
Sporting Gijón 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający César Gelabert z pensją 101 000 zł tygodniowo · zobacz transfery Sporting Gijón
Mamy zarobki 21 z 22 zawodników. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| César Gelabert | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 24 | AM RLC | Hiszpania | ||
| Alejo Sarco | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 19 | ST | Argentyna | ||
| Juan Otero | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 30 | AM R, ST | Kolumbia | ||
| Guille Rosas | 41 410 zł | 2 153 320 zł | 25 | D/WB R | Hiszpania | ||
| Àlex Corredera | 40 400 zł | 2 100 800 zł | 29 | DM | Hiszpania | ||
| Brian Oliván | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 31 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Andrés Ferrari | 17 675 zł | 919 100 zł | 22 | ST | Urugwaj | ||
| Éric Curbelo | 16 665 zł | 866 580 zł | 31 | D RC | Hiszpania | ||
| Jorge Sáenz | 15 655 zł | 814 060 zł | 28 | D C | Hiszpania | ||
| Kevin Vázquez | 15 150 zł | 787 800 zł | 32 | D/WB R | Hiszpania | ||
| Pablo Vázquez | 14 140 zł | 735 280 zł | 30 | D C, DM | Hiszpania | ||
| Rubén Yáñez | 13 635 zł | 709 020 zł | 31 | GK | Hiszpania | ||
| Amadou Coundoul | 12 625 zł | 656 500 zł | 23 | AM/F C | Senegal | ||
| Diego Sánchez | 12 120 zł | 630 240 zł | 21 | D LC | Hiszpania | ||
| Christian Joel | 12 120 zł | 630 240 zł | 26 | GK | Kuba | ||
| Konrad De la Fuente | 10 100 zł | 525 200 zł | 23 | AM RL | Stany Zjednoczone | ||
| Nacho Martín | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | DM | Hiszpania | ||
| Mamadou Loum | 9595 zł | 498 940 zł | 28 | DM | Senegal | ||
| Pablo García | 9090 zł | 472 680 zł | 25 | D/WB/AM L | Hiszpania | ||
| Dani Queipo | 7070 zł | 367 640 zł | 23 | AM L | Hiszpania | ||
| Manu Rodríguez | 1656 zł | 86 133 zł | 19 | AM C | Hiszpania | ||
| Egoitz Arana | - | - | 23 | GK | Hiszpania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 61% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.
Sporting Gijón na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sporting Gijón średnia La Liga 2 · Sporting Gijón płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sporting Gijón, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sporting Gijón w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sporting Gijón w sezonie 2026/27 wynosi 27 764 173 zł rocznie (533 926 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 22 zawodników. Mamy zarobki 21 z 22 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sporting Gijón?
César Gelabert jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sporting Gijón — 101 000 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sporting Gijón?
Zawodnik klubu Sporting Gijón w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 24 129 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 14 645 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sporting Gijón?
Sporting Gijón gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.



















