
Granada 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający Benedikt Gimber z pensją 86 020 zł tygodniowo · zobacz transfery Granada
Mamy zarobki wszystkich 20 zawodników kadry. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedikt Gimber | 86 020 zł | 4 473 040 zł | 28 | D C, DM | Niemcy | ||
| Gerard Gumbau | 55 660 zł | 2 894 320 zł | 30 | DM | Hiszpania | ||
| Jorge Pascual | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 22 | ST | Hiszpania | ||
| José Arnáiz | 46 046 zł | 2 394 392 zł | 30 | AM RL, ST | Hiszpania | ||
| Manu Trigueros | 34 914 zł | 1 815 528 zł | 33 | M C | Hiszpania | ||
| Sergio López | 33 396 zł | 1 736 592 zł | 26 | D/WB R | Hiszpania | ||
| Kader Bamba | 30 360 zł | 1 578 720 zł | 31 | AM RLC | Francja | ||
| Stoichkov | 18 216 zł | 947 232 zł | 31 | AM LC, F C | Hiszpania | ||
| Diego Pampín | 17 204 zł | 894 608 zł | 25 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Álvaro Lemos | 15 180 zł | 789 360 zł | 32 | D/WB/M R | Hiszpania | ||
| Manu Lama | 14 674 zł | 763 048 zł | 24 | D C | Hiszpania | ||
| Mohammed Bouldini | 14 674 zł | 763 048 zł | 29 | ST | Maroko | ||
| Rubén Alcaraz | 13 662 zł | 710 424 zł | 34 | DM | Hiszpania | ||
| Raúl Lizoáin | 13 662 zł | 710 424 zł | 34 | GK | Hiszpania | ||
| Alejandro Marqués | 12 650 zł | 657 800 zł | 24 | ST | Wenezuela | ||
| Diego Hormigo | 12 144 zł | 631 488 zł | 22 | D LC | Hiszpania | ||
| Sergio Rodelas | 8096 zł | 420 992 zł | 20 | WB L, AM RL | Hiszpania | ||
| Baïla Diallo | 7590 zł | 394 680 zł | 24 | D/WB L | Senegal | ||
| Pedro Alemañ | 4048 zł | 210 496 zł | 23 | AM C | Hiszpania | ||
| Pau Casadesús | 2646 zł | 137 612 zł | 21 | D RC | Hiszpania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 56% budżetu płacowego, spośród 20 zawodników, których zarobki znamy.
Granada na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Granada średnia La Liga 2 · Granada płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Granada, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Granada w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Granada w sezonie 2026/27 wynosi 25 555 004 zł rocznie (491 442 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 20 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 20 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Granada?
Benedikt Gimber jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Granada — 86 020 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Granada?
Zawodnik klubu Granada w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 26 707 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 192 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Granada?
Granada gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.



















