Iván Balliu - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Iván Balliu zarabia 80 960 zł tygodniowo i 4 209 920 zł rocznie w klubie Rayo Vallecano. Iván Balliu zarobił 26 496 184 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 52% z 369 zawodników ligi La Liga, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 80 960 zł | 4 209 920 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 33 | 30 czerwca 2027 |
| 2026 | 80 960 zł | 4 209 920 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 33 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 30 866 zł | 1 605 032 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 33 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 60 720 zł | 3 157 440 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 31 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 60 720 zł | 3 157 440 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 30 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 35 926 zł | 1 868 152 zł | Rayo Vallecano | La Liga | D/WB R | 29 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 25 806 zł | 1 341 912 zł | Almería | La Liga 2 | D/WB (R) | 28 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 25 806 zł | 1 341 912 zł | Almería | La Liga 2 | D/WB R | 27 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 40 986 zł | 2 131 272 zł | FC Metz | Ligue 2 | D/WB R | 26 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 40 986 zł | 2 131 272 zł | FC Metz | Ligue 2 | D/WB R | 25 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 25 806 zł | 1 341 912 zł | FC Metz | Ligue 2 | D/WB R | 24 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Rayo Vallecano
Iván Balliu jest 6. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Iván Balliu, Rayo Vallecano
Ile Iván Balliu zarabia tygodniowo?
Iván Balliu zarabia 80 960 zł tygodniowo w klubie Rayo Vallecano.
Jakie są roczne zarobki Iván Balliu?
Roczna pensja Iván Balliu wynosi 4 209 920 zł.
Jaki jest majątek Iván Balliu?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Iván Balliu zarobił 26 496 184 zł z pensji w 11 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Iván Balliu?
Obecny kontrakt Iván Balliu z klubem Rayo Vallecano wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Iván Balliu?
Iván Balliu gra na pozycji D/WB R w klubie Rayo Vallecano w lidze la-liga.
Ile lat ma Iván Balliu?
Iván Balliu ma 33 lat.