
Olympique Lyonnais 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 1 · najlepiej zarabiający Loïs Openda z pensją 509 850 zł tygodniowo · zobacz transfery Olympique Lyonnais · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loïs Openda | 509 850 zł | 26 512 200 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Corentin Tolisso | 468 650 zł | 24 369 800 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Moussa Niakhaté | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 29 | Środkowy obrońca | Senegal | CZE 2028 | ||
| Ernest Nuamah | 267 800 zł | 13 925 600 zł | 21 | Skrzydłowy | Ghana | CZE 2028 | ||
| Matt Turner | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 31 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Nicolás Tagliafico | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 32 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Argentyna | CZE 2027 | ||
| Clinton Mata | 190 550 zł | 9 908 600 zł | 32 | Środkowy obrońca | Angola | CZE 2028 | ||
| Dominik Greif | 180 250 zł | 9 373 000 zł | 28 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2029 | ||
| Tanner Tessmann | 169 950 zł | 8 837 400 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Zachary Athekame | 159 650 zł | 8 301 800 zł | 20 | Prawy obrońca | Szwajcaria | CZE 2030 | ||
| Abner Vinicius | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 25 | Lewy obrońca | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Pavel Šulc | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Tyler Morton | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2030 | ||
| Mads Bidstrup | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Paul Akouokou | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2027 | ||
| Ruben Kluivert | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 24 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2030 | ||
| Noah Nartey | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2030 | ||
| Rémy Descamps | 39 655 zł | 2 062 060 zł | 29 | Bramkarz | Francja | CZE 2029 | ||
| Felix Bacher | 11 845 zł | 615 940 zł | 24 | Środkowy obrońca | Austria | CZE 2028 | ||
| Alejandro Gomes Rodríguez | 7725 zł | 401 700 zł | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | - | ||
| Bryan Meyo | 5073 zł | 263 783 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Gabon | CZE 2026 | ||
| Kaïl Boudache | 4877 zł | 253 607 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Mohamed Ouédraogo | 4542 zł | 236 200 zł | 22 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Burkina Faso | CZE 2028 | ||
| Lassine Diarra | 4352 zł | 226 291 zł | 22 | Bramkarz | Mali | CZE 2028 | ||
| Prince Mbatshi | 4249 zł | 220 935 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Ali Hassan | 3363 zł | 174 873 zł | 20 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Sudan | CZE 2026 | ||
| Haktan Sener | 3002 zł | 156 127 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Ibrahima Fall | 2951 zł | 153 449 zł | 21 | Napastnik | Senegal | CZE 2026 | ||
| Joss Marques da Silva | 2899 zł | 150 771 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Mathys De Carvalho | 2745 zł | 142 737 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Steeve Kango | 2436 zł | 126 669 zł | 18 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Yannis Lagha | 2127 zł | 110 601 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Algieria | CZE 2027 | ||
| Emeric Etondé | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Khalis Merah | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Imdad Charifou | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Kelyan Yahia | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Tunezja | - | ||
| Yvann Konan | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Bramkarz | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Wassim El Abrougui | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Prawy obrońca | Tunezja | - | ||
| Thimotée Dutot | 412 zł | 21 424 zł | 17 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Alejandro Gomes Rodríguez | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Kylian Negri | - | - | 16 | Prawy obrońca | Francja | - | ||
| Fallou Fall | - | - | 19 | Defensywny pomocnik | Senegal | CZE 2028 | ||
| Adil Hamdani | - | - | 16 | Skrzydłowy | Francja | - | ||
| Tiago Gonçalves | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Adam Alioui | - | - | 16 | Prawy obrońca | Francja | - | ||
| Noham Kamara | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Aaron Trincat | - | - | 16 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Edwin Titalom | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Amine Lazrak | - | - | 16 | Napastnik | Francja | - | ||
| Ibrahim Halilou Mouhaman | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Kamerun | CZE 2027 | ||
| Néhémie Lurika | - | - | 17 | Napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Matthias Da Silva | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Kenan Doganay | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Boubakar Diarra | - | - | 18 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Billy-Paul Mavudia | - | - | 16 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Mathieu Hoareau | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Melvyn Otobo | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Issiaga Soumah | - | - | 15 | Napastnik | Francja | - | ||
| Kassim Mnamdji | - | - | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Angel Garcia | - | - | 17 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Francja | - | ||
| Hocine Boulegroun | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Nader Saad | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Ajdin Muminovic | - | - | 16 | Napastnik | Francja | - | ||
| Aboubacar Sacko | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Axel Barreau | - | - | 16 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Esteban Thyvent | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Walid Nechab | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Gnadou Gohi | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Francja | - | ||
| Noah Duclieu | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Mathis Iwosso | - | - | 16 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Paul Moulot | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Ottman Katirag | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy | Turcja | - | ||
| Rémi Himbert | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Felix Onana | - | - | 16 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Djibril Merouani | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Algieria | - | ||
| Adrien Danis | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Nolan Velut | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Jalis Bouabdellah | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Hédi Chekhab | - | - | 15 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 39 zawodników, których zarobki znamy.
Olympique Lyonnais na tle Ligue 1
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Olympique Lyonnais średnia Ligue 1 · Olympique Lyonnais płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Olympique Lyonnais, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Olympique Lyonnais w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Olympique Lyonnais w sezonie 2026/27 wynosi 181 395 669 zł rocznie (3 488 378 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 79 zawodników. Mamy zarobki 39 z 79 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Olympique Lyonnais?
Loïs Openda jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Olympique Lyonnais — 509 850 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Olympique Lyonnais?
Zawodnik klubu Olympique Lyonnais w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 165 294 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 131 325 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Olympique Lyonnais?
Olympique Lyonnais gra w rozgrywkach Ligue 1. Ligue 1 (Francja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





























