
Bologna FC 1909 2026/27 - zarobki zawodników
Serie A · najlepiej zarabiający Artem Dovbyk z pensją 489 250 zł tygodniowo · zobacz transfery Bologna FC 1909 · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Dovbyk | 489 250 zł | 25 441 000 zł | 28 | Napastnik | Ukraina | CZE 2029 | ||
| Riccardo Orsolini | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 28 | Prawy skrzydłowy | Włochy | CZE 2027 | ||
| Federico Bernardeschi | 293 550 zł | 15 264 600 zł | 31 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Roberto Piccoli | 242 050 zł | 12 586 600 zł | 24 | Napastnik | Włochy | CZE 2030 | ||
| Arthur Theate | 226 600 zł | 11 783 200 zł | 25 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2029 | ||
| Juan Miranda | 190 550 zł | 9 908 600 zł | 25 | Lewy obrońca | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Nicolò Casale | 154 500 zł | 8 034 000 zł | 27 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Lukasz Skorupski | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 34 | Bramkarz | Polska | CZE 2027 | ||
| Tommaso Pobega | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Jesper Karlsson | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Nadir Zortea | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 26 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Włochy | CZE 2029 | ||
| Samuel Kinduelu Mbangula | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2030 | ||
| Lewis Ferguson | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Nikola Moro | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Emil Holm | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Jens Odgaard | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Martin Vitík | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 22 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Nicolò Cambiaghi | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 24 | Skrzydłowy | Włochy | CZE 2029 | ||
| Torbjørn Heggem | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 26 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2029 | ||
| Oussama El Azzouzi | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Maroko | CZE 2027 | ||
| Eivind Helland | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | CZE 2030 | ||
| Lorenzo De Silvestri | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 37 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Abdel Rahim Alhassane | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 23 | Lewy obrońca | Niger | CZE 2027 | ||
| Bodin Tomašević | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Środkowy obrońca | Czarnogóra | CZE 2029 | ||
| Massimo Pessina | 9785 zł | 508 820 zł | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2029 | ||
| Ali Jaber | 7725 zł | 401 700 zł | 17 | Środkowy obrońca | Tunezja | CZE 2029 | ||
| Mikel Amondarain | 4635 zł | 241 020 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Andrei Toroc | 3435 zł | 178 623 zł | 17 | Defensywny pomocnik, pomocnik | Rumunia | - | ||
| Farès Bousnina | 3317 zł | 172 463 zł | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Tunezja | CZE 2027 | ||
| Davide Baroncioni | 3281 zł | 170 589 zł | 20 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Luca Lai | 2730 zł | 141 934 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Flavio Ferrari | 2493 zł | 129 615 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Diego Francioli | 2451 zł | 127 473 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Petar Markovic | 2384 zł | 123 991 zł | 19 | Środkowy obrońca | Austria | CZE 2026 | ||
| Ossian Nordvall | 2019 zł | 104 978 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Szwecja | - | ||
| Jordi Jaku | 2003 zł | 104 174 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Albania | CZE 2027 | ||
| Luca Kristancig | 1751 zł | 91 052 zł | 18 | Bramkarz | Włochy | CZE 2026 | ||
| Riccardo Italiano | 1442 zł | 74 984 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Tommaso Ravaglioli | 1133 zł | 58 916 zł | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Jesse Saputo | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Kanada | CZE 2027 | ||
| Gabriele Mazzetti | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Luca Nesi | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Giacomo Vassallo | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Pietro Colasanto | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Ukko Happonen | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Bramkarz | Finlandia | CZE 2027 | ||
| Leo Minelli | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Mattia Mioli | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Francesco Castaldo | 1128 zł | 58 648 zł | 18 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Alessandro Zonta | 1128 zł | 58 648 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Giovanni Rabbi | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Davide Tomba | - | - | 17 | Boczny obrońca | Włochy | - | ||
| Niccolò Mennini | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Gabriele Osti | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Matteo Franceschelli | - | - | 16 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Kwesi Sorotu Badori | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Ghana | CZE 2026 | ||
| Flavio Junčaj | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Simone Negri | - | - | 17 | Skrzydłowy | Włochy | CZE 2027 | ||
| Luca Lo Monaco | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Besalet Krasniqi | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Antoine N'Diaye | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Kanada | - | ||
| Konrad Sobolewski | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Polska | - | ||
| Filippo Armanini | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Adomas Buikus | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Litwa | CZE 2028 | ||
| Darius Cristian Groza | - | - | 17 | Napastnik | Rumunia | CZE 2028 | ||
| Valerio Aureli | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Max Anastasio | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Australia | - | ||
| Tomás Álvarez Castillo | - | - | 19 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Giovanni Baldini | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Christian Briguglio | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Leos Tupec | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Riccardo Gnudi | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| Marco Libra | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Wenezuela | CZE 2028 | ||
| Kevin Fustini | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Luca Galli | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| James Aisosa Igbinigun | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Nigeria | - | ||
| Niccolò Rossitto | - | - | 16 | Skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Joris Petravičius | - | - | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Litwa | CZE 2028 | ||
| Piervicenzo De Pace | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Rino Straforini | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Włochy | - | ||
| Minel Kujraković | - | - | 17 | Lewy obrońca | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Gabriel Dattilo | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Gian Marco Pantaleoni | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Włochy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 49 zawodników, których zarobki znamy.
Bologna FC 1909 na tle Serie A
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Bologna FC 1909 średnia Serie A · Bologna FC 1909 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Bologna FC 1909, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Bologna FC 1909 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Bologna FC 1909 w sezonie 2026/27 wynosi 178 438 354 zł rocznie (3 431 507 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 82 zawodników. Mamy zarobki 49 z 82 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Bologna FC 1909?
Artem Dovbyk jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Bologna FC 1909 — 489 250 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Bologna FC 1909?
Zawodnik klubu Bologna FC 1909 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 152 661 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 123 600 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Bologna FC 1909?
Bologna FC 1909 gra w rozgrywkach Serie A. Serie A (Włochy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
































