
West Ham United 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Niclas Füllkrug z pensją 631 250 zł tygodniowo · zobacz transfery West Ham United
Mamy zarobki wszystkich 75 zawodników kadry. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niclas Füllkrug | 631 250 zł | 32 825 000 zł | 32 | ST | Niemcy | ||
| James Ward-Prowse | 631 250 zł | 32 825 000 zł | 30 | DM, AM C | Anglia | ||
| Jarrod Bowen | 631 250 zł | 32 825 000 zł | 28 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Alphonse Areola | 606 000 zł | 31 512 000 zł | 32 | GK | Francja | ||
| Aaron Wan-Bissaka | 606 000 zł | 31 512 000 zł | 27 | D R | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Edson Álvarez | 505 000 zł | 26 260 000 zł | 27 | D C, DM | Meksyk | ||
| Tomáš Soucek | 439 350 zł | 22 846 200 zł | 30 | DM | Czechy | ||
| Konstantinos Mavropanos | 404 000 zł | 21 008 000 zł | 27 | D RC | Grecja | ||
| Max Kilman | 398 950 zł | 20 745 400 zł | 28 | D C | Anglia | ||
| Valentín Castellanos | 388 850 zł | 20 220 200 zł | 26 | ST | Argentyna | ||
| Jean-Clair Todibo | 378 750 zł | 19 695 000 zł | 25 | D C | Francja | ||
| Kyle Walker-Peters | 328 250 zł | 17 069 000 zł | 28 | D/WB RL | Anglia | ||
| Maxwel Cornet | 323 200 zł | 16 806 400 zł | 28 | AM RL, ST | Côte d’Ivoire | ||
| Mads Hermansen | 297 950 zł | 15 493 400 zł | 25 | GK | Dania | ||
| Joël Veltman | 287 850 zł | 14 968 200 zł | 33 | D RC | Holandia | ||
| Manor Solomon | 272 700 zł | 14 180 400 zł | 25 | AM RLC | Izrael | ||
| El Hadji Malick Diouf | 237 350 zł | 12 342 200 zł | 20 | D LC | Senegal | ||
| Soungountou Magassa | 217 150 zł | 11 291 800 zł | 21 | D C, DM | Francja | ||
| Lukasz Fabianski | 202 000 zł | 10 504 000 zł | 40 | GK | Polska | ||
| Pablo Felipe | 196 950 zł | 10 241 400 zł | 21 | ST | Portugalia | ||
| Arne Engels | 141 400 zł | 7 352 800 zł | 21 | DM, AM C | Belgia | ||
| Oliver Scarles | 45 450 zł | 2 363 400 zł | 19 | D LC, DM, AM L | Anglia | ||
| Daniel Cummings | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 19 | AM L, ST | Szkocja | ||
| Krisztián Hegyi | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 22 | GK | Węgry | ||
| Lewis Orford | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 19 | AM C | Anglia | ||
| Mohamadou Kanté | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 19 | M C | Francja | ||
| Kaelan Casey | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 20 | D C | Anglia | ||
| Airidas Golambeckis | 17 675 zł | 919 100 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Finlay Herrick | 16 665 zł | 866 580 zł | 19 | GK | Anglia | ||
| Ezra Mayers | 16 665 zł | 866 580 zł | 18 | D LC | Anglia | ||
| Preston Fearon | 14 140 zł | 735 280 zł | 18 | AM C | Anglia | ||
| Josh Landers | 10 605 zł | 551 460 zł | 18 | ST | Szkocja | ||
| Luis Brown | 10 100 zł | 525 200 zł | 19 | D LC | Anglia | ||
| Ryan Battrum | 8585 zł | 446 420 zł | 19 | D/M R | Anglia | ||
| Andre Dike | 7575 zł | 393 900 zł | 17 | AM R, ST | Anglia | ||
| Aaron Kamara | 7575 zł | 393 900 zł | 17 | D RC, M C | Anglia | ||
| Callum Leacock | 7070 zł | 367 640 zł | 16 | D/WB R | Irlandia Północna | ||
| Dimitri Colau | 7070 zł | 367 640 zł | 19 | D RC | Francja | ||
| Gabriel Caliste | 6060 zł | 315 120 zł | 18 | M C | Mauritius | ||
| George Earthy | 6060 zł | 315 120 zł | 20 | AM RLC | Anglia | ||
| Joshua Ajala | 5555 zł | 288 860 zł | 18 | ST | Anglia | ||
| Jethro Medine | 5555 zł | 288 860 zł | 18 | D R | Anglia | ||
| Lanre Awesu | 5050 zł | 262 600 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Daniel Rigge | 4899 zł | 254 722 zł | 19 | AM C | Anglia | ||
| Finley Hooper | 4293 zł | 223 210 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Joel Kerr | 3586 zł | 186 446 zł | 16 | ST | Irlandia Północna | ||
| Regan Clayton | 3535 zł | 183 820 zł | 20 | D/WB/AM L | Anglia | ||
| Reece Byrne | 3535 zł | 183 820 zł | 20 | GK | Irlandia | ||
| Riley Hargan | 3434 zł | 178 568 zł | 18 | M C | Anglia | ||
| Tyron Akpata | 3030 zł | 157 560 zł | 18 | DM | Anglia | ||
| Tom Wooster | 3030 zł | 157 560 zł | 20 | GK | Anglia | ||
| Josh Briggs | 2576 zł | 133 926 zł | 19 | D RC | Irlandia Północna | ||
| Connor Brooks | 1944 zł | 101 101 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| Chukwuemeka Obi | 1944 zł | 101 101 zł | 16 | ST | Dania | ||
| David Chigwada | 1894 zł | 98 475 zł | 17 | AM L, ST | Anglia | ||
| Josh Okotcha | 1818 zł | 94 536 zł | 18 | D (C) | Anglia | ||
| Harry Montague | 1692 zł | 87 971 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Jonathan Unwin | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Jephthah Medine | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | AM RL | Anglia | ||
| Joe Scanlon | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D L | Anglia | ||
| Lewis Beckford | 1490 zł | 77 467 zł | 18 | M C | Anglia | ||
| Majid Balogun | 1439 zł | 74 841 zł | 17 | AM R, ST | Anglia | ||
| Martin Peychev | 1439 zł | 74 841 zł | 16 | AM C | Bułgaria | ||
| Samuel Caiger | 1364 zł | 70 902 zł | 18 | D (RL) | Anglia | ||
| Reggie Morris-Agyemang | 1187 zł | 61 711 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Tyrone Omotoye | 1086 zł | 56 459 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Tommy Goodger | 1086 zł | 56 459 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Tomas Jonyla | 1086 zł | 56 459 zł | 16 | D LC | Litwa | ||
| Vinnie Perkins | 985 zł | 51 207 zł | 16 | D RC | Anglia | ||
| Gael Kileba | 732 zł | 38 077 zł | 17 | AM (RLC), ST (C) | Anglia | ||
| Serine Sanneh | 732 zł | 38 077 zł | 17 | GK | Gambia | ||
| Michael Adu | 732 zł | 38 077 zł | 17 | M (C) | Anglia | ||
| Joshua Roach | 732 zł | 38 077 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Iyiola Adebayo | 732 zł | 38 077 zł | 17 | M (C) | Anglia | ||
| Benjamin Heal | 732 zł | 38 077 zł | 17 | M (C) | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 75 zawodników, których zarobki znamy.
West Ham United na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
West Ham United średnia Championship · West Ham United płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki West Ham United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu West Ham United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu West Ham United w sezonie 2026/27 wynosi 442 372 021 zł rocznie (8 507 154 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 75 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 75 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie West Ham United?
Niclas Füllkrug jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu West Ham United — 631 250 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu West Ham United?
Zawodnik klubu West Ham United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 408 767 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 393 900 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra West Ham United?
West Ham United gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship






















