
Derby County 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Sam Szmodics z pensją 144 200 zł tygodniowo · zobacz transfery Derby County · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 13 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sam Szmodics | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Lewis Travis | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Charlie Taylor | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 31 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Eiran Cashin | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 23 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2030 | ||
| Alex Mowatt | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Rhian Brewster | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 25 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Carlton Morris | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 29 | Napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Max Johnston | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 21 | Prawy obrońca, środkowy pomocnik | Szkocja | CZE 2029 | ||
| Bobby Clark | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jacob Widell Zetterström | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 27 | Bramkarz | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Henrik Wendel Meister | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Oscar Fraulo | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 21 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Patrick Agyemang | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 24 | Napastnik | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Dion Sanderson | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lars-Jørgen Salvesen | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 29 | Napastnik | Norwegia | CZE 2027 | ||
| Matt Clarke | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 28 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Ryan Nyambe | 44 805 zł | 2 329 860 zł | 27 | Środkowy obrońca | Namibia | CZE 2027 | ||
| Corey Blackett-Taylor | 43 260 zł | 2 249 520 zł | 27 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Derry John Murkin | 43 260 zł | 2 249 520 zł | 25 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Joe Ward | 41 715 zł | 2 169 180 zł | 29 | Prawy wahadłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kenzo Goudmijn | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Sondre Langås | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 24 | Środkowy obrońca | Norwegia | CZE 2029 | ||
| Craig Forsyth | 32 960 zł | 1 713 920 zł | 36 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Filip Bilbija | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Mohammed Fuseini | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Ghana | CZE 2028 | ||
| Josh Vickers | 26 265 zł | 1 365 780 zł | 29 | Bramkarz | Anglia | CZE 2029 | ||
| David Ozoh | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Richard O'Donnell | 13 905 zł | 723 060 zł | 36 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Evans | 6180 zł | 321 360 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cammy Wilson | 4275 zł | 222 274 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Owen Eames | 3914 zł | 203 528 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Tristan Gill | 3399 zł | 176 748 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Adisa Osayande | 3090 zł | 160 680 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Cruz Allen | 2987 zł | 155 324 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Charles Agbawodikeizu | 2987 zł | 155 324 zł | 17 | Napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Charlie Smith | 2987 zł | 155 324 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Raymond Offor | 2730 zł | 141 934 zł | 17 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Harley Price | 2730 zł | 141 934 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Isaac Gordon | 2678 zł | 139 256 zł | 18 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Justin Oguntolu | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Johnson Osong | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jamie Wähling | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Jerome Richards | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Banks | 2524 zł | 131 222 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luca Crolla | 2524 zł | 131 222 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Billy Gough | 2524 zł | 131 222 zł | 19 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marsel Tola | 2472 zł | 128 544 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Niall McAndrew | 2421 zł | 125 866 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Harry Hawkins | 2215 zł | 115 154 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rio Canoville | 2215 zł | 115 154 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sam Kane | 2163 zł | 112 476 zł | 19 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Jack Thompson | 2112 zł | 109 798 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jaydan Davidson | 2112 zł | 109 798 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Perry | 2112 zł | 109 798 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| AJ Doyle | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Prawy obrońca | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Alfie Friars | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Keilen Robinson | 2060 zł | 107 120 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Braidy Connell-Webster | 2034 zł | 105 781 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cristiano Dzialuk | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Bramkarz | Polska | CZE 2027 | ||
| Darnelle Thomas | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Prawy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dantel Hodges | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Euan Griffiths | 1880 zł | 97 747 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Stokes | 1777 zł | 92 391 zł | 16 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harvey Rees | 1725 zł | 89 713 zł | 17 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Israel Green | 1674 zł | 87 035 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Ward | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kieran Clarke | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kacey Gill | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zayne Blake | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kacey Myers | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Khace Gordon | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marley Mintus | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sean Corry | 1159 zł | 60 255 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Tom Marriott | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 31% budżetu płacowego, spośród 74 zawodników, których zarobki znamy.
Derby County na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Derby County średnia Championship · Derby County płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Derby County, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Derby County w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Derby County w sezonie 2026/27 wynosi 99 893 417 zł rocznie (1 921 027 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 74 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 74 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Derby County?
Sam Szmodics jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Derby County — 144 200 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Derby County?
Zawodnik klubu Derby County w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 63 814 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 46 350 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Derby County?
Derby County gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship




































