
Sportklub Rapid 2026/27 - zarobki zawodników
Austrian Bundesliga · najlepiej zarabiający Bendegúz Bolla z pensją 105 400 zł tygodniowo · zobacz transfery Sportklub Rapid · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bendegúz Bolla | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Węgry | CZE 2027 | ||
| Serge Raux-Yao | 45 322 zł | 2 356 744 zł | 26 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Ange Ahoussou | 34 255 zł | 1 781 260 zł | 21 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Niklas Hedl | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 24 | Bramkarz | Austria | CZE 2027 | ||
| Nenad Cvetković | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 29 | Środkowy obrońca | Serbia | CZE 2028 | ||
| Claudy Mbuyi | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Ercan Kara | 27 931 zł | 1 452 412 zł | 29 | Napastnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Harisson Marcelin (Jean Marcelin) | 26 877 zł | 1 397 604 zł | 25 | Środkowy obrońca | Madagaskar | CZE 2028 | ||
| Jannes Horn | 26 877 zł | 1 397 604 zł | 28 | Środkowy obrońca, lewy pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Louis Schaub | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2028 | ||
| Martin Atemengue | 25 823 zł | 1 342 796 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Kamerun | CZE 2028 | ||
| Petter Nosa Dahl | 25 296 zł | 1 315 392 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | CZE 2029 | ||
| Tobias Børkeeiet | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Norwegia | CZE 2026 | ||
| Yusuf Demir | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Marco Tilio | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2029 | ||
| Jonas Auer | 16 337 zł | 849 524 zł | 24 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Austria | CZE 2027 | ||
| Furkan Demir | 12 121 zł | 630 292 zł | 20 | Boczny obrońca, środkowy pomocnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Jakob Schöller | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Środkowy obrońca | Austria | CZE 2028 | ||
| Matthias Seidl | 10 013 zł | 520 676 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Nikolaus Wurmbrand | 10 013 zł | 520 676 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2026 | ||
| Oliver Strunz | 9486 zł | 493 272 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Armin Gröller | 4748 zł | 246 910 zł | 20 | Środkowy obrońca | Tunezja | CZE 2027 | ||
| Nicolas Bajlicz | 4743 zł | 246 636 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Benjamin Göschl | 4696 zł | 244 170 zł | 19 | Bramkarz | Austria | CZE 2027 | ||
| Dominic Vincze | 4590 zł | 238 689 zł | 21 | Obrońca | Austria | CZE 2028 | ||
| Paul Gartler | 3958 zł | 205 804 zł | 28 | Bramkarz | Austria | CZE 2027 | ||
| Laurenz Orgler | 3288 zł | 171 001 zł | 20 | Bramkarz | Austria | CZE 2028 | ||
| Daniel Nunoo | 3099 zł | 161 136 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Ghana | CZE 2026 | ||
| Tonni Adamsen | - | - | 30 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Sportklub Rapid na tle Austrian Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sportklub Rapid średnia Austrian Bundesliga · Sportklub Rapid płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sportklub Rapid, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sportklub Rapid w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sportklub Rapid w sezonie 2026/27 wynosi 31 220 281 zł rocznie (600 390 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 28 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sportklub Rapid?
Bendegúz Bolla jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sportklub Rapid — 105 400 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sportklub Rapid?
Zawodnik klubu Sportklub Rapid w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 28 379 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 26 350 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sportklub Rapid?
Sportklub Rapid gra w rozgrywkach Austrian Bundesliga. Austrian Bundesliga (Austria) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






















