Zarobki zawodników — La Liga 2
26 klubów La Liga 2, które śledzimy, płaci łącznie 13 832 960 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Bryan Gil — 343 400 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — La Liga 2
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 15% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik La Liga 2
Tygodniowe zarobki 489 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 636 w kadrach
Mediana 15 150 zł tygodniowo wobec średniej 25 876 zł, na 489 zawodnikach, których to obejmuje. Średnia jest tak wysoka, bo ciągnie ją garstka kontraktów na szczycie.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy La Liga 2
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby La Liga 2
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 3 055 250 zł | 158 873 000 zł | 138 320 zł | 25 | Bryan Gil | 343 400 zł |
| | 1 361 480 zł | 70 796 960 zł | 56 929 zł | 26 | Pablo Torre | 191 900 zł |
| | 772 145 zł | 40 151 540 zł | 27 775 zł | 28 | Antonio Cordero | 116 150 zł |
| | 676 336 zł | 35 169 493 zł | 33 603 zł | 22 | Sergio Arribas | 75 750 zł |
| | 638 244 zł | 33 188 701 zł | 31 684 zł | 25 | Sandro | 106 050 zł |
| | 620 009 zł | 32 240 452 zł | 23 164 zł | 27 | Óscar Plano | 50 500 zł |
| | 561 863 zł | 29 216 876 zł | 22 341 zł | 29 | Stipe Biuk | 55 550 zł |
| | 533 926 zł | 27 764 173 zł | 24 129 zł | 22 | César Gelabert | 101 000 zł |
| | 508 030 zł | 26 417 560 zł | 22 220 zł | 25 | Dani Gómez | 37 370 zł |
| | 501 945 zł | 26 101 127 zł | 19 831 zł | 23 | Aarón Escandell | 70 700 zł |
| | 469 261 zł | 24 401 580 zł | 24 689 zł | 21 | Gerard Gumbau | 55 550 zł |
| | 443 375 zł | 23 055 492 zł | 21 872 zł | 20 | Juan Bernat | 95 950 zł |
| | 427 437 zł | 22 226 727 zł | 19 427 zł | 23 | Dimitris Siovas | 136 350 zł |
| Cultural y Deportiva Leonesa | 414 676 zł | 21 563 136 zł | 22 882 zł | 20 | Homam Ahmed | 111 100 zł |
| | 403 086 zł | 20 960 469 zł | 18 321 zł | 23 | Carlos Neva | 42 420 zł |
| | 372 387 zł | 19 364 124 zł | 16 261 zł | 27 | Martín Merquelanz | 70 700 zł |
| | 348 167 zł | 18 104 694 zł | 12 070 zł | 29 | Grant-Leon Ranos | 55 550 zł |
| Córdoba | 310 095 zł | 16 124 953 zł | 16 322 zł | 19 | Isma Ruiz | 40 905 zł |
| | 308 727 zł | 16 053 788 zł | 12 024 zł | 26 | Jérémy Mellot | 30 805 zł |
| | 279 204 zł | 14 518 629 zł | 15 241 zł | 24 | José Gragera | 35 855 zł |
| A.D. Ceuta F.C. | 236 209 zł | 12 282 852 zł | 11 812 zł | 21 | José Campaña | 55 550 zł |
| | 219 715 zł | 11 425 201 zł | 15 569 zł | 19 | Hugo Novoa | 65 650 zł |
| | 190 355 zł | 9 898 444 zł | 9065 zł | 23 | Javi Martínez | 50 500 zł |
| | 178 810 zł | 9 298 141 zł | 7267 zł | 28 | Yanis Rahmani | 36 865 zł |
| Real Sociedad de Fútbol B | 2227 zł | 115 807 zł | - | 19 | Kazunari Kita | 2227 zł |
| R.C. Celta Fortuna | - | - | - | 42 | Jorge Sálamo | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — La Liga 2
Jaki jest łączny budżet płacowy La Liga 2?
26 klubów La Liga 2, które śledzimy, płaci łącznie 13 832 960 zł tygodniowo, czyli 719 313 920 zł rocznie, na 636 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w La Liga 2?
Bryan Gil z klubu Girona — 343 400 zł tygodniowo, czyli 17 856 800 zł rocznie.
Który klub La Liga 2 ma największy budżet płacowy?
Girona — 3 055 250 zł tygodniowo na 25 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w La Liga 2?
25 876 zł tygodniowo na 489 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 150 zł.




















