Charlotte Football Club 2026/27 - zarobki zawodników
Major League Soccer · najlepiej zarabiający Liel Abada z pensją 185 400 zł tygodniowo · zobacz transfery Charlotte Football Club
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liel Abada | 185 400 zł | 9 640 800 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Izrael | GRU 2026 | ||
| Luca De La Torre | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Pep Biel | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Hiszpania | GRU 2027 | ||
| Henry Kessler | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 27 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Harry Toffolo | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 29 | Lewy obrońca | Anglia | GRU 2028 | ||
| Ashley Westwood | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 35 | Defensywny pomocnik | Anglia | GRU 2026 | ||
| Tim Ream | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 37 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| David Schnegg | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Austria | GRU 2026 | ||
| Kristijan Kahlina | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 32 | Bramkarz | Chorwacja | GRU 2026 | ||
| Nathan Byrne | 35 535 zł | 1 847 820 zł | 33 | Prawy obrońca | Anglia | GRU 2026 | ||
| Brandt Bronico | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Idan Toklomati | 31 415 zł | 1 633 580 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Izrael | CZE 2029 | ||
| Archie Goodwin | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 20 | Napastnik | Australia | GRU 2028 | ||
| Djibril Diani | 27 810 zł | 1 446 120 zł | 27 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | GRU 2026 | ||
| Andrew Privett | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 24 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2028 | ||
| Baye Coulibaly | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Mali | GRU 2028 | ||
| Tyler Miller | 18 540 zł | 964 080 zł | 32 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Jack Neeley | 10 815 zł | 562 380 zł | 20 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Nimfasha Berchimas | 9785 zł | 508 820 zł | 17 | Skrzydłowy | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Andrew Johnson | 7725 zł | 401 700 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Saint Vincent & the Grenadines | GRU 2026 | ||
| Isaac Walker | 5665 zł | 294 580 zł | 25 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Mikah Thomas | 4635 zł | 241 020 zł | 20 | Lewy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Nick Holliday | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Morrison Agyemang | 4635 zł | 241 020 zł | 20 | Środkowy obrońca | Ghana | CZE 2029 | ||
| Tyger Smalls | 3090 zł | 160 680 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | GRU 2026 | ||
| Will Cleary | 2060 zł | 107 120 zł | 22 | Prawy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Charlotte Football Club na tle Major League Soccer
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Charlotte Football Club średnia Major League Soccer · Charlotte Football Club płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Charlotte Football Club, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Charlotte Football Club w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Charlotte Football Club w sezonie 2026/27 wynosi 57 389 540 zł rocznie (1 103 645 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 26 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Charlotte Football Club?
Liel Abada jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Charlotte Football Club — 185 400 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Charlotte Football Club?
Zawodnik klubu Charlotte Football Club w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 57 556 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 56 650 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Charlotte Football Club?
Charlotte Football Club gra w rozgrywkach Major League Soccer. Major League Soccer (Stany Zjednoczone) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Major League Soccer








































