SALARYSPORT
★ 0
Rayo Vallecano crest

Rayo Vallecano 2026/27 - zarobki zawodników

La Liga · najlepiej zarabiający Marash Kumbulla z pensją 284 580 zł tygodniowo · zobacz transfery Rayo Vallecano · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY1,9 mln zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 97,9 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 148 tys zł Íñigo Pérez
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 84 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
307 768 zł · 16%
Obrońcy
785 757 zł · 42%
Pomocnicy
216 070 zł · 11%
Napastnicy
573 534 zł · 30%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Rayo Vallecano, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Marash Kumbulla
284 580 zł
14 798 160 zł 25 Środkowy obrońca Albania CZE 2028
Emil Audero
158 100 zł
8 221 200 zł 28 Bramkarz Indonezja CZE 2028
Florian Lejeune
142 290 zł
7 399 080 zł 34 Środkowy obrońca Francja CZE 2027
Isi Palazón
137 020 zł
7 125 040 zł 30 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Álvaro García
131 750 zł
6 851 000 zł 32 Lewy skrzydłowy Hiszpania CZE 2028
Adrià Pedrosa
126 480 zł
6 576 960 zł 27 Lewy obrońca Hiszpania CZE 2028
Augusto Batalla
105 400 zł
5 480 800 zł 29 Bramkarz Argentyna CZE 2030
Iván Balliu
84 320 zł
4 384 640 zł 33 Prawy obrońca Albania CZE 2027
Óscar Valentín
79 050 zł
4 110 600 zł 30 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2027
Jorge De Frutos
79 050 zł
4 110 600 zł 28 Prawy skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2028
Pathé Ciss
73 780 zł
3 836 560 zł 31 Defensywny pomocnik Senegal CZE 2027
Sergio Camello
68 510 zł
3 562 520 zł 24 Napastnik Hiszpania CZE 2027
Unai López
63 240 zł
3 288 480 zł 29 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Andrei Raţiu
44 795 zł
2 329 340 zł 27 Prawy obrońca Rumunia CZE 2030
Dani Cárdenas
44 268 zł
2 301 936 zł 28 Bramkarz Hiszpania CZE 2027
Luiz Felipe
42 160 zł
2 192 320 zł 28 Środkowy obrońca Włochy CZE 2026
Pedro Díaz
41 106 zł
2 137 512 zł 27 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Fran Pérez
38 471 zł
2 000 492 zł 22 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2030
Mujaid Sadick
36 363 zł
1 890 876 zł 25 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2028
Randy Nteka
35 309 zł
1 836 068 zł 27 Ofensywny pomocnik, napastnik Angola CZE 2028
Alemão
34 255 zł
1 781 260 zł 27 Napastnik Brazylia CZE 2030
Jozhua Vertrouwd
21 607 zł
1 123 564 zł 20 Środkowy obrońca Holandia CZE 2027
Giorgi Tsitaishvili
6324 zł
328 848 zł 24 Lewy wahadłowy, skrzydłowy Gruzja CZE 2026
Samu Becerra
4585 zł
238 415 zł 19 Ofensywny pomocnik Hiszpania -
Raul' Allahverdiev
316 zł
16 442 zł 18 Napastnik Kazachstan -

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

285 tys zł 188 tys zł 94 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
2
Poniżej 5 tys zł
0%
1
5 tys zł-11 tys zł
0%
1
11 tys zł-26 tys zł
1%
8
26 tys zł-53 tys zł
17%
8
53 tys zł-132 tys zł
36%
5
132 tys zł-527 tys zł
45%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.

Rayo Vallecano na tle La Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
103 tys zł -42%
Obrońcy 8
96 tys zł -51%
Pomocnicy 3
72 tys zł -67%
Napastnicy 9
64 tys zł -73%

Rayo Vallecano średnia La Liga · Rayo Vallecano płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
3 zawodnicy
2027
7 zawodników
2028
9 zawodników
2030
4 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki Rayo Vallecano, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Rayo Vallecano w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Rayo Vallecano w sezonie 2026/27 wynosi 97 922 713 zł rocznie (1 883 129 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 25 zawodników kadry.

Kto zarabia najwięcej w klubie Rayo Vallecano?

Marash Kumbulla jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rayo Vallecano — 284 580 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rayo Vallecano?

Zawodnik klubu Rayo Vallecano w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 84 394 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 71 145 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Rayo Vallecano?

Rayo Vallecano gra w rozgrywkach La Liga. La Liga (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.