R | Francja | ||
| Haris Toholin | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Eliot Davoine-Coupry | - | - | 16 | AM L, ST | Francja | ||
| Ruben Macedo Da Costa | - | - | 17 | ST | Portugalia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 68% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
Angers SCO na tle Ligue 1
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Angers SCO średnia Ligue 1 · Angers SCO płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Angers SCO, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Angers SCO w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Angers SCO w sezonie 2026/27 wynosi 64 528 961 zł rocznie (1 240 942 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 63 zawodników. Mamy zarobki 32 z 63 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Angers SCO?
Branco van den Boomen jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Angers SCO — 212 100 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Angers SCO?
Zawodnik klubu Angers SCO w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 86 916 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 47 975 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Angers SCO?
Angers SCO gra w rozgrywkach Ligue 1. Ligue 1 (Francja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.















