
Parma Calcio 1913 2026/27 - zarobki zawodników
Serie A · najlepiej zarabiający El Bilal Touré z pensją 176 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Parma Calcio 1913
Mamy zarobki 48 z 84 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Bilal Touré | 176 750 zł | 9 191 000 zł | 23 | AM L, ST | Mali | ||
| Enrico Del Prato | 151 500 zł | 7 878 000 zł | 25 | D RC | Włochy | ||
| Hans Nicolussi Caviglia | 146 450 zł | 7 615 400 zł | 25 | DM | Włochy | ||
| Emanuele Valeri | 126 250 zł | 6 565 000 zł | 26 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Mandela Keita | 111 100 zł | 5 777 200 zł | 23 | DM | Belgia | ||
| Adrián Bernabé | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 24 | DM, AM C | Hiszpania | ||
| Oliver Sørensen | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 23 | DM | Dania | ||
| Matija Frigan | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 22 | ST | Chorwacja | ||
| Alessandro Circati | 90 900 zł | 4 726 800 zł | 21 | D C | Australia | ||
| Christian Ordoñez | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 20 | DM | Argentyna | ||
| Pontus Almqvist | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 26 | AM RLC | Szwecja | ||
| Niakhaté Ndiaye | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 23 | D C | Senegal | ||
| Botond Balogh | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 23 | D C | Węgry | ||
| Zion Suzuki | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 22 | GK | Japonia | ||
| Lautaro Valenti | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 26 | D LC | Argentyna | ||
| Mariano Troilo | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 22 | D C | Argentyna | ||
| Benjamin Cremaschi | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 20 | DM, M RC | Stany Zjednoczone | ||
| Antoine Joujou | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 22 | AM RL | Francja | ||
| Edoardo Corvi | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 24 | GK | Włochy | ||
| Franco Carboni | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 22 | D/WB/AM L | Argentyna | ||
| Elia Plicco | 11 615 zł | 603 980 zł | 18 | AM C | Włochy | ||
| Nesta Elphege | 9595 zł | 498 940 zł | 24 | ST | Francja | ||
| Sascha Britschgi | 8080 zł | 420 160 zł | 18 | D/WB RL, M R | Szwajcaria | ||
| Alessandro Ciardi | 4474 zł | 232 664 zł | 18 | AM C | Włochy | ||
| Edoardo Tigani | 3681 zł | 191 435 zł | 19 | DM | Włochy | ||
| Dean Vranici | 3136 zł | 163 075 zł | 19 | AM C | Albania | ||
| Dominik Drobnic | 2919 zł | 151 783 zł | 18 | D C | Słowenia | ||
| Melvin Nwajei | 2813 zł | 146 268 zł | 19 | AM R | Nigeria | ||
| Gianluca Astaldi | 2722 zł | 141 541 zł | 19 | GK | Włochy | ||
| Antonio Castaldo | 2626 zł | 136 552 zł | 19 | D/WB L | Włochy | ||
| Aboubacar-Sama Coulibaly | 2429 zł | 126 311 zł | 19 | DM | Francja | ||
| David Romero | 2399 zł | 124 735 zł | 22 | ST | Argentyna | ||
| Andrea Gemello | 2278 zł | 118 433 zł | 19 | AM L, ST | Włochy | ||
| Alessandro Cardinali | 2273 zł | 118 170 zł | 19 | AM RL | Włochy | ||
| Cosimo Marchesini | 2242 zł | 116 594 zł | 19 | M C | Włochy | ||
| Daniel Mikołajewski | 2166 zł | 112 655 zł | 19 | ST | Polska | ||
| Davide Balduzzi | 2121 zł | 110 292 zł | 18 | AM C | Włochy | ||
| Filippo Mengoni | 2060 zł | 107 141 zł | 19 | DM | Włochy | ||
| Peter Amoran | 1929 zł | 100 313 zł | 21 | D C | Szwecja | ||
| Roberto D'Intino | 1414 zł | 73 528 zł | 19 | D LC | Włochy | ||
| Bernardo Conde | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Abdou-Salam Konaté | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | M C | Francja | ||
| Christian Cozzolino | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Kristaps Mosans | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | AM L, ST | Łotwa | ||
| Gabriele Casentini | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | GK | Włochy | ||
| Marlon Mena Martinez | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | D/WB R | Dominikana | ||
| Aymen Zouin | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Francesco Sartori | 960 zł | 49 894 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Mosè Opata Adjoka | - | - | 16 | AM L, ST | Włochy | ||
| Federico Po | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Pietro Fiorasi | - | - | 16 | D/WB R | Włochy | ||
| Afonso Semedo | - | - | 16 | ST | Portugalia | ||
| Roberto Ozzano | - | - | 18 | DM | Węgry | ||
| Rachid Kouda | - | - | 22 | AM C | Włochy | ||
| Luca Scarlato | - | - | 16 | AM C | Argentyna | ||
| Doro Diop | - | - | 18 | DM | Francja | ||
| Karlo Pajsar | - | - | 17 | D RC | Chorwacja | ||
| Gabriel Morisoli | - | - | 16 | D/WB R | Szwajcaria | ||
| Lukas Rosengren | - | - | 17 | ST | Szwecja | ||
| Ludovico Varali | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Djibril Diallo | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Filippo Alinovi | - | - | 18 | AM L | Włochy | ||
| Fabio Lorenzi | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Alessandro Mazzocchi | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Luca Gozza | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Loris Fontana | - | - | 16 | D/WB R | Włochy | ||
| Simone Cosimo Calò | - | - | 16 | AM RLC, F C | Włochy | ||
| Andrea Brizi | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Anthony Tagliente | - | - | 16 | AM L, ST | Włochy | ||
| Dario Pio D'Amico | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Gabriel Peter Lombardi | - | - | 16 | AM R, ST | Australia | ||
| Giovanni Parafioriti | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Giorgio Chimezie | - | - | 17 | D/WB/AM R | Włochy | ||
| Nicola Bellofiore | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Ryan Hartley | - | - | 17 | D/WB L | Stany Zjednoczone | ||
| Lorenzo Marchesi | - | - | 18 | D L | Włochy | ||
| Elia Cantarelli | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Giovanni Daffara | - | - | 20 | GK | Włochy | ||
| Ianis Avrămescu | - | - | 16 | AM RLC, F C | Rumunia | ||
| Luca Costoli | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Tommaso Dagrada | - | - | 17 | AM R | Włochy | ||
| Edoardo Venturi | - | - | 17 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Andrija Burcar | - | - | 17 | AM RL | Chorwacja | ||
| Vittorio Tognaccini | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 48 zawodników, których zarobki znamy.
Parma Calcio 1913 na tle Serie A
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Parma Calcio 1913 średnia Serie A · Parma Calcio 1913 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Parma Calcio 1913, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Parma Calcio 1913 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Parma Calcio 1913 w sezonie 2026/27 wynosi 95 526 790 zł rocznie (1 837 054 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 84 zawodników. Mamy zarobki 48 z 84 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Parma Calcio 1913?
El Bilal Touré jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Parma Calcio 1913 — 176 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Parma Calcio 1913?
Zawodnik klubu Parma Calcio 1913 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 81 724 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 85 850 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Parma Calcio 1913?
Parma Calcio 1913 gra w rozgrywkach Serie A. Serie A (Włochy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.


















